IFINSECIndia Finsec Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $73,02 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹5,90 Mr | ₹3,63 Mr | ₹3,04 Mr | ₹2,79 Mr | ₹1,80 Mr | ₹1,23 Mr | ₹980,76 Mn | ₹931,49 Mn | ₹466,32 Mn | ₹436,14 Mn | ₹441,34 Mn | ₹414,13 Mn | ₹349,96 Mn | ₹307,08 Mn | ₹376,70 Mn | ₹289,48 Mn | ₹147,78 Mn | ₹111,64 Mn | ₹80,28 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹572,30 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹4,08 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,83 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹4,01 Mr | ₹1,98 Mr | ₹1,90 Mr | ₹1,78 Mr | ₹927,16 Mn | ₹519,58 Mn | ₹373,94 Mn | ₹390,98 Mn | ₹4.342 | ₹85.062 | ₹3,16 Mn | ₹220.852 | ₹551.928 | ₹16,39 Mn | ₹1,11 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 |
| Net Borç† | ₹3,41 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | ₹860,71 Mn | ₹713,99 Mn | ₹641,29 Mn | ₹461,57 Mn | ₹242,31 Mn | ₹177,12 Mn | ₹178,61 Mn | ₹100,43 Mn | ₹70,51 Mn | ₹91,35 Mn | ₹76,31 Mn | ₹26,12 Mn | ₹68,08 Mn | ₹48,31 Mn | ₹54,21 Mn | ₹16,31 Mn | ₹2,98 Mn | ₹1,47 Mn | ₹435.000 |
| Brüt Kâr | ₹829,29 Mn | ₹685,14 Mn | ₹620,25 Mn | ₹437,38 Mn | ₹226,13 Mn | ₹172,12 Mn | ₹142,35 Mn | ₹88,14 Mn | ₹49,87 Mn | ₹41,07 Mn | ₹29,79 Mn | ₹6,08 Mn | ₹2,79 Mn | ₹8,13 Mn | ₹53,85 Mn | ₹16,24 Mn | ₹2,91 Mn | ₹1,46 Mn | ₹423.000 |
| FAVÖK | ₹664,53 Mn | ₹521,22 Mn | ₹421,42 Mn | ₹265,73 Mn | ₹131,87 Mn | ₹118,98 Mn | ₹91,11 Mn | ₹34,83 Mn | ₹18,98 Mn | ₹24,55 Mn | ₹10,82 Mn | ₹1,45 Mn | ₹1,30 Mn | ₹3,83 Mn | ₹1,83 Mn | ₹1,33 Mn | ₹260.000 | ₹114.000 | ₹33.000 |
| Net Kâr | ₹153,77 Mn | ₹117,61 Mn | ₹76,42 Mn | ₹30,57 Mn | ₹51,52 Mn | ₹36,00 Mn | ₹17,68 Mn | ₹18,16 Mn | ₹18,87 Mn | ₹17,26 Mn | ₹6,02 Mn | ₹249.034 | ₹234.654 | ₹1,01 Mn | ₹729.000 | ₹378.000 | ₹129.000 | ₹70.000 | ₹7.000 |
| Hisse Başı Kâr | 5,27 | 4,62 | 3,06 | 1,23 | 2,07 | 1,44 | 0,71 | 0,73 | 0,76 | 0,69 | 0,24 | 0,01 | 0,01 | 0,05 | 0,04 | 0,02 | 0,01 | 0,00 | 0,00 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹249,02 Mn | ₹181,02 Mn | ₹138,79 Mn | ₹65,29 Mn | ₹42,93 Mn | ₹79,62 Mn | -₹30,16 Mn | ₹7,97 Mn | -₹6,81 Mn | ₹104,05 Mn | -₹7,64 Mn | -₹78,22 Mn | -₹42,08 Mn | -₹10,56 Mn | -₹97,14 Mn | -₹180,15 Mn | -₹55,26 Mn | -₹21,81 Mn | -₹8,71 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹58,04 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 68,0% | 54,5% | 62,7% | 63,7% | 51,4% | 42,3% | 38,1% | 42,0% | 0,0% | 0,0% | 0,7% | 0,1% | 0,2% | 5,3% | 0,3% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,15 | 0,20 | 0,21 | 0,17 | 0,13 | 0,14 | 0,18 | 0,11 | 0,15 | 0,21 | 0,17 | 0,06 | 0,19 | 0,16 | 0,14 | 0,06 | 0,02 | 0,01 | 0,01 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,47 | 0,39 | 0,35 | 0,25 | 0,13 | 0,10 | 0,10 | 0,06 | 0,04 | 0,05 | 0,04 | 0,01 | 0,04 | 0,03 | 0,03 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 96,3% | 96,0% | 96,7% | 94,8% | 93,3% | 97,2% | 79,7% | 87,8% | 70,7% | 45,0% | 39,0% | 23,3% | 4,1% | 16,8% | 99,3% | 99,6% | 97,9% | 99,1% | 97,2% |
| FAVÖK Marjı | 77,2% | 73,0% | 65,7% | 57,6% | 54,4% | 67,2% | 51,0% | 34,7% | 26,9% | 26,9% | 14,2% | 5,6% | 1,9% | 7,9% | 3,4% | 8,1% | 8,7% | 7,7% | 7,6% |
| Net Kâr Marjı | 17,9% | 16,5% | 11,9% | 6,6% | 21,3% | 20,3% | 9,9% | 18,1% | 26,8% | 18,9% | 7,9% | 1,0% | 0,3% | 2,1% | 1,3% | 2,3% | 4,3% | 4,8% | 1,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 28,9% | 25,4% | 21,6% | 14,1% | 17,7% | 45,0% | -16,9% | 7,9% | -9,7% | 113,9% | -10,0% | -299,5% | -61,8% | -21,9% | -179,2% | -1.104,6% | -1.855,7% | -1.482,4% | -2.002,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 745,65 | +%1,56 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6820,25 | +%1,55 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3368,05 | +%5,33 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 72,50 | +%0,72 |