INDGELAIndia Gelatine & Chemicals Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $27,25 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹2,17 Mr | ₹1,95 Mr | ₹1,85 Mr | ₹1,81 Mr | ₹1,37 Mr | ₹1,28 Mr | ₹1,25 Mr | ₹1,17 Mr | ₹1,15 Mr | ₹1,41 Mr | ₹1,57 Mr | ₹1,54 Mr | ₹1,48 Mr | ₹1,50 Mr | ₹1,37 Mr | ₹1,26 Mr | ₹1,26 Mr | ₹1,19 Mr | ₹1,07 Mr | ₹1,03 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹55,25 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹235,91 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,94 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹41,17 Mn | ₹58,44 Mn | ₹80,08 Mn | ₹100,68 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹148.000 | ₹1,21 Mn | ₹2,21 Mn | ₹3,02 Mn | ₹9,08 Mn | ₹15,03 Mn | ₹29,56 Mn | ₹24,46 Mn |
| Net Borç† | -₹643,63 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,69 Mr | ₹1,96 Mr | ₹2,03 Mr | ₹2,03 Mr | ₹1,60 Mr | ₹1,44 Mr | ₹1,32 Mr | ₹1,12 Mr | ₹933,64 Mn | ₹736,01 Mn | ₹919,83 Mn | ₹1,13 Mr | ₹1,18 Mr | ₹1,13 Mr | ₹996,36 Mn | ₹834,52 Mn | ₹785,87 Mn | ₹780,10 Mn | ₹563,09 Mn | ₹607,31 Mn |
| Brüt Kâr | ₹393,51 Mn | ₹306,39 Mn | ₹435,24 Mn | ₹453,17 Mn | ₹159,76 Mn | ₹145,51 Mn | ₹153,22 Mn | ₹121,25 Mn | ₹69,67 Mn | ₹55,39 Mn | ₹83,52 Mn | ₹155,01 Mn | ₹220,51 Mn | ₹241,01 Mn | ₹108,97 Mn | ₹69,77 Mn | ₹115,95 Mn | ₹223,64 Mn | ₹76,51 Mn | ₹49,15 Mn |
| FAVÖK | ₹286,72 Mn | ₹193,68 Mn | ₹326,33 Mn | ₹314,72 Mn | ₹77,62 Mn | ₹87,74 Mn | ₹72,21 Mn | ₹57,17 Mn | -₹6,10 Mn | ₹1,33 Mn | ₹36,09 Mn | ₹36,09 Mn | ₹127,68 Mn | ₹155,53 Mn | ₹76,79 Mn | ₹34,35 Mn | ₹87,97 Mn | ₹132,30 Mn | ₹11,10 Mn | ₹3,50 Mn |
| Net Kâr | ₹251,02 Mn | ₹173,89 Mn | ₹283,89 Mn | ₹238,99 Mn | ₹56,11 Mn | ₹71,10 Mn | ₹53,56 Mn | ₹57,55 Mn | ₹22,56 Mn | ₹31,68 Mn | ₹36,65 Mn | ₹62,19 Mn | ₹80,56 Mn | ₹114,02 Mn | ₹70,72 Mn | ₹27,72 Mn | ₹67,39 Mn | ₹84,53 Mn | ₹19,85 Mn | -₹3,45 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 35,39 | 24,52 | 40,03 | 33,70 | 7,91 | 10,03 | 7,55 | 8,11 | 2,90 | 3,37 | 3,90 | 6,62 | 8,57 | 12,13 | 7,52 | 2,95 | 7,17 | 8,99 | 2,11 | -0,41 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹146,86 Mn | ₹107,21 Mn | ₹50,42 Mn | -₹51,30 Mn | ₹52,93 Mn | ₹59,39 Mn | ₹37,88 Mn | ₹41,69 Mn | ₹168,33 Mn | -₹74,02 Mn | ₹25,93 Mn | ₹147,01 Mn | ₹10,05 Mn | -₹52,84 Mn | ₹14,85 Mn | ₹38,27 Mn | ₹76,38 Mn | ₹119,20 Mn | -₹17,07 Mn | -₹2,13 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹151,64 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 1,9% | 3,0% | 4,3% | 5,6% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,1% | 0,2% | 0,2% | 0,7% | 1,3% | 2,8% | 2,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,78 | 1,01 | 1,10 | 1,12 | 1,16 | 1,12 | 1,06 | 0,95 | 0,81 | 0,52 | 0,59 | 0,73 | 0,80 | 0,75 | 0,73 | 0,66 | 0,62 | 0,66 | 0,53 | 0,59 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,87 | 1,01 | 1,05 | 1,05 | 0,83 | 0,74 | 0,68 | 0,58 | 0,48 | 0,38 | 0,48 | 0,58 | 0,61 | 0,58 | 0,51 | 0,43 | 0,41 | 0,40 | 0,29 | 0,31 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 23,3% | 15,6% | 21,4% | 22,3% | 10,0% | 10,1% | 11,6% | 10,8% | 7,5% | 7,5% | 9,1% | 13,7% | 18,7% | 21,4% | 10,9% | 8,4% | 14,8% | 28,7% | 13,6% | 8,1% |
| FAVÖK Marjı | 17,0% | 9,9% | 16,1% | 15,5% | 4,9% | 6,1% | 5,5% | 5,1% | -0,7% | 0,2% | 3,9% | 3,2% | 10,8% | 13,8% | 7,7% | 4,1% | 11,2% | 17,0% | 2,0% | 0,6% |
| Net Kâr Marjı | 14,9% | 8,9% | 14,0% | 11,8% | 3,5% | 4,9% | 4,1% | 5,1% | 2,4% | 4,3% | 4,0% | 5,5% | 6,8% | 10,1% | 7,1% | 3,3% | 8,6% | 10,8% | 3,5% | -0,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 8,7% | 5,5% | 2,5% | -2,5% | 3,3% | 4,1% | 2,9% | 3,7% | 18,0% | -10,1% | 2,8% | 13,0% | 0,9% | -4,7% | 1,5% | 4,6% | 9,7% | 15,3% | -3,0% | -0,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 751,45 | +%0,70 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6908,95 | +%1,12 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,00 | +%2,82 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,26 | +%5,00 |