INDCEMCAPIndia Cements Capital Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $6,59 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹206,15 Mn | ₹678,45 Mn | ₹670,09 Mn | ₹653,21 Mn | ₹640,60 Mn | ₹633,28 Mn | ₹634,05 Mn | ₹636,87 Mn | ₹663,88 Mn | ₹766,61 Mn | ₹732,42 Mn | ₹720,12 Mn | ₹698,27 Mn | ₹702,84 Mn | ₹700,37 Mn | ₹734,11 Mn | ₹353,83 Mn | ₹366,43 Mn | ₹398,54 Mn | ₹376,24 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹111,89 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹27,10 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹179,05 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹0,00 | ₹447,55 Mn | ₹443,16 Mn | ₹443,55 Mn | ₹445,60 Mn | ₹441,80 Mn | ₹437,85 Mn | ₹434,66 Mn | ₹431,73 Mn | ₹426,76 Mn | ₹405,68 Mn | ₹394,88 Mn | ₹382,66 Mn | ₹382,67 Mn | ₹372,15 Mn | ₹3,13 Mn | ₹3,20 Mn | ₹20,56 Mn | ₹19,45 Mn | ₹28,12 Mn |
| Net Borç† | -₹111,89 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹54,60 Mn | ₹60,75 Mn | ₹72,98 Mn | ₹49,27 Mn | ₹31,46 Mn | ₹26,65 Mn | ₹56,18 Mn | ₹58,26 Mn | ₹66,53 Mn | ₹3,91 Mr | ₹3,86 Mr | ₹3,85 Mr | ₹4,25 Mr | ₹59,37 Mn | ₹59,28 Mn | ₹73,04 Mn | ₹124,30 Mn | ₹71,43 Mn | ₹122,11 Mn | ₹106,18 Mn |
| Brüt Kâr | ₹53,51 Mn | ₹59,58 Mn | ₹71,75 Mn | ₹48,02 Mn | ₹29,56 Mn | ₹25,18 Mn | ₹54,23 Mn | ₹55,59 Mn | ₹63,99 Mn | ₹25,96 Mn | ₹23,17 Mn | ₹24,21 Mn | ₹22,84 Mn | ₹25,48 Mn | ₹22,15 Mn | — | ₹79,76 Mn | — | — | — |
| FAVÖK | -₹436,30 Mn | ₹8,71 Mn | ₹21,99 Mn | ₹9,84 Mn | ₹4,24 Mn | -₹1,30 Mn | ₹3,40 Mn | ₹3,73 Mn | ₹12,44 Mn | ₹10,00 Mn | ₹6,91 Mn | ₹10,90 Mn | ₹6,34 Mn | ₹4,70 Mn | ₹1,13 Mn | ₹9,01 Mn | ₹38,79 Mn | -₹20,33 Mn | ₹31,45 Mn | ₹21,99 Mn |
| Net Kâr | -₹4,54 Mn | ₹5,57 Mn | ₹15,09 Mn | ₹7,20 Mn | ₹2,45 Mn | -₹2,73 Mn | ₹116.000 | ₹1,35 Mn | ₹7,99 Mn | ₹5,49 Mn | ₹3,15 Mn | ₹4,88 Mn | ₹1,80 Mn | ₹385.000 | -₹1,03 Mn | ₹2,19 Mn | ₹26,64 Mn | -₹27,00 Mn | ₹21,76 Mn | ₹14,34 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,21 | 0,26 | 0,70 | 0,33 | 0,11 | -0,13 | 0,01 | 0,06 | 0,37 | 0,25 | 0,15 | 0,23 | 0,08 | 0,02 | -0,05 | 0,10 | 1,23 | -1,24 | 1,00 | 0,66 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹417,10 Mn | ₹3,50 Mn | ₹2,12 Mn | -₹1,84 Mn | -₹10,40 Mn | ₹16,61 Mn | ₹21,51 Mn | -₹34,78 Mn | ₹22,57 Mn | -₹1,00 Mn | ₹17,65 Mn | ₹3,50 Mn | -₹976.000 | ₹1,41 Mn | -₹19,29 Mn | ₹10,30 Mn | ₹20,10 Mn | -₹20,67 Mn | ₹3,75 Mn | ₹39,40 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹175.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 66,0% | 66,1% | 67,9% | 69,6% | 69,8% | 69,1% | 68,3% | 65,0% | 55,7% | 55,4% | 54,8% | 54,8% | 54,4% | 53,1% | 0,4% | 0,9% | 5,6% | 4,9% | 7,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,26 | 0,09 | 0,11 | 0,08 | 0,05 | 0,04 | 0,09 | 0,09 | 0,10 | 5,10 | 5,26 | 5,35 | 6,09 | 0,08 | 0,08 | 0,10 | 0,35 | 0,19 | 0,31 | 0,28 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,30 | 0,34 | 0,41 | 0,28 | 0,18 | 0,15 | 0,31 | 0,33 | 0,37 | 21,85 | 21,53 | 21,51 | 23,76 | 0,33 | 0,33 | 0,41 | 0,69 | 0,40 | 0,68 | 0,59 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 98,0% | 98,1% | 98,3% | 97,5% | 94,0% | 94,5% | 96,5% | 95,4% | 96,2% | 0,7% | 0,6% | 0,6% | 0,5% | 42,9% | 37,4% | — | 64,2% | — | — | — |
| FAVÖK Marjı | -799,0% | 14,3% | 30,1% | 20,0% | 13,5% | -4,9% | 6,1% | 6,4% | 18,7% | 0,3% | 0,2% | 0,3% | 0,1% | 7,9% | 1,9% | 12,3% | 31,2% | -28,5% | 25,8% | 20,7% |
| Net Kâr Marjı | -8,3% | 9,2% | 20,7% | 14,6% | 7,8% | -10,2% | 0,2% | 2,3% | 12,0% | 0,1% | 0,1% | 0,1% | 0,0% | 0,6% | -1,7% | 3,0% | 21,4% | -37,8% | 17,8% | 13,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 763,9% | 5,8% | 2,9% | -3,7% | -33,1% | 62,3% | 38,3% | -59,7% | 33,9% | -0,0% | 0,5% | 0,1% | -0,0% | 2,4% | -32,5% | 14,1% | 16,2% | -28,9% | 3,1% | 37,1% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 755,35 | +%0,26 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6676,60 | -%2,94 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3542,00 | +%1,28 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 77,09 | +%5,00 |