GLITTEKGGlittek Granites Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $19,16 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹109,91 Mn | ₹132,00 Mn | ₹268,92 Mn | ₹352,76 Mn | ₹333,83 Mn | ₹342,66 Mn | ₹371,49 Mn | ₹379,15 Mn | ₹389,95 Mn | ₹358,66 Mn | ₹383,48 Mn | ₹393,93 Mn | ₹383,02 Mn | ₹355,41 Mn | ₹324,49 Mn | ₹304,14 Mn | ₹315,55 Mn | ₹316,83 Mn | ₹249,86 Mn | ₹223,94 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹5,87 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹476.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹109,44 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹202,88 Mn | ₹220,33 Mn | ₹203,61 Mn | ₹181,10 Mn | ₹180,98 Mn | ₹180,24 Mn | ₹179,62 Mn | ₹154,79 Mn | ₹177,09 Mn | ₹179,24 Mn | ₹163,55 Mn | ₹160,91 Mn | ₹132,18 Mn | ₹125,99 Mn | ₹145,81 Mn | ₹145,46 Mn | ₹71,34 Mn | ₹79,56 Mn |
| Net Borç† | -₹93,12 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹468.000 | ₹20,36 Mn | ₹68,95 Mn | ₹133,87 Mn | ₹91,47 Mn | ₹143,13 Mn | ₹179,82 Mn | ₹211,63 Mn | ₹237,66 Mn | ₹255,06 Mn | ₹338,78 Mn | ₹337,21 Mn | ₹397,95 Mn | ₹315,56 Mn | ₹234,84 Mn | ₹190,49 Mn | ₹173,59 Mn | ₹100,68 Mn | ₹114,45 Mn | ₹171,39 Mn |
| Brüt Kâr | -₹5,67 Mn | -₹181,03 Mn | -₹23,99 Mn | ₹30,63 Mn | ₹12,24 Mn | ₹5,16 Mn | ₹34,14 Mn | ₹50,39 Mn | ₹56,01 Mn | ₹50,81 Mn | ₹59,84 Mn | ₹65,39 Mn | ₹70,30 Mn | ₹55,98 Mn | ₹49,25 Mn | ₹39,55 Mn | ₹37,27 Mn | ₹10,28 Mn | ₹7,82 Mn | ₹14,15 Mn |
| FAVÖK | -₹16,43 Mn | -₹210,81 Mn | -₹41,37 Mn | ₹12,39 Mn | -₹3,69 Mn | -₹19,01 Mn | ₹8,28 Mn | ₹16,61 Mn | ₹24,42 Mn | ₹21,15 Mn | ₹32,96 Mn | ₹32,55 Mn | ₹45,97 Mn | ₹38,23 Mn | ₹32,05 Mn | ₹29,55 Mn | ₹32,27 Mn | ₹21,30 Mn | ₹16,13 Mn | ₹22,45 Mn |
| Net Kâr | -₹3,94 Mn | ₹68,59 Mn | -₹61,44 Mn | -₹7,79 Mn | -₹23,07 Mn | -₹30,96 Mn | -₹12,79 Mn | -₹9,00 Mn | ₹12,34 Mn | ₹558 | ₹7,21 Mn | ₹7,60 Mn | ₹12,00 Mn | ₹7,31 Mn | ₹4,15 Mn | ₹2,78 Mn | ₹2,64 Mn | ₹1,15 Mn | ₹154.007 | ₹4,00 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,15 | 2,64 | -2,37 | -0,30 | -0,89 | -1,19 | -0,49 | -0,35 | 0,48 | 0,00 | 0,28 | 0,29 | 0,46 | 0,28 | 0,16 | 0,11 | 0,10 | 0,05 | -0,18 | 0,03 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹17,55 Mn | -₹86,11 Mn | ₹17,46 Mn | -₹17,46 Mn | -₹25,95 Mn | -₹1,95 Mn | -₹2,60 Mn | -₹4,00 Mn | -₹20,70 Mn | ₹23,11 Mn | -₹1,71 Mn | -₹16,43 Mn | -₹3,27 Mn | -₹42,35 Mn | -₹7,87 Mn | ₹19,07 Mn | ₹190.000 | -₹96,02 Mn | ₹6,36 Mn | ₹4,53 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 75,4% | 62,5% | 61,0% | 52,9% | 48,7% | 47,5% | 46,1% | 43,2% | 46,2% | 45,5% | 42,7% | 45,3% | 40,7% | 41,4% | 46,2% | 45,9% | 28,6% | 35,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,00 | 0,15 | 0,26 | 0,38 | 0,27 | 0,42 | 0,48 | 0,56 | 0,61 | 0,71 | 0,88 | 0,86 | 1,04 | 0,89 | 0,72 | 0,63 | 0,55 | 0,32 | 0,46 | 0,77 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,00 | 0,19 | 0,63 | 1,22 | 0,84 | 1,31 | 1,64 | 1,93 | 2,17 | 2,33 | 3,10 | 3,08 | 3,64 | 2,88 | 2,15 | 1,74 | 1,59 | 0,92 | 1,05 | 1,57 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -1.211,3% | -889,0% | -34,8% | 22,9% | 13,4% | 3,6% | 19,0% | 23,8% | 23,6% | 19,9% | 17,7% | 19,4% | 17,7% | 17,7% | 21,0% | 20,8% | 21,5% | 10,2% | 6,8% | 8,3% |
| FAVÖK Marjı | -3.511,8% | -1.035,3% | -60,0% | 9,3% | -4,0% | -13,3% | 4,6% | 7,8% | 10,3% | 8,3% | 9,7% | 9,7% | 11,6% | 12,1% | 13,6% | 15,5% | 18,6% | 21,2% | 14,1% | 13,1% |
| Net Kâr Marjı | -842,9% | 336,8% | -89,1% | -5,8% | -25,2% | -21,6% | -7,1% | -4,3% | 5,2% | 0,0% | 2,1% | 2,3% | 3,0% | 2,3% | 1,8% | 1,5% | 1,5% | 1,1% | 0,1% | 2,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -3.749,1% | -422,9% | 25,3% | -13,0% | -28,4% | -1,4% | -1,4% | -1,9% | -8,7% | 9,1% | -0,5% | -4,9% | -0,8% | -13,4% | -3,3% | 10,0% | 0,1% | -95,4% | 5,6% | 2,6% |
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 746,25 | +%1,64 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6832,70 | +%1,73 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3367,05 | +%5,30 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 72,63 | +%0,90 |