HPBLHCP Plastene Bulkpack Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $42,35 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹3,78 Mr | ₹2,85 Mr | ₹2,33 Mr | ₹2,00 Mr | ₹1,74 Mr | ₹723,56 Mn | ₹711,40 Mn | ₹977,23 Mn | ₹1,89 Mr | ₹1,66 Mr | ₹1,59 Mr | ₹1,48 Mr | ₹1,15 Mr | ₹835,55 Mn | ₹672,62 Mn | ₹648,59 Mn | ₹562,60 Mn | ₹606,52 Mn | — | ₹667,90 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹154,53 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹2,71 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,07 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹2,46 Mr | ₹1,90 Mr | ₹1,58 Mr | ₹1,23 Mr | ₹1,09 Mr | ₹380,03 Mn | ₹1,03 Mr | ₹1,04 Mr | ₹1,11 Mr | ₹978,47 Mn | ₹931,23 Mn | ₹955,55 Mn | ₹669,53 Mn | ₹452,78 Mn | ₹395,22 Mn | ₹340,86 Mn | ₹476,34 Mn | ₹461,74 Mn | — | ₹405,27 Mn |
| Net Borç† | ₹2,30 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹5,88 Mr | ₹4,63 Mr | ₹2,95 Mr | ₹3,51 Mr | ₹1,12 Mr | ₹158,71 Mn | ₹5,96 Mn | ₹1,68 Mr | ₹2,67 Mr | ₹3,14 Mr | ₹3,04 Mr | ₹2,82 Mr | ₹2,85 Mr | ₹2,20 Mr | ₹1,88 Mr | ₹1,91 Mr | ₹1,65 Mr | ₹1,29 Mr | ₹1,32 Mr | ₹1,31 Mr |
| Brüt Kâr | ₹710,16 Mn | ₹422,83 Mn | ₹177,85 Mn | ₹193,55 Mn | ₹35,15 Mn | -₹48,52 Mn | -₹161,52 Mn | -₹400,75 Mn | ₹297,63 Mn | ₹208,33 Mn | ₹157,42 Mn | ₹89,19 Mn | ₹153,87 Mn | ₹123,26 Mn | ₹80,76 Mn | ₹64,30 Mn | ₹43,91 Mn | ₹38,65 Mn | -₹2,97 Mn | ₹58,81 Mn |
| FAVÖK | ₹572,93 Mn | ₹355,66 Mn | ₹168,27 Mn | ₹179,23 Mn | ₹56,57 Mn | -₹239,73 Mn | -₹114,09 Mn | -₹705,56 Mn | ₹249,12 Mn | ₹157,82 Mn | ₹110,99 Mn | ₹55,41 Mn | ₹125,34 Mn | ₹98,55 Mn | ₹63,79 Mn | ₹22,41 Mn | ₹4,41 Mn | -₹22,72 Mn | ₹28,00 Mn | ₹84,08 Mn |
| Net Kâr | ₹232,00 Mn | ₹96,25 Mn | -₹11,87 Mn | -₹22,13 Mn | -₹30,47 Mn | ₹636,23 Mn | -₹207,04 Mn | -₹890,08 Mn | ₹70,94 Mn | ₹11,43 Mn | ₹3,16 Mn | -₹47,09 Mn | ₹30,12 Mn | ₹17,95 Mn | ₹15,87 Mn | ₹2,53 Mn | -₹46,48 Mn | -₹67,41 Mn | -₹41,77 Mn | ₹12,72 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 21,60 | 8,96 | -1,11 | -2,16 | -2,98 | 65,79 | -651,57 | -3.002,08 | 255,96 | 41,27 | 11,52 | -169,89 | 108,78 | 131,18 | 116,78 | 19,20 | -337,55 | -489,52 | -303,95 | 94,39 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | — | -₹333,57 Mn | -₹365,62 Mn | -₹438,57 Mn | -₹845,62 Mn | -₹180,79 Mn | ₹6,05 Mn | ₹293,99 Mn | -₹48,61 Mn | ₹3,81 Mn | ₹42,33 Mn | -₹444,14 Mr | -₹248,61 Mn | -₹67,76 Mn | -₹56,49 Mn | ₹23,94 Mn | -₹17,97 Mn | -₹19,31 Mn | — | -₹26,94 Mn |
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 64,9% | 66,7% | 67,8% | 61,7% | 62,7% | 52,5% | 145,2% | 106,4% | 58,6% | 59,0% | 58,5% | 64,6% | 58,0% | 54,2% | 58,8% | 52,6% | 84,7% | 76,1% | — | 60,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,55 | 1,63 | 1,27 | 1,76 | 0,65 | 0,22 | 0,01 | 1,72 | 1,41 | 1,89 | 1,91 | 1,91 | 2,47 | 2,63 | 2,79 | 2,94 | 2,93 | 2,13 | — | 1,96 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 5,48 | 4,32 | 2,75 | 3,28 | 1,05 | 0,15 | 0,01 | 1,57 | 2,49 | 2,93 | 2,84 | 2,63 | 2,66 | 2,05 | 1,75 | 1,78 | 1,54 | 1,21 | 1,23 | 1,22 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 12,1% | 9,1% | 6,0% | 5,5% | 3,1% | -30,6% | -2.710,0% | -23,8% | 11,1% | 6,6% | 5,2% | 3,2% | 5,4% | 5,6% | 4,3% | 3,4% | 2,7% | 3,0% | -0,2% | 4,5% |
| FAVÖK Marjı | 9,8% | 7,7% | 5,7% | 5,1% | 5,0% | -151,0% | -1.914,3% | -41,9% | 9,3% | 5,0% | 3,6% | 2,0% | 4,4% | 4,5% | 3,4% | 1,2% | 0,3% | -1,8% | 2,1% | 6,4% |
| Net Kâr Marjı | 3,9% | 2,1% | -0,4% | -0,6% | -2,7% | 400,9% | -3.473,8% | -52,9% | 2,7% | 0,4% | 0,1% | -1,7% | 1,1% | 0,8% | 0,8% | 0,1% | -2,8% | -5,2% | -3,2% | 1,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | — | -7,2% | -12,4% | -12,5% | -75,4% | -113,9% | 101,5% | 17,5% | -1,8% | 0,1% | 1,4% | -15.735,0% | -8,7% | -3,1% | -3,0% | 1,3% | -1,1% | -1,5% | — | -2,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 745,65 | +%1,56 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6820,25 | +%1,55 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3368,05 | +%5,33 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 72,50 | +%0,72 |