GOURMETGourmet Gateway India Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $15,68 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,90 Mr | ₹2,05 Mr | ₹1,74 Mr | ₹1,80 Mr | ₹49,75 Mn | ₹52,14 Mn | ₹50,09 Mn | ₹49,36 Mn | ₹48,68 Mn | ₹50,00 Mn | ₹49,92 Mn | ₹49,93 Mn | ₹49,61 Mn | ₹49,51 Mn | ₹49,48 Mn | ₹155,04 Mn | ₹49,21 Mn | ₹18,58 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹53,39 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,23 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹668,70 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹798,66 Mn | ₹976,91 Mn | ₹781,15 Mn | ₹1,21 Mr | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 |
| Net Borç† | ₹735,83 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,93 Mr | ₹1,66 Mr | ₹1,46 Mr | ₹623,30 Mn | ₹606.221 | ₹3,36 Mn | ₹3,35 Mn | ₹3,34 Mn | -₹437.821 | ₹905.587 | ₹1,02 Mn | ₹1,08 Mn | ₹995.746 | ₹1,42 Mn | ₹536.930 | ₹149,26 Mn | ₹1,19 Mn | ₹1,23 Mn |
| Brüt Kâr | ₹521,34 Mn | ₹437,83 Mn | ₹409,38 Mn | ₹353,46 Mn | — | ₹3,02 Mn | ₹3,02 Mn | ₹3,06 Mn | -₹1,06 Mn | ₹586.360 | ₹550.749 | ₹503.590 | ₹589.982 | ₹535.015 | ₹247.530 | ₹4,98 Mn | ₹547.092 | ₹70.727 |
| FAVÖK | ₹301,04 Mn | ₹256,34 Mn | ₹268,04 Mn | ₹134,10 Mn | -₹2,35 Mn | ₹1,93 Mn | ₹1,69 Mn | ₹535.520 | -₹1,35 Mn | ₹87.440 | ₹273.760 | ₹229.910 | ₹231.630 | ₹77.110 | — | — | — | — |
| Net Kâr | -₹4,67 Mn | -₹22,65 Mn | ₹47,90 Mn | ₹32,65 Mn | -₹2,06 Mn | ₹1,42 Mn | ₹1,24 Mn | ₹395.521 | -₹1,48 Mn | ₹61.060 | ₹185.258 | ₹140.433 | ₹155.597 | ₹34.757 | ₹23.541 | ₹3,12 Mn | ₹47.317 | ₹117.595 |
| Hisse Başı Kâr | -0,03 | -0,17 | 0,36 | 0,31 | -0,02 | 0,02 | 0,01 | 0,00 | -0,02 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,04 | 0,00 | 0,02 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹215,84 Mn | ₹167,97 Mn | ₹140,31 Mn | ₹29,98 Mn | -₹2,99 Mn | — | ₹705.840 | ₹3,11 Mn | -₹928.680 | ₹91.160 | ₹630.690 | ₹992.760 | ₹42,80 Mn | -₹531.450 | ₹863.600 | -₹43,27 Mn | -₹1,21 Mn | -₹111.960 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹74,88 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 42,0% | 47,7% | 45,0% | 67,5% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,01 | 0,81 | 0,84 | 0,35 | 0,01 | 0,06 | 0,07 | 0,07 | -0,01 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,03 | 0,01 | 0,96 | 0,02 | 0,07 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,88 | 2,48 | 2,18 | 0,93 | 0,00 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | -0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,22 | 0,00 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 27,1% | 26,4% | 28,0% | 56,7% | — | 89,9% | 90,3% | 91,6% | 241,8% | 64,7% | 54,1% | 46,7% | 59,3% | 37,7% | 46,1% | 3,3% | 45,9% | 5,8% |
| FAVÖK Marjı | 15,6% | 15,5% | 18,4% | 21,5% | -388,3% | 57,4% | 50,6% | 16,0% | 307,7% | 9,7% | 26,9% | 21,3% | 23,3% | 5,4% | — | — | — | — |
| Net Kâr Marjı | -0,2% | -1,4% | 3,3% | 5,2% | -340,5% | 42,1% | 37,2% | 11,8% | 339,0% | 6,7% | 18,2% | 13,0% | 15,6% | 2,5% | 4,4% | 2,1% | 4,0% | 9,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 11,2% | 10,1% | 9,6% | 4,8% | -493,1% | — | 21,1% | 92,9% | 212,1% | 10,1% | 61,9% | 92,0% | 4.298,3% | -37,5% | 160,8% | -29,0% | -101,6% | -9,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 751,45 | +%0,70 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6908,95 | +%1,12 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,00 | +%2,82 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,26 | +%5,00 |