INDIAHOMESIndia homes Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $112,50 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹3,97 Mr | ₹3,92 Mr | ₹4,02 Mr | ₹4,07 Mr | ₹4,37 Mr | ₹5,35 Mr | ₹5,77 Mr | ₹5,94 Mr | ₹5,78 Mr | ₹5,50 Mr | ₹5,54 Mr | ₹4,87 Mr | ₹3,74 Mr | ₹3,72 Mr | ₹3,23 Mr | ₹3,62 Mr | ₹2,70 Mr | ₹2,93 Mr | ₹3,49 Mr | ₹2,47 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹6,34 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹3,52 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹450,07 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹913,80 Mn | ₹1,67 Mr | ₹1,57 Mr | ₹1,32 Mr | ₹1,28 Mr | ₹1,25 Mr | ₹1,08 Mr | ₹930,22 Mn | ₹1,69 Mr | ₹1,15 Mr | ₹655,71 Mn | ₹744,47 Mn | ₹654,87 Mn | ₹1,38 Mr | ₹1,28 Mr | ₹1,32 Mr | ₹1,31 Mr | ₹1,56 Mr | ₹1,94 Mr | ₹2,26 Mr |
| Net Borç† | ₹904,75 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹244,66 Mn | ₹75.000 | ₹8,16 Mn | ₹46,69 Mn | ₹238,08 Mn | ₹1,44 Mr | ₹1,40 Mr | ₹5,32 Mr | ₹9,49 Mr | ₹10,86 Mr | ₹5,83 Mr | ₹5,13 Mr | ₹6,06 Mr | ₹7,15 Mr | ₹5,80 Mr | ₹2,99 Mr | ₹1,02 Mr | ₹1,45 Mr | ₹2,43 Mr | ₹841,20 Mn |
| Brüt Kâr | ₹233,67 Mn | -₹80,22 Mn | -₹113,92 Mn | -₹501,14 Mn | -₹339,78 Mn | -₹374,70 Mn | -₹325,12 Mn | ₹20,31 Mn | ₹140,26 Mn | ₹211,78 Mn | ₹160,51 Mn | ₹256,40 Mn | -₹3,89 Mn | ₹20,80 Mn | -₹30,92 Mn | ₹27,59 Mn | -₹124,26 Mn | -₹239,19 Mn | ₹107,62 Mn | ₹31,31 Mn |
| FAVÖK | ₹208,63 Mn | -₹51,69 Mn | -₹60,56 Mn | -₹453,78 Mn | -₹1,18 Mr | -₹377,13 Mn | -₹350,86 Mn | -₹34,27 Mn | ₹54,37 Mn | ₹246,20 Mn | ₹284,89 Mn | ₹257,50 Mn | -₹1,15 Mn | ₹40,74 Mn | -₹4,13 Mn | ₹118,66 Mn | -₹49,41 Mn | -₹180,97 Mn | ₹262,18 Mn | ₹41,69 Mn |
| Net Kâr | ₹186,55 Mn | -₹133,94 Mn | -₹116,25 Mn | -₹359,58 Mn | -₹506,84 Mn | -₹198,09 Mn | -₹196,93 Mn | -₹53,93 Mn | ₹41,95 Mn | ₹3,49 Mn | ₹40,40 Mn | ₹21,21 Mn | -₹125,74 Mn | -₹108,11 Mn | -₹71,33 Mn | -₹135,76 Mn | -₹163,45 Mn | -₹380,02 Mn | ₹158,38 Mn | ₹41,21 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,47 | -0,34 | -0,29 | -0,90 | -1,27 | -0,50 | -0,49 | -0,14 | 0,13 | 0,01 | 0,10 | 0,05 | -0,32 | -0,46 | -0,30 | -0,58 | -0,80 | -1,49 | 0,65 | 0,07 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹129,56 Mn | -₹84,63 Mn | -₹249,00 Mn | -₹73,28 Mn | -₹59,30 Mn | -₹397,48 Mn | -₹426,46 Mn | -₹72,29 Mn | ₹40,26 Mn | -₹62,71 Mn | ₹82,84 Mn | -₹203,40 Mn | -₹615,07 Mn | -₹82,21 Mn | ₹55,76 Mn | -₹131,78 Mn | ₹148,70 Mn | ₹3,19 Mn | -₹378,96 Mn | ₹146,64 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 23,0% | 42,5% | 39,1% | 32,4% | 29,2% | 23,5% | 18,6% | 15,7% | 29,2% | 21,0% | 11,8% | 15,3% | 17,5% | 37,1% | 39,8% | 36,5% | 48,5% | 53,5% | 55,5% | 91,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,06 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,05 | 0,27 | 0,24 | 0,90 | 1,64 | 1,97 | 1,05 | 1,05 | 1,62 | 1,92 | 1,80 | 0,83 | 0,38 | 0,49 | 0,70 | 0,34 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,54 | 0,00 | 0,02 | 0,10 | 0,53 | 3,20 | 3,10 | 11,82 | 21,09 | 24,12 | 12,96 | 11,40 | 13,46 | 15,89 | 12,88 | 6,65 | 2,27 | 3,21 | 5,40 | 1,87 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 95,5% | -106.964,0% | -1.396,0% | -1.073,3% | -142,7% | -26,0% | -23,3% | 0,4% | 1,5% | 2,0% | 2,8% | 5,0% | -0,1% | 0,3% | -0,5% | 0,9% | -12,2% | -16,5% | 4,4% | 3,7% |
| FAVÖK Marjı | 85,3% | -68.917,3% | -742,2% | -971,9% | -496,6% | -26,2% | -25,1% | -0,6% | 0,6% | 2,3% | 4,9% | 5,0% | -0,0% | 0,6% | -0,1% | 4,0% | -4,8% | -12,5% | 10,8% | 5,0% |
| Net Kâr Marjı | 76,2% | -178.580,0% | -1.424,6% | -770,1% | -212,9% | -13,8% | -14,1% | -1,0% | 0,4% | 0,0% | 0,7% | 0,4% | -2,1% | -1,5% | -1,2% | -4,5% | -16,0% | -26,3% | 6,5% | 4,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 53,0% | -112.841,3% | -3.051,4% | -156,9% | -24,9% | -27,6% | -30,6% | -1,4% | 0,4% | -0,6% | 1,4% | -4,0% | -10,2% | -1,1% | 1,0% | -4,4% | 14,6% | 0,2% | -15,6% | 17,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 745,65 | +%1,56 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6820,25 | +%1,55 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3368,05 | +%5,33 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 72,50 | +%0,72 |