INCAPINCAP Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $3,98 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹276,32 Mn | ₹299,44 Mn | ₹274,31 Mn | ₹280,92 Mn | ₹293,44 Mn | ₹363,46 Mn | ₹353,94 Mn | ₹245,65 Mn | ₹223,87 Mn | ₹192,25 Mn | ₹208,73 Mn | ₹350,47 Mn | ₹268,90 Mn | ₹227,63 Mn | ₹167,86 Mn | ₹160,61 Mn | ₹166,56 Mn | ₹127,23 Mn | ₹149,27 Mn | ₹131,18 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹27,39 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹115,77 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹160,55 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹8,18 Mn | ₹53,94 Mn | ₹27,52 Mn | ₹11,95 Mn | ₹18,76 Mn | ₹18,27 Mn | ₹6,84 Mn | ₹8,79 Mn | ₹4,11 Mn | ₹1,55 Mn | ₹15,29 Mn | ₹49,12 Mn | ₹18,25 Mn | ₹61,20 Mn | ₹64,44 Mn | ₹61,73 Mn | ₹64,80 Mn | ₹27,14 Mn | ₹42,68 Mn | ₹33,09 Mn |
| Net Borç† | -₹19,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹316,67 Mn | ₹335,79 Mn | ₹193,65 Mn | ₹210,59 Mn | ₹231,59 Mn | ₹209,08 Mn | ₹383,25 Mn | ₹205,83 Mn | ₹283,68 Mn | ₹285,70 Mn | ₹199,04 Mn | ₹195,14 Mn | ₹185,96 Mn | ₹285,85 Mn | ₹167,05 Mn | ₹155,39 Mn | ₹137,45 Mn | ₹119,63 Mn | ₹113,29 Mn | ₹133,95 Mn |
| Brüt Kâr | ₹32,56 Mn | ₹38,11 Mn | ₹25,93 Mn | ₹26,42 Mn | ₹20,52 Mn | ₹19,06 Mn | ₹29,07 Mn | ₹34,30 Mn | ₹58,89 Mn | ₹64,21 Mn | -₹47,42 Mn | -₹218,48 Mn | -₹152,30 Mn | -₹20,38 Mn | ₹12,13 Mn | ₹17,13 Mn | ₹9,19 Mn | ₹16,66 Mn | ₹107,25 Mn | ₹128,06 Mn |
| FAVÖK | ₹12,81 Mn | ₹17,76 Mn | ₹6,95 Mn | ₹7,61 Mn | ₹6,33 Mn | ₹1,81 Mn | ₹7,27 Mn | ₹12,04 Mn | ₹34,57 Mn | ₹39,11 Mn | -₹69,22 Mn | -₹234,45 Mn | -₹180,44 Mn | -₹35,08 Mn | ₹4,33 Mn | ₹9,94 Mn | ₹3,56 Mn | ₹10,91 Mn | ₹14,56 Mn | ₹13,26 Mn |
| Net Kâr | ₹3,37 Mn | ₹7,99 Mn | ₹6,70 Mn | ₹6,63 Mn | ₹8,03 Mn | ₹5,85 Mn | ₹4,40 Mn | ₹9,72 Mn | ₹28,49 Mn | ₹23,57 Mn | ₹15,35 Mn | ₹19,76 Mn | ₹15,32 Mn | ₹6,42 Mn | ₹1,51 Mn | -₹4,36 Mn | -₹6,10 Mn | ₹2,35 Mn | ₹5,45 Mn | ₹5,29 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,66 | 1,56 | 1,30 | 1,29 | 1,56 | 1,14 | 0,86 | 1,89 | 5,55 | 4,59 | 2,99 | 3,85 | 2,98 | 1,25 | 0,29 | -0,94 | -1,31 | 0,52 | 1,17 | 1,14 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹47,66 Mn | -₹68,43 Mn | -₹55,85 Mn | -₹8,57 Mn | -₹29,94 Mn | ₹35,63 Mn | ₹110,14 Mn | -₹25,03 Mn | ₹35,70 Mn | ₹47,45 Mn | ₹1,86 Mn | -₹25,22 Mn | ₹74,88 Mn | ₹489.130 | -₹19,04 Mn | -₹17,70 Mn | -₹13,75 Mn | — | ₹26,89 Mn | -₹11,95 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹150.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 3,0% | 18,0% | 10,0% | 4,3% | 6,4% | 5,0% | 1,9% | 3,6% | 1,8% | 0,8% | 7,3% | 14,0% | 6,8% | 26,9% | 38,4% | 38,4% | 38,9% | 21,3% | 28,6% | 25,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,15 | 1,12 | 0,71 | 0,75 | 0,79 | 0,58 | 1,08 | 0,84 | 1,27 | 1,49 | 0,95 | 0,56 | 0,69 | 1,26 | 1,00 | 0,97 | 0,83 | 0,94 | 0,76 | 1,02 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,97 | 2,09 | 1,21 | 1,31 | 1,44 | 1,30 | 2,39 | 1,28 | 1,77 | 1,78 | 1,24 | 1,22 | 1,16 | 1,78 | 1,04 | 0,97 | 0,86 | 0,75 | 0,71 | 0,83 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 10,3% | 11,3% | 13,4% | 12,5% | 8,9% | 9,1% | 7,6% | 16,7% | 20,8% | 22,5% | -23,8% | -112,0% | -81,9% | -7,1% | 7,3% | 11,0% | 6,7% | 13,9% | 94,7% | 95,6% |
| FAVÖK Marjı | 4,0% | 5,3% | 3,6% | 3,6% | 2,7% | 0,9% | 1,9% | 5,8% | 12,2% | 13,7% | -34,8% | -120,1% | -97,0% | -12,3% | 2,6% | 6,4% | 2,6% | 9,1% | 12,8% | 9,9% |
| Net Kâr Marjı | 1,1% | 2,4% | 3,5% | 3,1% | 3,5% | 2,8% | 1,1% | 4,7% | 10,0% | 8,3% | 7,7% | 10,1% | 8,2% | 2,2% | 0,9% | -2,8% | -4,4% | 2,0% | 4,8% | 4,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 15,1% | -20,4% | -28,8% | -4,1% | -12,9% | 17,0% | 28,7% | -12,2% | 12,6% | 16,6% | 0,9% | -12,9% | 40,3% | 0,2% | -11,4% | -11,4% | -10,0% | — | 23,7% | -8,9% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 755,35 | +%0,26 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6676,60 | -%2,94 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3542,00 | +%1,28 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 77,09 | +%5,00 |