GOODRICKEGoodricke Group Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $52,14 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹6,09 Mr | ₹6,50 Mr | ₹6,57 Mr | ₹6,48 Mr | ₹6,43 Mr | ₹6,74 Mr | ₹6,20 Mr | ₹5,98 Mr | ₹7,78 Mr | ₹6,84 Mr | ₹6,53 Mr | ₹5,78 Mr | ₹5,27 Mr | ₹3,56 Mr | ₹3,22 Mr | ₹2,51 Mr | ₹3,21 Mr | ₹2,82 Mr | ₹2,49 Mr | ₹1,43 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹102,06 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹2,96 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹3,04 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹186,12 Mn | ₹767,18 Mn | ₹1,26 Mr | ₹676,55 Mn | ₹418,40 Mn | ₹815,15 Mn | ₹882,83 Mn | ₹527,00 Mn | ₹191,00 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹79,85 Mn | ₹75,69 Mn | ₹420,00 Mn | ₹210,00 Mn | ₹0,00 | ₹92,56 Mn | ₹298,10 Mn | ₹341,42 Mn | ₹317,58 Mn |
| Net Borç† | -₹100,28 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹8,01 Mr | ₹9,29 Mr | ₹8,24 Mr | ₹8,82 Mr | ₹8,23 Mr | ₹8,92 Mr | ₹7,91 Mr | ₹7,49 Mr | ₹7,30 Mr | ₹6,79 Mr | ₹5,85 Mr | ₹6,00 Mr | ₹5,78 Mr | ₹5,38 Mr | ₹4,58 Mr | ₹3,99 Mr | ₹3,72 Mr | ₹2,94 Mr | ₹2,37 Mr | ₹2,21 Mr |
| Brüt Kâr | ₹930,09 Mn | ₹1,03 Mr | ₹380,39 Mn | ₹1,03 Mr | ₹1,03 Mr | ₹1,22 Mr | ₹1,07 Mr | ₹1,07 Mr | ₹1,08 Mr | ₹1,10 Mr | ₹683,99 Mn | ₹1,05 Mr | ₹1,27 Mr | ₹890,20 Mn | ₹1,08 Mr | ₹1,08 Mr | ₹645,11 Mn | ₹358,59 Mn | ₹217,88 Mn | ₹162,55 Mn |
| FAVÖK | ₹240,21 Mn | ₹245,87 Mn | -₹461,93 Mn | ₹113,38 Mn | ₹270,10 Mn | ₹453,77 Mn | ₹315,04 Mn | ₹315,80 Mn | ₹451,65 Mn | ₹500,26 Mn | ₹126,26 Mn | ₹330,62 Mn | ₹545,92 Mn | ₹359,08 Mn | ₹537,99 Mn | ₹671,36 Mn | ₹565,03 Mn | ₹293,51 Mn | ₹165,87 Mn | ₹107,92 Mn |
| Net Kâr | ₹255,52 Mn | ₹200,58 Mn | -₹693,04 Mn | -₹3,23 Mn | ₹52,75 Mn | ₹195,28 Mn | ₹163,21 Mn | ₹94,94 Mn | ₹317,22 Mn | ₹331,32 Mn | -₹101,71 Mn | ₹222,39 Mn | ₹333,57 Mn | ₹199,99 Mn | ₹374,25 Mn | ₹449,97 Mn | ₹419,43 Mn | ₹175,87 Mn | ₹77,37 Mn | ₹54,98 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 11,83 | 9,29 | -32,09 | -0,15 | 2,44 | 9,04 | 7,56 | 4,40 | 14,69 | 15,34 | -4,71 | 10,30 | 15,44 | 9,26 | 17,33 | 20,83 | 19,42 | 8,14 | 3,58 | 2,55 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹5,78 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹443,65 Mn | ₹214,86 Mn | -₹522,91 Mn | -₹148,30 Mn | ₹485,40 Mn | -₹87,34 Mn | ₹74,54 Mn | ₹139,80 Mn | -₹279,83 Mn | ₹316,63 Mn | ₹244,15 Mn | ₹57,33 Mn | ₹414,65 Mn | -₹63,38 Mn | -₹227,60 Mn | ₹278,35 Mn | ₹333,64 Mn | ₹98,58 Mn | -₹13,21 Mn | ₹95,73 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹177,82 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 3,1% | 11,8% | 19,1% | 10,4% | 6,5% | 12,1% | 14,2% | 8,8% | 2,5% | 0,0% | 0,0% | 1,4% | 1,4% | 11,8% | 6,5% | 0,0% | 2,9% | 10,6% | 13,7% | 22,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,32 | 1,43 | 1,25 | 1,36 | 1,28 | 1,32 | 1,28 | 1,25 | 0,94 | 0,99 | 0,90 | 1,04 | 1,10 | 1,51 | 1,42 | 1,59 | 1,16 | 1,04 | 0,95 | 1,55 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,64 | 3,06 | 2,71 | 2,91 | 2,71 | 2,94 | 2,61 | 2,47 | 2,41 | 2,24 | 1,93 | 1,98 | 1,90 | 1,77 | 1,51 | 1,32 | 1,22 | 0,97 | 0,78 | 0,73 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 11,6% | 11,1% | 4,6% | 11,6% | 12,5% | 13,6% | 13,5% | 14,3% | 14,8% | 16,2% | 11,7% | 17,5% | 21,9% | 16,6% | 23,6% | 27,0% | 17,4% | 12,2% | 9,2% | 7,3% |
| FAVÖK Marjı | 3,0% | 2,6% | -5,6% | 1,3% | 3,3% | 5,1% | 4,0% | 4,2% | 6,2% | 7,4% | 2,2% | 5,5% | 9,4% | 6,7% | 11,8% | 16,8% | 15,2% | 10,0% | 7,0% | 4,9% |
| Net Kâr Marjı | 3,2% | 2,2% | -8,4% | -0,0% | 0,6% | 2,2% | 2,1% | 1,3% | 4,3% | 4,9% | -1,7% | 3,7% | 5,8% | 3,7% | 8,2% | 11,3% | 11,3% | 6,0% | 3,3% | 2,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 5,5% | 2,3% | -6,3% | -1,7% | 5,9% | -1,0% | 0,9% | 1,9% | -3,8% | 4,7% | 4,2% | 1,0% | 7,2% | -1,2% | -5,0% | 7,0% | 9,0% | 3,4% | -0,6% | 4,3% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 745,65 | +%1,56 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6820,25 | +%1,55 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3368,05 | +%5,33 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 72,50 | +%0,72 |