HITTCOHittco Tools Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,07 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹87,68 Mn | ₹101,61 Mn | ₹83,52 Mn | ₹84,38 Mn | ₹85,55 Mn | ₹67,87 Mn | ₹69,20 Mn | ₹78,50 Mn | ₹84,00 Mn | ₹98,96 Mn | ₹110,49 Mn | ₹126,61 Mn | ₹141,87 Mn | ₹144,61 Mn | ₹122,65 Mn | ₹111,95 Mn | ₹84,79 Mn | ₹66,76 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹6,70 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹54,56 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹33,12 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹41,87 Mn | ₹47,88 Mn | ₹39,37 Mn | ₹39,27 Mn | ₹45,07 Mn | ₹35,18 Mn | ₹34,69 Mn | ₹35,95 Mn | ₹32,70 Mn | ₹39,15 Mn | ₹43,85 Mn | ₹49,81 Mn | ₹44,37 Mn | ₹51,94 Mn | ₹32,19 Mn | ₹27,67 Mn | ₹21,05 Mn | ₹15,73 Mn |
| Net Borç† | ₹35,17 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹80,97 Mn | ₹69,45 Mn | ₹59,71 Mn | ₹70,07 Mn | ₹65,72 Mn | ₹54,85 Mn | ₹56,38 Mn | ₹71,26 Mn | ₹61,52 Mn | ₹60,53 Mn | ₹72,41 Mn | ₹74,08 Mn | ₹77,49 Mn | ₹83,68 Mn | ₹86,88 Mn | ₹79,97 Mn | ₹48,08 Mn | ₹33,05 Mn |
| Brüt Kâr | ₹13,41 Mn | ₹15,00 Mn | ₹16,45 Mn | ₹18,47 Mn | ₹15,83 Mn | ₹11,25 Mn | ₹6,34 Mn | ₹14,41 Mn | ₹4,57 Mn | ₹6,63 Mn | ₹357.729 | ₹11,76 Mn | ₹16,86 Mn | ₹22,13 Mn | ₹26,44 Mn | ₹27,86 Mn | ₹15,07 Mn | -₹1,57 Mn |
| FAVÖK | ₹1,69 Mn | ₹4,27 Mn | ₹11,35 Mn | ₹16,05 Mn | ₹15,70 Mn | ₹7,31 Mn | ₹1,72 Mn | ₹10,74 Mn | ₹4,50 Mn | ₹6,22 Mn | ₹3,54 Mn | ₹2,80 Mn | ₹8,61 Mn | ₹11,27 Mn | ₹16,32 Mn | ₹14,34 Mn | ₹4,93 Mn | ₹1,81 Mn |
| Net Kâr | -₹7,07 Mn | -₹62.980 | ₹1,87 Mn | ₹6,19 Mn | ₹7,42 Mn | -₹2,19 Mn | -₹8,51 Mn | ₹1,54 Mn | -₹7,35 Mn | -₹4,24 Mn | -₹11,23 Mn | -₹5,27 Mn | -₹489.528 | -₹6,51 Mn | ₹8,66 Mn | ₹7,89 Mn | ₹2,96 Mn | -₹2,24 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -1,07 | -0,01 | 0,30 | 1,03 | 1,23 | -0,36 | -1,41 | 0,26 | -1,22 | -0,70 | -1,86 | -0,88 | -0,09 | -1,25 | 1,68 | 1,53 | 0,58 | -0,44 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹8,78 Mn | -₹17,45 Mn | ₹3,27 Mn | ₹2,37 Mn | -₹4,17 Mn | ₹424.740 | ₹1,66 Mn | -₹7,22 Mn | ₹3,66 Mn | ₹5,27 Mn | ₹7,17 Mn | -₹5,21 Mn | ₹7,91 Mn | -₹26,38 Mn | ₹1,44 Mn | -₹840.760 | -₹4,86 Mn | -₹5,25 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹829.180 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 47,7% | 47,1% | 47,1% | 46,5% | 52,7% | 51,8% | 50,1% | 45,8% | 38,9% | 39,6% | 39,7% | 39,3% | 31,3% | 35,9% | 26,2% | 24,7% | 24,8% | 23,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,92 | 0,68 | 0,71 | 0,83 | 0,77 | 0,81 | 0,81 | 0,91 | 0,73 | 0,61 | 0,66 | 0,59 | 0,55 | 0,58 | 0,71 | 0,71 | 0,57 | 0,49 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,44 | 2,10 | 1,80 | 2,12 | 1,98 | 1,66 | 1,70 | 2,15 | 1,86 | 1,83 | 2,19 | 2,24 | 2,34 | 2,53 | 2,62 | 2,41 | 1,45 | 1,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 16,6% | 21,6% | 27,6% | 26,4% | 24,1% | 20,5% | 11,2% | 20,2% | 7,4% | 11,0% | 0,5% | 15,9% | 21,8% | 26,4% | 30,4% | 34,8% | 31,3% | -4,8% |
| FAVÖK Marjı | 2,1% | 6,2% | 19,0% | 22,9% | 23,9% | 13,3% | 3,0% | 15,1% | 7,3% | 10,3% | 4,9% | 3,8% | 11,1% | 13,5% | 18,8% | 17,9% | 10,3% | 5,5% |
| Net Kâr Marjı | -8,7% | -0,1% | 3,1% | 8,8% | 11,3% | -4,0% | -15,1% | 2,2% | -12,0% | -7,0% | -15,5% | -7,1% | -0,6% | -7,8% | 10,0% | 9,9% | 6,2% | -6,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 10,8% | -25,1% | 5,5% | 3,4% | -6,3% | 0,8% | 2,9% | -10,1% | 6,0% | 8,7% | 9,9% | -7,0% | 10,2% | -31,5% | 1,7% | -1,1% | -10,1% | -15,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 747,55 | -%0,18 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6586,00 | -%0,77 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3560,10 | +%2,81 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,73 | +%4,99 |