HASTIFINHasti Finance Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,01 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹69,85 Mn | ₹134,76 Mn | ₹218,39 Mn | ₹221,82 Mn | ₹224,04 Mn | ₹221,34 Mn | ₹213,53 Mn | ₹208,40 Mn | ₹266,77 Mn | ₹264,09 Mn | ₹262,41 Mn | ₹263,11 Mn | ₹271,94 Mn | — | ₹346,21 Mn | ₹139,93 Mn | ₹35,36 Mn | ₹35,68 Mn | ₹36,22 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹8.095 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹13,50 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹56,35 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | — | ₹3,24 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹93.000 | ₹93.000 |
| Net Borç† | -₹8.095 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,64 Mn | ₹4,30 Mn | ₹4,47 Mn | ₹9,81 Mn | ₹13,86 Mn | ₹18,58 Mn | ₹17,31 Mn | ₹15,30 Mn | ₹17,82 Mn | ₹13,62 Mn | ₹14,56 Mn | ₹15,56 Mn | ₹23,65 Mn | ₹128,49 Mn | ₹270,41 Mn | ₹12,71 Mn | ₹1,56 Mn | ₹1,86 Mn | ₹1,89 Mn |
| Brüt Kâr | ₹1,29 Mn | ₹4,05 Mn | ₹4,19 Mn | ₹9,55 Mn | ₹13,52 Mn | ₹18,06 Mn | ₹16,41 Mn | ₹14,19 Mn | ₹9,54 Mn | ₹5,45 Mn | ₹9,30 Mn | ₹8,89 Mn | ₹12,64 Mn | ₹46,00 Mn | ₹66,39 Mn | ₹11,48 Mn | ₹1,07 Mn | — | — |
| FAVÖK | -₹45,33 Mn | -₹81,05 Mn | -₹2,71 Mn | ₹1,21 Mn | ₹12,16 Mn | ₹16,81 Mn | ₹13,27 Mn | ₹10,58 Mn | ₹3,53 Mn | ₹1,52 Mn | ₹5,55 Mn | ₹6,70 Mn | ₹6,52 Mn | ₹12,62 Mn | ₹40,03 Mn | ₹10,34 Mn | ₹935.210 | ₹777.710 | ₹422.600 |
| Net Kâr | -₹62,59 Mn | -₹81,55 Mn | -₹5,11 Mn | -₹3,42 Mn | ₹783.386 | ₹5,48 Mn | ₹4,16 Mn | ₹2,96 Mn | ₹2,48 Mn | ₹236.883 | -₹5,23 Mn | ₹88.235 | ₹1,54 Mn | ₹5,96 Mn | ₹21,96 Mn | ₹6,70 Mn | ₹642.270 | ₹88.978 | ₹158.284 |
| Hisse Başı Kâr | -5,77 | -7,52 | -0,47 | -0,32 | 0,07 | 0,51 | 0,38 | 0,27 | 0,23 | 0,02 | -0,48 | 0,01 | 0,14 | 0,55 | 2,19 | 1,24 | 0,22 | 0,03 | 0,05 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹8,98 Mn | ₹1.490 | ₹2,01 Mn | ₹3,16 Mn | ₹13,86 Mn | ₹18,58 Mn | ₹14,73 Mn | ₹12,76 Mn | -₹4,59 Mn | -₹962.360 | -₹537.000 | -₹2,04 Mn | ₹477.000 | -₹31,92 Mn | — | -₹91,77 Mn | -₹350.000 | ₹3,97 Mn | ₹2,19 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | — | 0,9% | 0,0% | 0,0% | 0,3% | 0,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,02 | 0,03 | 0,02 | 0,04 | 0,06 | 0,08 | 0,08 | 0,07 | 0,07 | 0,05 | 0,06 | 0,06 | 0,09 | — | 0,78 | 0,09 | 0,04 | 0,05 | 0,05 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,03 | 0,08 | 0,08 | 0,17 | 0,25 | 0,33 | 0,31 | 0,27 | 0,32 | 0,24 | 0,26 | 0,28 | 0,42 | 2,28 | 4,80 | 0,23 | 0,03 | 0,03 | 0,03 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 78,3% | 94,3% | 93,6% | 97,3% | 97,5% | 97,2% | 94,8% | 92,7% | 53,5% | 40,0% | 63,9% | 57,1% | 53,4% | 35,8% | 24,6% | 90,4% | 68,5% | — | — |
| FAVÖK Marjı | -2.761,0% | -1.886,3% | -60,5% | 12,3% | 87,7% | 90,5% | 76,7% | 69,2% | 19,8% | 11,2% | 38,1% | 43,1% | 27,6% | 9,8% | 14,8% | 81,4% | 60,0% | 41,8% | 22,4% |
| Net Kâr Marjı | -3.812,2% | -1.897,9% | -114,3% | -34,8% | 5,7% | 29,5% | 24,0% | 19,3% | 13,9% | 1,7% | -35,9% | 0,6% | 6,5% | 4,6% | 8,1% | 52,7% | 41,2% | 4,8% | 8,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -547,0% | 0,0% | 44,9% | 32,2% | 100,0% | 100,0% | 85,1% | 83,4% | -25,7% | -7,1% | -3,7% | -13,1% | 2,0% | -24,8% | — | -722,2% | -22,5% | 213,4% | 116,1% |
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 747,40 | -%0,20 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6602,45 | -%0,52 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3544,30 | +%2,36 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,73 | +%4,99 |