GTNTEXGTN Textiles Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $972.182 (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹134,59 Mn | ₹397,85 Mn | ₹939,38 Mn | ₹989,42 Mn | ₹1,34 Mr | ₹1,36 Mr | ₹1,79 Mr | ₹1,97 Mr | ₹2,05 Mr | ₹2,06 Mr | ₹1,28 Mr | ₹1,41 Mr | ₹1,57 Mr | ₹1,60 Mr | ₹1,63 Mr | ₹1,63 Mr | ₹1,59 Mr | ₹1,60 Mr | ₹1,72 Mr | ₹1,45 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹9,07 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹370,77 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | -₹236,18 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹187,29 Mn | ₹314,55 Mn | ₹450,72 Mn | ₹260,31 Mn | ₹731,33 Mn | ₹723,55 Mn | ₹642,62 Mn | ₹557,27 Mn | ₹597,84 Mn | ₹562,54 Mn | ₹659,98 Mn | ₹754,90 Mn | ₹693,05 Mn | ₹750,63 Mn | ₹755,28 Mn | ₹967,30 Mn | ₹926,18 Mn | ₹1,07 Mr | ₹985,13 Mn | ₹779,55 Mn |
| Net Borç† | ₹178,22 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹102,33 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹99,91 Mn | ₹834,55 Mn | ₹459,75 Mn | ₹1,30 Mr | ₹1,42 Mr | ₹1,42 Mr | ₹1,12 Mr | ₹1,50 Mr | ₹1,83 Mr | ₹2,81 Mr | ₹2,06 Mr | ₹1,37 Mr | ₹1,49 Mr | ₹1,20 Mr | ₹895,55 Mn | ₹1,06 Mr | ₹1,12 Mr |
| Brüt Kâr | -₹2,68 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | -₹8,07 Mn | -₹1,57 Mn | -₹86,69 Mn | ₹37,40 Mn | ₹67,27 Mn | ₹158,76 Mn | ₹58,76 Mn | ₹47,23 Mn | ₹91,95 Mn | ₹283,20 Mn | ₹153,13 Mn | ₹78,31 Mn | ₹201,53 Mn | ₹85,71 Mn | ₹51,38 Mn | ₹115,72 Mn | ₹44,14 Mn |
| FAVÖK | -₹11,26 Mn | -₹4,40 Mn | ₹0,00 | -₹8,96 Mn | -₹7,11 Mn | -₹87,71 Mn | ₹3,88 Mn | ₹41,70 Mn | ₹129,10 Mn | ₹48,74 Mn | ₹15,60 Mn | ₹44,15 Mn | ₹214,10 Mn | ₹125,81 Mn | ₹64,63 Mn | ₹180,86 Mn | ₹89,56 Mn | ₹17,10 Mn | ₹62,45 Mn | ₹88,55 Mn |
| Net Kâr | -₹113,81 Mn | -₹78,23 Mn | -₹120,42 Mn | -₹179,63 Mn | -₹140,52 Mn | -₹360,07 Mn | -₹100,97 Mn | -₹84,24 Mn | -₹41,93 Mn | -₹16,77 Mn | -₹73,36 Mn | -₹30,60 Mn | ₹19,53 Mn | -₹35,60 Mn | -₹44,26 Mn | ₹38,10 Mn | -₹21,81 Mn | -₹103,41 Mn | ₹11,62 Mn | ₹24,48 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -9,78 | -6,72 | -10,35 | -15,43 | -12,07 | -30,93 | -8,67 | -7,24 | -3,60 | -1,44 | -6,30 | -2,63 | 1,68 | -3,06 | -3,80 | 3,27 | -1,87 | -8,88 | 1,00 | 2,10 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹55,28 Mn | ₹0,00 | — | -₹28,77 Mn | ₹16,52 Mn | -₹165,04 Mn | -₹43,96 Mn | -₹16,27 Mn | -₹46,23 Mn | ₹95,77 Mn | ₹110,91 Mn | -₹128,63 Mn | ₹64,57 Mn | ₹8,28 Mn | ₹160,69 Mn | ₹19,33 Mn | ₹136,16 Mn | -₹76,44 Mn | -₹289,81 Mn | -₹55,44 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 139,2% | 79,1% | 48,0% | 26,3% | 54,6% | 53,1% | 36,0% | 28,2% | 29,2% | 27,3% | 51,7% | 53,7% | 44,3% | 47,0% | 46,3% | 59,3% | 58,2% | 67,0% | 57,2% | 53,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,76 | 0,00 | 0,00 | 0,10 | 0,62 | 0,34 | 0,73 | 0,72 | 0,69 | 0,54 | 1,18 | 1,30 | 1,79 | 1,29 | 0,84 | 0,91 | 0,76 | 0,56 | 0,62 | 0,77 |
| Özkaynak Devir Hızı† | -0,43 | -0,00 | -0,00 | -0,42 | -3,53 | -1,95 | -5,51 | -5,99 | -6,01 | -4,75 | -6,37 | -7,73 | -11,89 | -8,74 | -5,78 | -6,30 | -5,10 | -3,79 | -4,51 | -4,73 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -2,6% | — | — | -8,1% | -0,2% | -18,9% | 2,9% | 4,8% | 11,2% | 5,2% | 3,1% | 5,0% | 10,1% | 7,4% | 5,7% | 13,5% | 7,1% | 5,7% | 10,9% | 3,9% |
| FAVÖK Marjı | -11,0% | — | — | -9,0% | -0,9% | -19,1% | 0,3% | 2,9% | 9,1% | 4,3% | 1,0% | 2,4% | 7,6% | 6,1% | 4,7% | 12,2% | 7,4% | 1,9% | 5,9% | 7,9% |
| Net Kâr Marjı | -111,2% | — | — | -179,8% | -16,8% | -78,3% | -7,8% | -6,0% | -3,0% | -1,5% | -4,9% | -1,7% | 0,7% | -1,7% | -3,2% | 2,6% | -1,8% | -11,5% | 1,1% | 2,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -54,0% | — | — | -28,8% | 2,0% | -35,9% | -3,4% | -1,2% | -3,3% | 8,5% | 7,4% | -7,0% | 2,3% | 0,4% | 11,8% | 1,3% | 11,3% | -8,5% | -27,2% | -5,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 747,55 | -%0,18 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6586,00 | -%0,77 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3560,10 | +%2,81 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,73 | +%4,99 |