HOTLSILVH.S. India Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,83 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹487,21 Mn | ₹506,59 Mn | ₹526,87 Mn | ₹529,05 Mn | ₹546,43 Mn | ₹499,84 Mn | ₹484,45 Mn | ₹498,00 Mn | ₹529,86 Mn | ₹551,83 Mn | ₹568,69 Mn | ₹582,58 Mn | ₹352,23 Mn | ₹362,05 Mn | ₹366,90 Mn | ₹399,79 Mn | ₹372,35 Mn | ₹330,28 Mn | ₹227,22 Mn | ₹193,71 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹14,73 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹152,07 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹335,14 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹124,34 Mn | ₹162,69 Mn | ₹191,88 Mn | ₹209,15 Mn | ₹236,19 Mn | ₹197,65 Mn | ₹163,14 Mn | ₹158,34 Mn | ₹199,43 Mn | ₹233,32 Mn | ₹255,00 Mn | ₹282,00 Mn | ₹46,97 Mn | ₹71,41 Mn | ₹93,30 Mn | ₹121,25 Mn | ₹129,77 Mn | ₹152,15 Mn | ₹77,59 Mn | ₹99,79 Mn |
| Net Borç† | ₹73,49 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹260,90 Mn | ₹269,22 Mn | ₹255,89 Mn | ₹239,51 Mn | ₹180,13 Mn | ₹102,79 Mn | ₹259,12 Mn | ₹289,38 Mn | ₹268,20 Mn | ₹227,67 Mn | ₹222,58 Mn | ₹209,26 Mn | ₹199,77 Mn | ₹194,26 Mn | ₹184,87 Mn | ₹145,08 Mn | ₹145,63 Mn | ₹118,88 Mn | ₹153,68 Mn | ₹114,79 Mn |
| Brüt Kâr | ₹92,46 Mn | ₹104,05 Mn | ₹107,02 Mn | ₹103,01 Mn | ₹77,38 Mn | ₹37,04 Mn | ₹115,94 Mn | ₹102,04 Mn | ₹92,40 Mn | ₹69,46 Mn | ₹68,68 Mn | ₹70,27 Mn | ₹60,62 Mn | ₹58,83 Mn | ₹61,84 Mn | ₹53,77 Mn | ₹66,62 Mn | ₹47,95 Mn | ₹46,86 Mn | ₹68,71 Mn |
| FAVÖK | ₹37,03 Mn | ₹39,92 Mn | ₹37,92 Mn | ₹36,76 Mn | ₹36,66 Mn | ₹13,50 Mn | ₹47,39 Mn | ₹56,62 Mn | ₹57,09 Mn | ₹65,02 Mn | ₹67,15 Mn | ₹63,48 Mn | ₹44,14 Mn | ₹44,86 Mn | ₹47,93 Mn | ₹40,55 Mn | ₹58,27 Mn | ₹52,01 Mn | ₹52,96 Mn | ₹50,88 Mn |
| Net Kâr | ₹16,21 Mn | ₹14,12 Mn | ₹13,32 Mn | ₹10,35 Mn | ₹10,83 Mn | -₹14,37 Mn | ₹12,61 Mn | ₹17,68 Mn | ₹19,27 Mn | ₹10,50 Mn | ₹11,08 Mn | ₹6,26 Mn | ₹17,08 Mn | ₹24,01 Mn | ₹14,40 Mn | ₹9,82 Mn | ₹23,23 Mn | ₹6,84 Mn | ₹28,60 Mn | ₹25,06 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,00 | 0,87 | 0,82 | 0,64 | 0,67 | -0,88 | 0,78 | 1,09 | 1,19 | 0,65 | 0,68 | 0,39 | 1,05 | 1,48 | 0,89 | 0,60 | 1,72 | 0,63 | 2,72 | 2,39 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹32,15 Mn | -₹2,67 Mn | ₹10,07 Mn | ₹5,58 Mn | -₹56,88 Mn | -₹12,36 Mn | ₹3,91 Mn | ₹18,82 Mn | ₹36,51 Mn | ₹49,39 Mn | ₹26,96 Mn | -₹153,09 Mn | ₹4,78 Mn | ₹23,81 Mn | ₹16,79 Mn | ₹6,44 Mn | -₹30,28 Mn | -₹48,97 Mn | ₹55,56 Mn | ₹4,31 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹2,13 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 25,5% | 32,1% | 36,4% | 39,5% | 43,2% | 39,5% | 33,7% | 31,8% | 37,6% | 42,3% | 44,8% | 48,4% | 13,3% | 19,7% | 25,4% | 30,3% | 34,9% | 46,1% | 34,1% | 51,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,54 | 0,53 | 0,49 | 0,45 | 0,33 | 0,21 | 0,53 | 0,58 | 0,51 | 0,41 | 0,39 | 0,36 | 0,57 | 0,54 | 0,50 | 0,36 | 0,39 | 0,36 | 0,68 | 0,59 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,78 | 0,80 | 0,76 | 0,71 | 0,54 | 0,31 | 0,77 | 0,86 | 0,80 | 0,68 | 0,66 | 0,62 | 0,60 | 0,58 | 0,55 | 0,43 | 0,43 | 0,35 | 0,46 | 0,34 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 35,4% | 38,6% | 41,8% | 43,0% | 43,0% | 36,0% | 44,7% | 35,3% | 34,5% | 30,5% | 30,9% | 33,6% | 30,3% | 30,3% | 33,4% | 37,1% | 45,7% | 40,3% | 30,5% | 59,9% |
| FAVÖK Marjı | 14,2% | 14,8% | 14,8% | 15,3% | 20,4% | 13,1% | 18,3% | 19,6% | 21,3% | 28,6% | 30,2% | 30,3% | 22,1% | 23,1% | 25,9% | 28,0% | 40,0% | 43,8% | 34,5% | 44,3% |
| Net Kâr Marjı | 6,2% | 5,2% | 5,2% | 4,3% | 6,0% | -14,0% | 4,9% | 6,1% | 7,2% | 4,6% | 5,0% | 3,0% | 8,5% | 12,4% | 7,8% | 6,8% | 16,0% | 5,8% | 18,6% | 21,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 12,3% | -1,0% | 3,9% | 2,3% | -31,6% | -12,0% | 1,5% | 6,5% | 13,6% | 21,7% | 12,1% | -73,2% | 2,4% | 12,3% | 9,1% | 4,4% | -20,8% | -41,2% | 36,2% | 3,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 747,55 | -%0,18 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6586,00 | -%0,77 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3560,10 | +%2,81 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,73 | +%4,99 |