HINDTINHindustan Tin Works Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $12,36 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹3,58 Mr | ₹3,45 Mr | ₹3,20 Mr | ₹2,92 Mr | ₹3,10 Mr | ₹2,98 Mr | ₹2,64 Mr | ₹2,79 Mr | ₹2,98 Mr | ₹2,59 Mr | ₹2,68 Mr | ₹2,69 Mr | ₹2,43 Mr | ₹2,12 Mr | ₹2,02 Mr | ₹2,20 Mr | ₹2,16 Mr | ₹1,82 Mr | ₹1,52 Mr | ₹1,37 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹11,34 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,35 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹2,23 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹714,61 Mn | ₹765,18 Mn | ₹824,54 Mn | ₹732,96 Mn | ₹839,20 Mn | ₹887,76 Mn | ₹677,05 Mn | ₹1,02 Mr | ₹1,11 Mr | ₹803,37 Mn | ₹1,05 Mr | ₹1,04 Mr | ₹844,33 Mn | ₹697,03 Mn | ₹608,04 Mn | ₹688,19 Mn | ₹682,01 Mn | ₹656,40 Mn | ₹581,30 Mn | ₹597,33 Mn |
| Net Borç† | ₹687,71 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹4,20 Mr | ₹4,06 Mr | ₹4,18 Mr | ₹4,64 Mr | ₹4,09 Mr | ₹3,25 Mr | ₹2,98 Mr | ₹3,36 Mr | ₹3,15 Mr | ₹2,67 Mr | ₹2,82 Mr | ₹3,04 Mr | ₹2,96 Mr | ₹2,72 Mr | ₹2,34 Mr | ₹2,95 Mr | ₹2,85 Mr | ₹2,44 Mr | ₹1,85 Mr | ₹1,74 Mr |
| Brüt Kâr | ₹360,07 Mn | ₹371,26 Mn | ₹501,03 Mn | ₹432,14 Mn | ₹465,10 Mn | ₹398,35 Mn | ₹228,91 Mn | ₹316,49 Mn | ₹328,59 Mn | ₹291,12 Mn | ₹140,95 Mn | ₹169,19 Mn | ₹172,31 Mn | ₹279,00 Mn | ₹115,15 Mn | ₹325,26 Mn | ₹289,21 Mn | ₹300,59 Mn | ₹181,13 Mn | ₹154,99 Mn |
| FAVÖK | ₹278,83 Mn | ₹272,73 Mn | ₹342,81 Mn | ₹318,37 Mn | ₹334,80 Mn | ₹335,82 Mn | ₹206,64 Mn | ₹259,74 Mn | ₹228,50 Mn | ₹232,12 Mn | ₹87,63 Mn | ₹120,57 Mn | ₹81,42 Mn | ₹226,11 Mn | ₹65,98 Mn | ₹286,36 Mn | ₹261,93 Mn | ₹202,87 Mn | ₹139,70 Mn | ₹71,80 Mn |
| Net Kâr | ₹83,14 Mn | ₹122,77 Mn | ₹170,41 Mn | ₹164,96 Mn | ₹151,90 Mn | ₹145,91 Mn | ₹76,12 Mn | ₹78,94 Mn | ₹96,42 Mn | ₹70,29 Mn | ₹140,23 Mn | ₹85,60 Mn | ₹84,09 Mn | ₹73,49 Mn | ₹56,92 Mn | ₹112,78 Mn | ₹114,58 Mn | ₹66,85 Mn | ₹35,10 Mn | ₹56,59 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 7,99 | 11,80 | 16,39 | 15,86 | 14,61 | 14,03 | 7,32 | 7,59 | 9,27 | 6,76 | 13,48 | 8,23 | 8,09 | 7,07 | 5,47 | 10,84 | 11,02 | 6,43 | 3,38 | 7,04 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹74,47 Mn | ₹41,31 Mn | -₹100,12 Mn | ₹84,22 Mn | ₹73,70 Mn | -₹223,15 Mn | ₹346,23 Mn | ₹81,10 Mn | -₹204,56 Mn | ₹239,20 Mn | -₹103,28 Mn | -₹170,67 Mn | ₹5,54 Mn | -₹104,05 Mn | ₹80,86 Mn | -₹12,85 Mn | ₹41,49 Mn | -₹51,67 Mn | ₹43,76 Mn | -₹302,39 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹205,15 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 20,0% | 22,2% | 25,8% | 25,1% | 27,0% | 29,8% | 25,7% | 36,7% | 37,3% | 31,0% | 39,1% | 38,7% | 34,8% | 32,9% | 30,1% | 31,3% | 31,6% | 36,1% | 38,2% | 43,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,17 | 1,18 | 1,31 | 1,59 | 1,32 | 1,09 | 1,13 | 1,21 | 1,06 | 1,03 | 1,05 | 1,13 | 1,22 | 1,28 | 1,16 | 1,34 | 1,32 | 1,34 | 1,22 | 1,27 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,88 | 1,82 | 1,87 | 2,08 | 1,83 | 1,46 | 1,33 | 1,51 | 1,41 | 1,20 | 1,26 | 1,36 | 1,32 | 1,22 | 1,05 | 1,32 | 1,28 | 1,09 | 0,83 | 0,78 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 8,6% | 9,1% | 12,0% | 9,3% | 11,4% | 12,2% | 7,7% | 9,4% | 10,4% | 10,9% | 5,0% | 5,6% | 5,8% | 10,2% | 4,9% | 11,0% | 10,2% | 12,3% | 9,8% | 8,9% |
| FAVÖK Marjı | 6,6% | 6,7% | 8,2% | 6,9% | 8,2% | 10,3% | 6,9% | 7,7% | 7,3% | 8,7% | 3,1% | 4,0% | 2,8% | 8,3% | 2,8% | 9,7% | 9,2% | 8,3% | 7,5% | 4,1% |
| Net Kâr Marjı | 2,0% | 3,0% | 4,1% | 3,6% | 3,7% | 4,5% | 2,6% | 2,3% | 3,1% | 2,6% | 5,0% | 2,8% | 2,8% | 2,7% | 2,4% | 3,8% | 4,0% | 2,7% | 1,9% | 3,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 1,8% | 1,0% | -2,4% | 1,8% | 1,8% | -6,9% | 11,6% | 2,4% | -6,5% | 8,9% | -3,7% | -5,6% | 0,2% | -3,8% | 3,5% | -0,4% | 1,5% | -2,1% | 2,4% | -17,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 751,45 | +%0,70 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6908,95 | +%1,12 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,00 | +%2,82 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,26 | +%5,00 |