GUJTLRMGujarat Toolroom Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $6,33 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹10,82 Mr | ₹10,56 Mr | ₹4,91 Mr | ₹76,16 Mn | ₹4,53 Mn | ₹4,24 Mn | ₹4,27 Mn | ₹4,39 Mn | ₹4,54 Mn | ₹4,66 Mn | ₹5,51 Mn | ₹8,11 Mn | ₹8,63 Mn | ₹13,84 Mn | ₹17,27 Mn | ₹17,05 Mn | ₹15,63 Mn | ₹16,51 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹94,47 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹7,54 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹3,29 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹660,38 Mn | ₹667,95 Mn | ₹1,99 Mn | ₹9,45 Mn | ₹3,35 Mn | ₹1,39 Mn | ₹371.001 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹2,14 Mn | ₹900.000 | ₹0,00 | ₹0,00 |
| Net Borç† | ₹565,91 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹225,85 Mn | ₹8,89 Mr | ₹5,55 Mr | ₹24,09 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹200.788 | ₹150.000 | ₹743.400 | ₹11,63 Mn | ₹0,00 | ₹13,24 Mn |
| Brüt Kâr | ₹45,69 Mn | ₹587,76 Mn | ₹771,99 Mn | ₹18,69 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | -₹156.000 | -₹2,44 Mn | -₹268.000 | -₹54.100 | ₹133.736 | -₹37.688 | -₹132.817 |
| FAVÖK | -₹53,23 Mn | ₹562,59 Mn | ₹755,30 Mn | ₹16,76 Mn | -₹1,68 Mn | -₹448.030 | -₹508.710 | -₹483.320 | -₹437.010 | -₹764.750 | -₹1,11 Mn | -₹1,86 Mn | -₹2,64 Mn | -₹484.190 | -₹397.360 | -₹141.170 | -₹223.680 | -₹4,39 Mn |
| Net Kâr | ₹77,24 Mn | ₹523,67 Mn | ₹731,21 Mn | ₹13,88 Mn | -₹1,60 Mn | -₹448.971 | -₹509.888 | -₹485.627 | -₹437.123 | -₹767.132 | -₹1,12 Mn | -₹1,87 Mn | -₹5,22 Mn | -₹484.193 | -₹397.359 | -₹141.167 | -₹234.362 | -₹4,48 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,70 | 1,37 | 1,60 | 0,07 | -0,03 | -0,01 | -0,01 | -0,01 | -0,01 | -0,01 | -0,02 | -0,03 | -0,09 | -0,01 | -0,01 | -0,00 | -0,00 | -0,08 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹1,28 Mr | -₹2,57 Mr | ₹89,77 Mn | -₹54,81 Mn | -₹1,67 Mn | -₹543.520 | — | -₹149.700 | — | -₹827.380 | ₹438.960 | -₹159.510 | -₹216.250 | ₹2,47 Mn | -₹1,22 Mn | -₹1,13 Mn | -₹837.590 | -₹4,48 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹210.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 6,1% | 6,3% | 0,0% | 12,4% | 73,8% | 32,8% | 8,7% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 12,4% | 5,3% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,02 | 0,84 | 1,13 | 0,32 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,02 | 0,01 | 0,04 | 0,68 | 0,00 | 0,80 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,07 | 2,71 | 1,69 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 20,2% | 6,6% | 13,9% | 77,6% | — | — | — | — | — | — | — | — | -1.213,3% | -178,7% | -7,3% | 1,2% | — | -1,0% |
| FAVÖK Marjı | -23,6% | 6,3% | 13,6% | 69,6% | — | — | — | — | — | — | — | — | -1.312,4% | -322,8% | -53,5% | -1,2% | — | -33,2% |
| Net Kâr Marjı | 34,2% | 5,9% | 13,2% | 57,6% | — | — | — | — | — | — | — | — | -2.600,6% | -322,8% | -53,5% | -1,2% | — | -33,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 565,4% | -28,9% | 1,6% | -227,6% | — | — | — | — | — | — | — | — | -107,7% | 1.649,7% | -164,2% | -9,8% | — | -33,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 755,35 | +%0,26 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6676,60 | -%2,94 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3542,00 | +%1,28 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 77,09 | +%5,00 |