INDAGIVInd-Agiv Commerce Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,15 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹195,96 Mn | ₹303,15 Mn | ₹334,00 Mn | ₹299,67 Mn | ₹170,56 Mn | ₹241,85 Mn | ₹274,17 Mn | ₹216,91 Mn | ₹165,41 Mn | ₹131,95 Mn | ₹107,27 Mn | ₹149,96 Mn | ₹163,59 Mn | ₹203,43 Mn | ₹131,48 Mn | ₹46,57 Mn | ₹54,00 Mn | ₹46,09 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹2,74 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹215,97 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | -₹20,02 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹77,07 Mn | ₹75,79 Mn | ₹115,10 Mn | ₹120,32 Mn | ₹57,21 Mn | ₹120,74 Mn | ₹118,29 Mn | ₹129,57 Mn | ₹99,14 Mn | ₹40,07 Mn | ₹8,00 Mn | ₹0,00 | ₹24,41 Mn | ₹125,02 Mn | ₹98,86 Mn | ₹25,52 Mn | ₹35,44 Mn | ₹28,20 Mn |
| Net Borç† | ₹74,32 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹25,77 Mn | ₹38,97 Mn | ₹89,42 Mn | ₹130,86 Mn | ₹59,93 Mn | ₹84,92 Mn | ₹129,61 Mn | ₹222,70 Mn | ₹133,91 Mn | ₹112,34 Mn | ₹68,58 Mn | ₹44,87 Mn | ₹72,74 Mn | ₹99,04 Mn | ₹96,60 Mn | ₹46,14 Mn | ₹24,38 Mn | ₹22,14 Mn |
| Brüt Kâr | -₹3,63 Mn | ₹439.755 | ₹3,72 Mn | ₹9,10 Mn | -₹4,27 Mn | ₹5,01 Mn | ₹31,61 Mn | ₹28,31 Mn | ₹24,56 Mn | ₹20,80 Mn | -₹769.039 | -₹1,16 Mn | ₹4,85 Mn | ₹7,55 Mn | ₹10,19 Mn | ₹1,24 Mn | -₹1,41 Mn | -₹410.559 |
| FAVÖK | -₹5,07 Mn | -₹3,90 Mn | -₹9,15 Mn | -₹11,00 Mn | -₹18,40 Mn | -₹10,39 Mn | ₹15,37 Mn | ₹10,22 Mn | ₹10,80 Mn | ₹8,24 Mn | -₹14,86 Mn | -₹9,11 Mn | -₹1,60 Mn | -₹2,45 Mn | -₹2,78 Mn | -₹4,17 Mn | -₹4,47 Mn | -₹4,32 Mn |
| Net Kâr | -₹12,59 Mn | -₹18,96 Mn | -₹31,60 Mn | -₹28,95 Mn | ₹623.098 | -₹23,55 Mn | ₹2,15 Mn | ₹3,53 Mn | ₹3,01 Mn | ₹2,12 Mn | ₹3,67 Mn | ₹1,09 Mn | ₹512.852 | ₹586.111 | ₹846.033 | ₹712.867 | ₹671.133 | ₹605.877 |
| Hisse Başı Kâr | -4,12 | -18,96 | -31,60 | -28,95 | 0,62 | -23,55 | 2,15 | 3,53 | 3,01 | 1,62 | 3,67 | 1,09 | 0,51 | 0,59 | 0,85 | 0,71 | 0,67 | 0,61 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹63,60 Mn | -₹37,66 Mn | -₹24,96 Mn | — | -₹83,94 Mn | -₹874.470 | ₹12,06 Mn | -₹26,93 Mn | -₹49,31 Mn | ₹35,20 Mn | -₹29,60 Mn | ₹16,68 Mn | ₹136,77 Mn | -₹24,76 Mn | -₹70,22 Mn | -₹5,26 Mn | -₹7,02 Mn | -₹2,53 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 39,3% | 25,0% | 34,5% | 40,2% | 33,5% | 49,9% | 43,1% | 59,7% | 59,9% | 30,4% | 7,5% | 0,0% | 14,9% | 61,5% | 75,2% | 54,8% | 65,6% | 61,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,13 | 0,13 | 0,27 | 0,44 | 0,35 | 0,35 | 0,47 | 1,03 | 0,81 | 0,85 | 0,64 | 0,30 | 0,44 | 0,49 | 0,73 | 0,99 | 0,45 | 0,48 |
| Özkaynak Devir Hızı† | -1,29 | -1,95 | -4,47 | -6,54 | -2,99 | -4,24 | -6,47 | -11,12 | -6,69 | -5,61 | -3,43 | -2,24 | -3,63 | -4,95 | -4,83 | -2,30 | -1,22 | -1,11 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -14,1% | 1,1% | 4,2% | 7,0% | -7,1% | 5,9% | 24,4% | 12,7% | 18,3% | 18,5% | -1,1% | -2,6% | 6,7% | 7,6% | 10,6% | 2,7% | -5,8% | -1,9% |
| FAVÖK Marjı | -19,7% | -10,0% | -10,2% | -8,4% | -30,7% | -12,2% | 11,9% | 4,6% | 8,1% | 7,3% | -21,7% | -20,3% | -2,2% | -2,5% | -2,9% | -9,0% | -18,3% | -19,5% |
| Net Kâr Marjı | -48,8% | -48,7% | -35,3% | -22,1% | 1,0% | -27,7% | 1,7% | 1,6% | 2,2% | 1,9% | 5,4% | 2,4% | 0,7% | 0,6% | 0,9% | 1,5% | 2,8% | 2,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -246,8% | -96,6% | -27,9% | — | -140,1% | -1,0% | 9,3% | -12,1% | -36,8% | 31,3% | -43,2% | 37,2% | 188,0% | -25,0% | -72,7% | -11,4% | -28,8% | -11,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 747,55 | -%0,18 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6586,00 | -%0,77 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3560,10 | +%2,81 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,73 | +%4,99 |