GRAVITYGravity (India) Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $10,20 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹403,85 Mn | ₹60,02 Mn | ₹75,69 Mn | ₹166,45 Mn | ₹150,01 Mn | ₹157,95 Mn | ₹217,79 Mn | ₹172,30 Mn | ₹213,65 Mn | ₹144,66 Mn | ₹184,10 Mn | ₹204,04 Mn | ₹229,83 Mn | ₹294,85 Mn | ₹324,36 Mn | ₹322,31 Mn | ₹242,98 Mn | ₹226,56 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹1,35 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹254,72 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹149,13 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹23,95 Mn | ₹27,56 Mn | ₹26,82 Mn | ₹26,70 Mn | ₹15,55 Mn | ₹15,55 Mn | ₹25,45 Mn | ₹21,56 Mn | ₹15,55 Mn | ₹15,55 Mn | ₹54,04 Mn | ₹80,63 Mn | ₹80,63 Mn | ₹80,63 Mn | ₹107,68 Mn | ₹89,76 Mn | ₹98,52 Mn | ₹103,25 Mn |
| Net Borç† | ₹22,60 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,79 Mr | ₹12,19 Mn | ₹22,55 Mn | ₹102,36 Mn | ₹127,59 Mn | ₹23,60 Mn | ₹169,11 Mn | ₹119,78 Mn | ₹213,71 Mn | ₹239,70 Mn | ₹197,20 Mn | ₹279,82 Mn | ₹276,54 Mn | ₹328,28 Mn | ₹318,52 Mn | ₹357,41 Mn | ₹364,31 Mn | ₹267,85 Mn |
| Brüt Kâr | ₹172,14 Mn | -₹25,97 Mn | -₹22,29 Mn | ₹2,58 Mn | ₹4,08 Mn | -₹2,23 Mn | ₹900.805 | -₹6,27 Mn | ₹2,95 Mn | -₹6,83 Mn | -₹7,46 Mn | -₹6,01 Mn | ₹2,31 Mn | ₹2,87 Mn | ₹3,19 Mn | ₹3,53 Mn | ₹5,53 Mn | ₹6,44 Mn |
| FAVÖK | ₹171,58 Mn | -₹23,97 Mn | -₹77,74 Mn | -₹7,33 Mn | ₹1,65 Mn | -₹2,92 Mn | -₹871.130 | -₹8,78 Mn | ₹1,33 Mn | -₹8,93 Mn | -₹5,10 Mn | -₹2,60 Mn | ₹5,41 Mn | ₹5,79 Mn | ₹5,56 Mn | ₹5,97 Mn | ₹7,34 Mn | ₹7,13 Mn |
| Net Kâr | ₹128,50 Mn | -₹20,06 Mn | -₹61,63 Mn | -₹9,95 Mn | ₹823.907 | -₹2,87 Mn | ₹3,21 Mn | ₹10,20 Mn | -₹6,85 Mn | -₹372.261 | -₹5,32 Mn | -₹6,36 Mn | ₹222.252 | -₹282.205 | ₹573.117 | ₹937.359 | ₹2,43 Mn | ₹455.610 |
| Hisse Başı Kâr | 12,58 | -1,96 | -6,03 | -0,97 | 0,08 | -0,28 | 0,31 | 1,00 | -0,67 | -0,04 | -0,52 | -0,63 | 0,02 | -0,03 | 0,05 | 0,09 | 0,24 | 0,04 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹2,98 Mn | -₹5,17 Mn | -₹4,08 Mn | -₹13,92 Mn | ₹1,80 Mn | -₹11,44 Mn | -₹1,16 Mn | -₹29,47 Mn | ₹1,99 Mn | -₹10,54 Mn | ₹39,14 Mn | -₹21,20 Mn | -₹39,39 Mn | -₹10,22 Mn | -₹17,67 Mn | ₹8,06 Mn | ₹4,79 Mn | ₹4,63 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹1,45 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 5,9% | 45,9% | 35,4% | 16,0% | 10,4% | 9,8% | 11,7% | 12,5% | 7,3% | 10,7% | 29,4% | 39,5% | 35,1% | 27,3% | 33,2% | 27,8% | 40,5% | 45,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 4,44 | 0,20 | 0,30 | 0,61 | 0,85 | 0,15 | 0,78 | 0,70 | 1,00 | 1,66 | 1,07 | 1,37 | 1,20 | 1,11 | 0,98 | 1,11 | 1,50 | 1,18 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 12,01 | 0,08 | 0,15 | 0,69 | 0,86 | 0,16 | 1,13 | 0,80 | 1,43 | 1,61 | 1,32 | 1,88 | 1,85 | 2,20 | 2,14 | 2,40 | 2,44 | 1,80 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 9,6% | -213,0% | -98,9% | 2,5% | 3,2% | -9,4% | 0,5% | -5,2% | 1,4% | -2,8% | -3,8% | -2,1% | 0,8% | 0,9% | 1,0% | 1,0% | 1,5% | 2,4% |
| FAVÖK Marjı | 9,6% | -196,6% | -344,8% | -7,2% | 1,3% | -12,4% | -0,5% | -7,3% | 0,6% | -3,7% | -2,6% | -0,9% | 2,0% | 1,8% | 1,7% | 1,7% | 2,0% | 2,7% |
| Net Kâr Marjı | 7,2% | -164,5% | -273,4% | -9,7% | 0,6% | -12,2% | 1,9% | 8,5% | -3,2% | -0,2% | -2,7% | -2,3% | 0,1% | -0,1% | 0,2% | 0,3% | 0,7% | 0,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 0,2% | -42,4% | -18,1% | -13,6% | 1,4% | -48,5% | -0,7% | -24,6% | 0,9% | -4,4% | 19,8% | -7,6% | -14,2% | -3,1% | -5,5% | 2,3% | 1,3% | 1,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 746,25 | +%1,64 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6832,70 | +%1,73 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3367,05 | +%5,30 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 72,63 | +%0,90 |