GUJTERCGujarat Terce Laboratories Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,96 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹247,58 Mn | ₹230,54 Mn | ₹234,83 Mn | ₹287,23 Mn | ₹275,60 Mn | ₹218,04 Mn | ₹225,06 Mn | ₹194,54 Mn | ₹195,11 Mn | ₹236,55 Mn | ₹244,95 Mn | ₹263,09 Mn | ₹259,30 Mn | ₹254,33 Mn | ₹263,80 Mn | ₹261,19 Mn | ₹134,18 Mn | ₹130,88 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹28,60 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹150,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹97,28 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹12,96 Mn | ₹9,42 Mn | ₹38,67 Mn | ₹72,72 Mn | ₹66,72 Mn | ₹47,37 Mn | ₹25,96 Mn | ₹6,81 Mn | ₹3,69 Mn | ₹69,93 Mn | ₹71,28 Mn | ₹82,10 Mn | ₹87,43 Mn | ₹90,88 Mn | ₹106,22 Mn | ₹32,89 Mn | ₹30,75 Mn | ₹33,54 Mn |
| Net Borç† | -₹29,11 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹474,73 Mn | ₹501,95 Mn | ₹479,75 Mn | ₹467,82 Mn | ₹401,34 Mn | ₹251,78 Mn | ₹375,44 Mn | ₹310,31 Mn | ₹290,14 Mn | ₹252,88 Mn | ₹249,94 Mn | ₹264,81 Mn | ₹288,48 Mn | ₹783,65 Mn | ₹982,57 Mn | ₹355,99 Mn | ₹176,01 Mn | ₹158,87 Mn |
| Brüt Kâr | ₹142,11 Mn | ₹148,26 Mn | ₹144,15 Mn | ₹62,74 Mn | ₹84,74 Mn | ₹19,84 Mn | ₹83,55 Mn | ₹56,55 Mn | ₹53,92 Mn | ₹43,63 Mn | ₹43,96 Mn | ₹69,33 Mn | ₹73,22 Mn | ₹59,94 Mn | ₹62,41 Mn | ₹74,13 Mn | ₹45,50 Mn | ₹84,64 Mn |
| FAVÖK | ₹38,00 Mn | ₹39,27 Mn | ₹13,05 Mn | -₹17,11 Mn | ₹11,30 Mn | -₹25,69 Mn | ₹6,98 Mn | ₹4,96 Mn | ₹3,32 Mn | ₹888.290 | ₹1,64 Mn | ₹9,16 Mn | ₹9,58 Mn | ₹3,11 Mn | ₹4,74 Mn | ₹13,48 Mn | ₹2,12 Mn | ₹6,37 Mn |
| Net Kâr | ₹22,02 Mn | -₹9,79 Mn | ₹2,43 Mn | -₹16,72 Mn | ₹8,72 Mn | -₹25,20 Mn | ₹2,76 Mn | ₹4,33 Mn | ₹2,71 Mn | -₹148.099 | -₹6,74 Mn | ₹913.345 | ₹2,41 Mn | ₹1,89 Mn | ₹1,30 Mn | ₹4,14 Mn | ₹1,30 Mn | ₹283.770 |
| Hisse Başı Kâr | 2,92 | -1,32 | 0,33 | -2,25 | 1,18 | -3,40 | 0,37 | 0,58 | 0,36 | -0,02 | -0,91 | 0,12 | 0,32 | 0,26 | 0,18 | 0,56 | 0,27 | 0,06 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹16,72 Mn | — | ₹21,53 Mn | -₹4,03 Mn | -₹26,71 Mn | -₹9,18 Mn | -₹20,81 Mn | -₹10,15 Mn | ₹42,99 Mn | ₹3,40 Mn | -₹857.160 | ₹3,72 Mn | -₹261.990 | ₹26,72 Mn | -₹107,83 Mn | -₹23,21 Mn | -₹77.090 | -₹16,12 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹305.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 5,2% | 4,1% | 16,5% | 25,3% | 24,2% | 21,7% | 11,5% | 3,5% | 1,9% | 29,6% | 29,1% | 31,2% | 33,7% | 35,7% | 40,3% | 12,6% | 22,9% | 25,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,92 | 2,18 | 2,04 | 1,63 | 1,46 | 1,15 | 1,67 | 1,60 | 1,49 | 1,07 | 1,02 | 1,01 | 1,11 | 3,08 | 3,72 | 1,36 | 1,31 | 1,21 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 4,88 | 5,16 | 4,93 | 4,81 | 4,13 | 2,59 | 3,86 | 3,19 | 2,98 | 2,60 | 2,57 | 2,72 | 2,97 | 8,06 | 10,10 | 3,66 | 1,81 | 1,63 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 29,9% | 29,5% | 30,0% | 13,4% | 21,1% | 7,9% | 22,3% | 18,2% | 18,6% | 17,3% | 17,6% | 26,2% | 25,4% | 7,6% | 6,4% | 20,8% | 25,9% | 53,3% |
| FAVÖK Marjı | 8,0% | 7,8% | 2,7% | -3,7% | 2,8% | -10,2% | 1,9% | 1,6% | 1,1% | 0,4% | 0,7% | 3,5% | 3,3% | 0,4% | 0,5% | 3,8% | 1,2% | 4,0% |
| Net Kâr Marjı | 4,6% | -1,9% | 0,5% | -3,6% | 2,2% | -10,0% | 0,7% | 1,4% | 0,9% | -0,1% | -2,7% | 0,3% | 0,8% | 0,2% | 0,1% | 1,2% | 0,7% | 0,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 3,5% | — | 4,5% | -0,9% | -6,7% | -3,6% | -5,5% | -3,3% | 14,8% | 1,3% | -0,3% | 1,4% | -0,1% | 3,4% | -11,0% | -6,5% | -0,0% | -10,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 748,20 | -%0,09 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6694,00 | +%0,86 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3545,00 | +%2,38 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,49 | +%0,56 |