IMECIMEC Services Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,94 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹339,79 Mn | ₹314,16 Mn | ₹28,85 Mn | ₹360,51 Mn | ₹335,11 Mn | ₹370,41 Mn | ₹396,37 Mn | ₹1,03 Mr | ₹1,34 Mr | ₹1,85 Mr | ₹2,40 Mr | ₹2,86 Mr | ₹3,20 Mr | ₹3,28 Mr | ₹3,05 Mr | ₹3,58 Mr | ₹3,26 Mr | ₹2,54 Mr | ₹1,56 Mr | ₹1,28 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹1,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹6,91 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹332,88 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹2,34 Mr | ₹2,33 Mr | ₹2,31 Mr | ₹2,27 Mr | ₹2,25 Mr | ₹2,11 Mr | ₹2,11 Mr | ₹1,20 Mr | ₹694,67 Mn | ₹793,48 Mn | ₹792,71 Mn | ₹872,57 Mn | ₹795,29 Mn | ₹906,98 Mn | ₹472,17 Mn | ₹341,48 Mn | ₹344,72 Mn |
| Net Borç† | -₹6,39 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹2,30 Mn | ₹282,25 Mn | ₹64,14 Mn | ₹434,19 Mn | ₹360,28 Mn | ₹122,54 Mn | ₹197,05 Mn | ₹588,41 Mn | ₹849,41 Mn | ₹1,55 Mr | ₹4,74 Mr | ₹8,84 Mr | ₹10,10 Mr | ₹11,79 Mr | ₹7,35 Mr | ₹6,69 Mr | ₹5,52 Mr | ₹4,50 Mr | ₹4,75 Mr | ₹2,86 Mr |
| Brüt Kâr | -₹7,08 Mn | ₹268,52 Mn | ₹30,32 Mn | ₹226,94 Mn | ₹33,04 Mn | -₹44,35 Mn | -₹52,99 Mn | -₹86,64 Mn | ₹7,50 Mn | -₹228,20 Mn | -₹406,67 Mn | ₹530,51 Mn | ₹524,00 Mn | ₹569,52 Mn | ₹480,95 Mn | ₹380,34 Mn | ₹120,24 Mn | ₹268,63 Mn | ₹224,44 Mn | ₹180,11 Mn |
| FAVÖK | -₹23,45 Mn | ₹251,30 Mn | ₹351.000 | -₹7,69 Mn | ₹3,17 Mn | -₹62,00 Mn | -₹554,72 Mn | -₹308,80 Mn | -₹215,79 Mn | -₹349,86 Mn | -₹554,74 Mn | ₹339,11 Mn | ₹360,16 Mn | ₹384,39 Mn | ₹268,68 Mn | ₹229,79 Mn | ₹20,76 Mn | ₹140,85 Mn | ₹91,57 Mn | ₹61,48 Mn |
| Net Kâr | ₹62,10 Mn | ₹254,19 Mn | ₹325.000 | -₹45,45 Mn | -₹40,54 Mn | -₹77,78 Mn | -₹676,75 Mn | -₹323,47 Mn | -₹626,67 Mn | -₹742,24 Mn | -₹950,17 Mn | ₹24,54 Mn | ₹21,32 Mn | ₹36,00 Mn | ₹68,43 Mn | ₹32,45 Mn | -₹215,84 Mn | ₹5,16 Mn | ₹2,63 Mn | ₹106.000 |
| Hisse Başı Kâr | 32,69 | 133,78 | 0,17 | -24,00 | -21,41 | -41,07 | -357,35 | -170,81 | -330,91 | -392,04 | -501,86 | 12,94 | 11,35 | 19,01 | 39,07 | 27,46 | -193,78 | 4,75 | 2,38 | 0,12 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹38,06 Mn | ₹86,96 Mn | ₹1,06 Mn | -₹1,19 Mn | ₹1,63 Mn | -₹20,61 Mn | -₹7,45 Mn | -₹151,10 Mn | ₹228,02 Mn | -₹1,01 Mr | -₹563,36 Mn | ₹105,37 Mn | ₹28,36 Mn | ₹13,01 Mn | -₹99,76 Mn | ₹9,42 Mn | -₹426,46 Mn | -₹175,54 Mn | -₹56,96 Mn | -₹42,87 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹40.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 649,7% | 693,9% | 623,4% | 572,2% | 218,4% | 157,1% | 114,4% | 49,9% | 24,3% | 24,8% | 24,2% | 28,6% | 22,2% | 27,8% | 18,6% | 21,9% | 26,9% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,01 | 0,90 | 2,22 | 1,20 | 1,08 | 0,33 | 0,50 | 0,57 | 0,63 | 0,84 | 1,98 | 3,09 | 3,15 | 3,60 | 2,41 | 1,87 | 1,69 | 1,78 | 3,04 | 2,23 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,01 | 0,85 | 0,19 | 1,30 | 1,08 | 0,37 | 0,59 | 1,77 | 2,55 | 4,66 | 14,25 | 26,57 | 30,35 | 35,42 | 22,09 | 20,09 | 16,57 | 13,52 | 14,26 | 8,59 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -307,8% | 95,1% | 47,3% | 52,3% | 9,2% | -36,2% | -26,9% | -14,7% | 0,9% | -14,7% | -8,6% | 6,0% | 5,2% | 4,8% | 6,5% | 5,7% | 2,2% | 6,0% | 4,7% | 6,3% |
| FAVÖK Marjı | -1.019,2% | 89,0% | 0,5% | -1,8% | 0,9% | -50,6% | -281,5% | -52,5% | -25,4% | -22,5% | -11,7% | 3,8% | 3,6% | 3,3% | 3,7% | 3,4% | 0,4% | 3,1% | 1,9% | 2,2% |
| Net Kâr Marjı | 2.699,0% | 90,1% | 0,5% | -10,5% | -11,3% | -63,5% | -343,4% | -55,0% | -73,8% | -47,8% | -20,0% | 0,3% | 0,2% | 0,3% | 0,9% | 0,5% | -3,9% | 0,1% | 0,1% | 0,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -1.654,1% | 30,8% | 1,7% | -0,3% | 0,5% | -16,8% | -3,8% | -25,7% | 26,8% | -65,3% | -11,9% | 1,2% | 0,3% | 0,1% | -1,4% | 0,1% | -7,7% | -3,9% | -1,2% | -1,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 747,55 | -%0,18 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6586,00 | -%0,77 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3560,10 | +%2,81 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,73 | +%4,99 |