HARDCASHardcastle & Waud Manufacturing Co. Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $7,19 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹539,83 Mn | ₹486,13 Mn | ₹471,72 Mn | ₹441,91 Mn | ₹443,09 Mn | ₹386,80 Mn | ₹388,30 Mn | ₹404,85 Mn | ₹401,01 Mn | ₹389,43 Mn | ₹394,12 Mn | ₹488,56 Mn | ₹479,49 Mn | ₹479,26 Mn | ₹469,57 Mn | ₹374,93 Mn | ₹374,54 Mn | ₹294,92 Mn | ₹306,20 Mn | ₹198,10 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹9,57 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹32,72 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹507,11 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹500.616 | ₹2,50 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹22,00 Mn | ₹21,12 Mn | ₹1,62 Mn | ₹78,29 Mn | ₹86,16 Mn | ₹14,60 Mn | ₹22,15 Mn | ₹19,59 Mn |
| Net Borç† | -₹57,57 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹106,14 Mn | ₹58,89 Mn | ₹54,13 Mn | ₹39,09 Mn | ₹41,61 Mn | ₹31,91 Mn | ₹35,20 Mn | ₹28,86 Mn | ₹42,14 Mn | ₹81,88 Mn | ₹54,60 Mn | ₹31,40 Mn | ₹25,31 Mn | ₹29,39 Mn | ₹18,63 Mn | ₹44,29 Mn | ₹110,41 Mn | ₹126,80 Mn | ₹320,16 Mn | ₹272,43 Mn |
| Brüt Kâr | ₹68,05 Mn | ₹38,32 Mn | ₹36,63 Mn | ₹22,60 Mn | ₹22,40 Mn | ₹9,09 Mn | ₹12,33 Mn | ₹6,90 Mn | ₹17,39 Mn | ₹56,31 Mn | ₹25,74 Mn | ₹1,25 Mn | -₹6,35 Mn | ₹1,36 Mn | -₹805.734 | ₹3,34 Mn | ₹24,42 Mn | ₹10,83 Mn | ₹62,29 Mn | ₹61,94 Mn |
| FAVÖK | ₹57,02 Mn | ₹31,13 Mn | ₹32,56 Mn | ₹17,63 Mn | ₹22,32 Mn | ₹9,01 Mn | ₹10,07 Mn | ₹3,68 Mn | ₹15,69 Mn | ₹52,37 Mn | ₹19,80 Mn | -₹4,35 Mn | -₹10,85 Mn | -₹4,73 Mn | -₹5,08 Mn | -₹5,95 Mn | ₹819.560 | -₹11,81 Mn | -₹4,91 Mn | -₹7,98 Mn |
| Net Kâr | ₹49,32 Mn | ₹12,87 Mn | ₹25,78 Mn | ₹10,96 Mn | ₹12,72 Mn | ₹92.344 | ₹9,01 Mn | ₹1,20 Mn | ₹10,91 Mn | ₹40,36 Mn | -₹97,94 Mn | ₹13,03 Mn | -₹2,07 Mn | -₹14,54 Mn | ₹98,10 Mn | ₹12,56 Mn | ₹5,41 Mn | ₹5,80 Mn | ₹96,41 Mn | -₹3,56 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 72,59 | 18,94 | 37,95 | 16,13 | 18,72 | 0,14 | 13,26 | 1,76 | 16,06 | 59,40 | -144,14 | 19,18 | -3,04 | -21,39 | 144,38 | 18,49 | 8,48 | 9,47 | 155,81 | -7,03 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹18,81 Mn | -₹257.000 | ₹29,79 Mn | -₹29,96 Mn | ₹33,01 Mn | ₹5,12 Mn | -₹4,39 Mn | -₹6,57 Mn | -₹6,99 Mn | -₹25,58 Mn | ₹4,90 Mn | ₹171,42 Mn | -₹27,90 Mn | -₹36,44 Mn | -₹175,85 Mn | ₹32,24 Mn | ₹41,57 Mn | -₹42,86 Mn | ₹32,50 Mn | ₹26,30 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,1% | 0,6% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 4,6% | 4,4% | 0,3% | 20,9% | 23,0% | 5,0% | 7,2% | 9,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,20 | 0,12 | 0,11 | 0,09 | 0,09 | 0,08 | 0,09 | 0,07 | 0,11 | 0,21 | 0,14 | 0,06 | 0,05 | 0,06 | 0,04 | 0,12 | 0,29 | 0,43 | 1,05 | 1,38 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,21 | 0,12 | 0,11 | 0,08 | 0,08 | 0,06 | 0,07 | 0,06 | 0,08 | 0,16 | 0,11 | 0,06 | 0,05 | 0,06 | 0,04 | 0,09 | 0,22 | 0,25 | 0,63 | 0,54 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 64,1% | 65,1% | 67,7% | 57,8% | 53,8% | 28,5% | 35,0% | 23,9% | 41,3% | 68,8% | 47,1% | 4,0% | -25,1% | 4,6% | -4,3% | 7,5% | 22,1% | 8,5% | 19,5% | 22,7% |
| FAVÖK Marjı | 53,7% | 52,9% | 60,2% | 45,1% | 53,6% | 28,3% | 28,6% | 12,8% | 37,2% | 64,0% | 36,3% | -13,9% | -42,9% | -16,1% | -27,3% | -13,4% | 0,7% | -9,3% | -1,5% | -2,9% |
| Net Kâr Marjı | 46,5% | 21,9% | 47,6% | 28,0% | 30,6% | 0,3% | 25,6% | 4,2% | 25,9% | 49,3% | -179,4% | 41,5% | -8,2% | -49,5% | 526,5% | 28,4% | 4,9% | 4,6% | 30,1% | -1,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -17,7% | -0,4% | 55,0% | -76,7% | 79,3% | 16,1% | -12,5% | -22,8% | -16,6% | -31,2% | 9,0% | 546,0% | -110,3% | -124,0% | -943,7% | 72,8% | 37,7% | -33,8% | 10,2% | 9,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 755,35 | +%0,26 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6676,60 | -%2,94 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3542,00 | +%1,28 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 77,09 | +%5,00 |