HFILHimalaya Food International Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $7,16 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹2,07 Mr | ₹2,16 Mr | ₹2,08 Mr | ₹2,23 Mr | ₹2,59 Mr | ₹2,72 Mr | ₹2,71 Mr | ₹2,64 Mr | ₹3,31 Mr | ₹3,64 Mr | ₹3,64 Mr | ₹3,69 Mr | ₹3,70 Mr | ₹3,57 Mr | ₹3,25 Mr | ₹2,56 Mr | ₹1,62 Mr | ₹1,17 Mr | ₹749,90 Mn | ₹549,02 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹7,50 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹341,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,73 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹713,20 Mn | ₹1,81 Mr | ₹1,81 Mr | ₹1,84 Mr | ₹1,81 Mr | ₹1,84 Mr | ₹1,86 Mr | ₹1,73 Mr | ₹1,43 Mr | ₹1,23 Mr | ₹1,36 Mr | ₹935,87 Mn | ₹395,76 Mn | ₹384,73 Mn | ₹185,33 Mn | ₹157,33 Mn |
| Net Borç† | -₹11,60 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹395,40 Mn | ₹400,80 Mn | ₹466,90 Mn | ₹683,70 Mn | ₹625,90 Mn | ₹563,60 Mn | ₹787,60 Mn | ₹912,20 Mn | ₹1,12 Mr | ₹1,21 Mr | ₹1,14 Mr | ₹1,01 Mr | ₹1,89 Mr | ₹1,67 Mr | ₹1,09 Mr | ₹831,63 Mn | ₹726,21 Mn | ₹587,07 Mn | ₹467,59 Mn | ₹307,68 Mn |
| Brüt Kâr | ₹120,20 Mn | ₹92,50 Mn | ₹138,30 Mn | ₹332,00 Mn | ₹223,40 Mn | ₹124,30 Mn | ₹161,30 Mn | -₹314,90 Mn | ₹348,90 Mn | ₹421,10 Mn | ₹303,67 Mn | ₹85,10 Mn | ₹434,16 Mn | ₹594,99 Mn | ₹465,11 Mn | ₹441,12 Mn | ₹415,23 Mn | ₹391,79 Mn | ₹287,66 Mn | ₹169,92 Mn |
| FAVÖK | ₹90,80 Mn | ₹88,70 Mn | ₹107,00 Mn | ₹216,40 Mn | ₹154,30 Mn | ₹100,30 Mn | ₹158,80 Mn | -₹380,80 Mn | ₹278,30 Mn | ₹284,80 Mn | ₹129,22 Mn | ₹57,28 Mn | ₹247,94 Mn | ₹408,16 Mn | ₹300,44 Mn | ₹287,33 Mn | ₹241,10 Mn | ₹160,80 Mn | ₹129,25 Mn | ₹65,85 Mn |
| Net Kâr | ₹37,10 Mn | ₹39,00 Mn | ₹48,90 Mn | -₹241,90 Mn | ₹952,40 Mn | ₹25,20 Mn | ₹99,20 Mn | -₹695,40 Mn | -₹8,50 Mn | -₹24,40 Mn | -₹209,09 Mn | -₹403,69 Mn | -₹129,71 Mn | ₹531,64 Mn | ₹173,54 Mn | ₹153,61 Mn | ₹160,41 Mn | ₹135,07 Mn | ₹83,04 Mn | ₹47,09 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,44 | 0,62 | 0,78 | -3,84 | 15,13 | 0,40 | 1,58 | -11,05 | -0,14 | -0,39 | -3,32 | -6,75 | -2,28 | 9,51 | 3,11 | 2,93 | 3,63 | 4,30 | 2,79 | 1,97 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹306,90 Mn | ₹42,50 Mn | -₹67,40 Mn | ₹34,00 Mn | -₹3,20 Mn | ₹11,90 Mn | ₹57,70 Mn | ₹21,80 Mn | ₹33,80 Mn | ₹55,40 Mn | ₹2,04 Mn | -₹153,66 Mn | -₹30,81 Mn | -₹4,78 Mn | ₹5,63 Mn | -₹705,02 Mn | -₹274,07 Mn | -₹349,43 Mn | — | -₹16,93 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹21,40 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 27,6% | 66,5% | 66,9% | 69,6% | 54,8% | 50,6% | 51,1% | 46,8% | 38,7% | 34,3% | 41,9% | 36,5% | 24,5% | 33,0% | 24,7% | 28,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,19 | 0,19 | 0,22 | 0,31 | 0,24 | 0,21 | 0,29 | 0,35 | 0,34 | 0,33 | 0,31 | 0,27 | 0,51 | 0,47 | 0,33 | 0,32 | 0,45 | 0,50 | 0,62 | 0,56 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,23 | 0,23 | 0,27 | 0,40 | 0,36 | 0,33 | 0,46 | 0,53 | 0,65 | 0,70 | 0,66 | 0,58 | 1,10 | 0,97 | 0,63 | 0,48 | 0,42 | 0,34 | 0,27 | 0,18 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 30,4% | 23,1% | 29,6% | 48,6% | 35,7% | 22,1% | 20,5% | -34,5% | 31,3% | 34,7% | 26,7% | 8,4% | 23,0% | 35,7% | 42,8% | 53,0% | 57,2% | 66,7% | 61,5% | 55,2% |
| FAVÖK Marjı | 23,0% | 22,1% | 22,9% | 31,7% | 24,7% | 17,8% | 20,2% | -41,7% | 24,9% | 23,5% | 11,4% | 5,7% | 13,1% | 24,5% | 27,7% | 34,6% | 33,2% | 27,4% | 27,6% | 21,4% |
| Net Kâr Marjı | 9,4% | 9,7% | 10,5% | -35,4% | 152,2% | 4,5% | 12,6% | -76,2% | -0,8% | -2,0% | -18,4% | -40,0% | -6,9% | 31,9% | 16,0% | 18,5% | 22,1% | 23,0% | 17,8% | 15,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -77,6% | 10,6% | -14,4% | 5,0% | -0,5% | 2,1% | 7,3% | 2,4% | 3,0% | 4,6% | 0,2% | -15,2% | -1,6% | -0,3% | 0,5% | -84,8% | -37,7% | -59,5% | — | -5,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 755,35 | +%0,26 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6676,60 | -%2,94 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3542,00 | +%1,28 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 77,09 | +%5,00 |