GTNINDSGTN Industries Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $5,01 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,29 Mr | ₹1,38 Mr | ₹1,48 Mr | ₹1,55 Mr | ₹3,22 Mr | ₹2,95 Mr | ₹3,01 Mr | ₹3,17 Mr | ₹3,02 Mr | ₹2,46 Mr | ₹2,71 Mr | ₹2,68 Mr | ₹3,01 Mr | ₹3,14 Mr | ₹3,05 Mr | ₹3,21 Mr | ₹2,93 Mr | ₹2,95 Mr | ₹2,86 Mr | ₹2,68 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹55,91 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹567,10 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹726,77 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹381,86 Mn | ₹390,84 Mn | ₹405,86 Mn | ₹313,59 Mn | ₹889,09 Mn | ₹1,72 Mr | ₹1,72 Mr | ₹1,80 Mr | ₹1,84 Mr | ₹1,48 Mr | ₹1,40 Mr | ₹1,44 Mr | ₹1,99 Mr | ₹2,05 Mr | ₹1,98 Mr | ₹2,06 Mr | ₹2,07 Mr | ₹1,94 Mr | ₹1,80 Mr | ₹1,60 Mr |
| Net Borç† | ₹325,96 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,60 Mr | ₹1,70 Mr | ₹1,84 Mr | ₹3,11 Mr | ₹4,76 Mr | ₹3,09 Mr | ₹3,42 Mr | ₹3,31 Mr | ₹2,93 Mr | ₹2,81 Mr | ₹2,78 Mr | ₹4,02 Mr | ₹5,50 Mr | ₹4,15 Mr | ₹3,68 Mr | ₹3,98 Mr | ₹2,63 Mr | ₹1,99 Mr | ₹2,67 Mr | ₹1,84 Mr |
| Brüt Kâr | -₹41,97 Mn | ₹57,10 Mn | ₹48,59 Mn | ₹387,47 Mn | ₹1,02 Mr | ₹301,83 Mn | ₹239,37 Mn | -₹15,06 Mn | ₹217,25 Mn | ₹211,61 Mn | ₹321,98 Mn | ₹169,15 Mn | ₹316,74 Mn | ₹205,88 Mn | ₹100,12 Mn | ₹599,05 Mn | ₹152,09 Mn | -₹147,84 Mn | ₹254,10 Mn | ₹80,54 Mn |
| FAVÖK | -₹76,64 Mn | -₹2,45 Mn | -₹20,05 Mn | ₹282,45 Mn | ₹790,66 Mn | ₹225,44 Mn | ₹168,19 Mn | -₹76,44 Mn | ₹161,62 Mn | ₹161,96 Mn | ₹199,06 Mn | ₹65,10 Mn | ₹219,01 Mn | ₹136,21 Mn | ₹42,28 Mn | ₹520,09 Mn | ₹133,06 Mn | -₹11,96 Mn | ₹122,21 Mn | ₹194,34 Mn |
| Net Kâr | -₹107,19 Mn | -₹46,44 Mn | -₹63,23 Mn | ₹155,59 Mn | ₹346,53 Mn | -₹62,25 Mn | -₹54,44 Mn | -₹83,53 Mn | -₹62,41 Mn | -₹47,25 Mn | -₹44,15 Mn | -₹125,42 Mn | -₹8,25 Mn | -₹163,11 Mn | -₹91,84 Mn | ₹95,10 Mn | -₹60,13 Mn | -₹187,61 Mn | -₹20,06 Mn | ₹2,66 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -6,11 | -2,65 | -3,60 | 8,87 | 19,76 | -3,55 | -3,10 | -4,76 | -3,56 | -2,69 | -2,69 | -7,72 | -0,56 | -9,30 | -5,24 | 5,63 | -5,21 | -16,26 | -1,74 | 0,23 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹71,54 Mn | ₹1,68 Mn | ₹63,38 Mn | -₹48,19 Mn | ₹38,05 Mn | ₹102,61 Mn | -₹178,36 Mn | -₹26,89 Mn | -₹429,36 Mn | -₹1,29 Mn | -₹3,96 Mn | -₹64,42 Mn | ₹11,31 Mn | -₹134,53 Mn | ₹48,10 Mn | -₹31,29 Mn | -₹108,35 Mn | -₹147,04 Mn | -₹201,86 Mn | -₹374,01 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹2,43 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 29,5% | 28,2% | 27,5% | 20,2% | 27,6% | 58,2% | 57,3% | 56,8% | 60,8% | 60,2% | 51,7% | 53,7% | 66,2% | 65,2% | 65,0% | 64,2% | 70,6% | 65,8% | 63,1% | 59,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,23 | 1,23 | 1,25 | 2,00 | 1,48 | 1,05 | 1,14 | 1,04 | 0,97 | 1,14 | 1,03 | 1,50 | 1,83 | 1,32 | 1,21 | 1,24 | 0,90 | 0,67 | 0,94 | 0,68 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,20 | 2,34 | 2,54 | 4,28 | 6,55 | 4,25 | 4,71 | 4,55 | 4,03 | 3,86 | 3,82 | 5,53 | 7,56 | 5,70 | 5,07 | 5,47 | 3,63 | 2,74 | 3,68 | 2,53 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -2,6% | 3,4% | 2,6% | 12,5% | 21,5% | 9,8% | 7,0% | -0,5% | 7,4% | 7,5% | 11,6% | 4,2% | 5,8% | 5,0% | 2,7% | 15,1% | 5,8% | -7,4% | 9,5% | 4,4% |
| FAVÖK Marjı | -4,8% | -0,1% | -1,1% | 9,1% | 16,6% | 7,3% | 4,9% | -2,3% | 5,5% | 5,8% | 7,2% | 1,6% | 4,0% | 3,3% | 1,1% | 13,1% | 5,1% | -0,6% | 4,6% | 10,6% |
| Net Kâr Marjı | -6,7% | -2,7% | -3,4% | 5,0% | 7,3% | -2,0% | -1,6% | -2,5% | -2,1% | -1,7% | -1,6% | -3,1% | -0,2% | -3,9% | -2,5% | 2,4% | -2,3% | -9,4% | -0,7% | 0,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -4,5% | 0,1% | 3,4% | -1,5% | 0,8% | 3,3% | -5,2% | -0,8% | -14,6% | -0,0% | -0,1% | -1,6% | 0,2% | -3,2% | 1,3% | -0,8% | -4,1% | -7,4% | -7,5% | -20,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 748,90 | -%0,60 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6636,85 | -%3,52 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,65 | -%0,99 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,08 | -%0,46 |