INDERGRIndergiri Finance Limited.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,15 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹197,23 Mn | ₹206,23 Mn | ₹83,62 Mn | ₹52,54 Mn | ₹50,55 Mn | ₹52,07 Mn | ₹52,54 Mn | ₹52,57 Mn | ₹51,12 Mn | ₹51,76 Mn | ₹50,75 Mn | ₹49,47 Mn | ₹49,42 Mn | ₹49,43 Mn | ₹49,06 Mn | ₹48,72 Mn | ₹48,79 Mn | ₹46,47 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹1,93 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹183,45 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹13,79 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹163,72 Mn | ₹169,29 Mn | ₹37,22 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 |
| Net Borç† | ₹136,37 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹22,52 Mn | ₹22,91 Mn | ₹7,99 Mn | ₹7,88 Mn | ₹3,69 Mn | ₹3,82 Mn | ₹4,10 Mn | ₹4,53 Mn | ₹4,46 Mn | ₹4,13 Mn | ₹9,67 Mn | ₹6,71 Mn | ₹6,92 Mn | ₹3,99 Mn | ₹5,01 Mn | ₹7,30 Mn | ₹3,59 Mn | ₹2,29 Mn |
| Brüt Kâr | ₹22,40 Mn | ₹22,80 Mn | ₹7,95 Mn | ₹7,26 Mn | ₹3,63 Mn | ₹3,68 Mn | ₹3,57 Mn | ₹4,09 Mn | ₹4,07 Mn | ₹1,50 Mn | ₹1,83 Mn | ₹487.798 | ₹419.355 | ₹744.972 | ₹668.387 | ₹5,93 Mn | ₹2,47 Mn | ₹1,33 Mn |
| FAVÖK | ₹2,30 Mn | ₹6,53 Mn | -₹4,34 Mn | ₹472.440 | ₹885.700 | ₹163.450 | ₹276.300 | ₹473.720 | ₹642.390 | ₹426.620 | ₹1,12 Mn | ₹244.050 | ₹16.960 | ₹451.970 | ₹252.430 | ₹246.990 | ₹1,91 Mn | — |
| Net Kâr | -₹13,78 Mn | -₹15,73 Mn | -₹6,47 Mn | ₹96.840 | -₹1,51 Mn | ₹253.042 | ₹100.343 | ₹331.146 | ₹469.658 | ₹285.337 | ₹760.784 | ₹170.196 | ₹8.786 | ₹446.201 | ₹240.022 | ₹148.504 | ₹1,61 Mn | ₹966.307 |
| Hisse Başı Kâr | -2,72 | -3,11 | -1,28 | 0,02 | -0,30 | 0,05 | 0,02 | 0,07 | 0,09 | 0,06 | 0,15 | 0,03 | 0,00 | 0,09 | 0,05 | 0,03 | 0,32 | 0,19 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹21,48 Mn | ₹5,35 Mn | -₹7,87 Mn | ₹2,52 Mn | -₹791.960 | ₹7,32 Mn | ₹127.590 | -₹89.390 | -₹181.330 | -₹583.480 | -₹3,33 Mn | ₹3,47 Mn | ₹474.050 | ₹319.640 | -₹167.240 | ₹224.830 | -₹248.860 | -₹380.980 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 83,0% | 82,1% | 44,5% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,11 | 0,11 | 0,10 | 0,15 | 0,07 | 0,07 | 0,08 | 0,09 | 0,09 | 0,08 | 0,19 | 0,14 | 0,14 | 0,08 | 0,10 | 0,15 | 0,07 | 0,05 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,63 | 1,66 | 0,58 | 0,57 | 0,27 | 0,28 | 0,30 | 0,33 | 0,32 | 0,30 | 0,70 | 0,49 | 0,50 | 0,29 | 0,36 | 0,53 | 0,26 | 0,17 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 99,5% | 99,5% | 99,5% | 92,1% | 98,5% | 96,2% | 87,1% | 90,4% | 91,4% | 36,3% | 18,9% | 7,3% | 6,1% | 18,7% | 13,3% | 81,3% | 68,7% | 57,9% |
| FAVÖK Marjı | 10,2% | 28,5% | -54,4% | 6,0% | 24,0% | 4,3% | 6,7% | 10,5% | 14,4% | 10,3% | 11,6% | 3,6% | 0,2% | 11,3% | 5,0% | 3,4% | 53,2% | — |
| Net Kâr Marjı | -61,2% | -68,6% | -81,0% | 1,2% | -40,9% | 6,6% | 2,4% | 7,3% | 10,5% | 6,9% | 7,9% | 2,5% | 0,1% | 11,2% | 4,8% | 2,0% | 44,9% | 42,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -95,4% | 23,4% | -98,5% | 32,0% | -21,5% | 191,4% | 3,1% | -2,0% | -4,1% | -14,1% | -34,5% | 51,7% | 6,8% | 8,0% | -3,3% | 3,1% | -6,9% | -16,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 747,55 | -%0,18 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6586,00 | -%0,77 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3560,10 | +%2,81 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,73 | +%4,99 |