GUJCOTEXGujarat Cotex Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,61 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹183,22 Mn | ₹310,79 Mn | ₹136,40 Mn | ₹150,05 Mn | ₹169,26 Mn | ₹122,53 Mn | ₹70,97 Mn | ₹236,63 Mn | ₹188,40 Mn | ₹111,80 Mn | ₹75,13 Mn | ₹89,05 Mn | ₹122,29 Mn | ₹82,53 Mn | — | — | ₹42,77 Mn | ₹40,71 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹1,85 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹116,07 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹67,15 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹4,27 Mn | ₹33,09 Mn | ₹9,98 Mn | ₹6,86 Mn | ₹8,20 Mn | ₹5,23 Mn | ₹6,46 Mn | ₹5,17 Mn | ₹1,58 Mn | ₹2,24 Mn | ₹5,88 Mn | ₹815.565 | ₹1,20 Mn | ₹2,89 Mn | — | — | ₹9,91 Mn | ₹9,69 Mn |
| Net Borç† | ₹2,42 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹384,32 Mn | ₹273,07 Mn | ₹169,07 Mn | ₹166,34 Mn | ₹143,40 Mn | ₹61,90 Mn | ₹71,80 Mn | ₹376,51 Mn | ₹345,20 Mn | ₹129,54 Mn | ₹39,75 Mn | ₹39,08 Mn | ₹80,30 Mn | ₹30,31 Mn | ₹83,80 Mn | ₹89,36 Mn | ₹12,31 Mn | ₹17,65 Mn |
| Brüt Kâr | ₹9,80 Mn | ₹5,99 Mn | ₹3,82 Mn | ₹975.000 | ₹1,11 Mn | ₹3,48 Mn | -₹400.168 | ₹11,17 Mn | ₹861.249 | -₹70.908 | ₹999.912 | ₹2,07 Mn | ₹1,17 Mn | ₹1,30 Mn | ₹1,69 Mn | ₹2,83 Mn | ₹585.070 | ₹1,62 Mn |
| FAVÖK | ₹563.000 | ₹3,79 Mn | ₹2,97 Mn | ₹487.000 | ₹925.000 | ₹3,10 Mn | -₹1,14 Mn | ₹10,90 Mn | ₹480.250 | -₹317.760 | ₹519.940 | ₹1,54 Mn | ₹1,42 Mn | ₹844.950 | ₹1,66 Mn | ₹2,83 Mn | ₹1,16 Mn | ₹817.290 |
| Net Kâr | ₹1,02 Mn | ₹2,21 Mn | ₹1,89 Mn | ₹96.000 | ₹5,63 Mn | -₹1,74 Mn | -₹1,72 Mn | ₹40.858 | ₹79.387 | -₹718.472 | ₹91.346 | ₹1,12 Mn | ₹398.589 | ₹703.622 | ₹4,51 Mn | ₹6,24 Mn | ₹499.195 | -₹4,57 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,07 | — | 0,08 | 0,00 | 0,25 | -0,08 | -0,08 | 0,00 | 0,00 | -0,03 | 0,00 | 0,05 | 0,00 | 0,00 | 0,20 | 0,28 | 0,04 | -0,38 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹18,04 Mn | -₹21,64 Mn | -₹30,60 Mn | ₹2,57 Mn | — | -₹925.490 | -₹2,41 Mn | -₹177.760 | ₹6,25 Mn | ₹1,26 Mn | — | ₹1,32 Mn | ₹2,29 Mn | — | — | — | — | — |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 2,3% | 10,6% | 7,3% | 4,6% | 4,8% | 4,3% | 9,1% | 2,2% | 0,8% | 2,0% | 7,8% | 0,9% | 1,0% | 3,5% | — | — | 23,2% | 23,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 2,10 | 0,88 | 1,24 | 1,11 | 0,85 | 0,51 | 1,01 | 1,59 | 1,83 | 1,16 | 0,53 | 0,44 | 0,66 | 0,37 | — | — | 0,29 | 0,43 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 5,72 | 4,07 | 2,52 | 2,48 | 2,14 | 0,92 | 1,07 | 5,61 | 5,14 | 1,93 | 0,59 | 0,58 | 1,20 | 0,45 | 1,25 | 1,33 | 0,18 | 0,26 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 2,6% | 2,2% | 2,3% | 0,6% | 0,8% | 5,6% | -0,6% | 3,0% | 0,2% | -0,1% | 2,5% | 5,3% | 1,5% | 4,3% | 2,0% | 3,2% | 4,8% | 9,2% |
| FAVÖK Marjı | 0,1% | 1,4% | 1,8% | 0,3% | 0,6% | 5,0% | -1,6% | 2,9% | 0,1% | -0,2% | 1,3% | 4,0% | 1,8% | 2,8% | 2,0% | 3,2% | 9,4% | 4,6% |
| Net Kâr Marjı | 0,3% | 0,8% | 1,1% | 0,1% | 3,9% | -2,8% | -2,4% | 0,0% | 0,0% | -0,6% | 0,2% | 2,9% | 0,5% | 2,3% | 5,4% | 7,0% | 4,1% | -25,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 4,7% | -7,9% | -18,1% | 1,5% | — | -1,5% | -3,4% | -0,0% | 1,8% | 1,0% | — | 3,4% | 2,9% | — | — | — | — | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 748,00 | -%0,12 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6680,00 | +%0,65 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3545,00 | +%2,38 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,65 | +%4,89 |