INDRANIBIndrayani Biotech Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $4,41 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹2,53 Mr | ₹2,68 Mr | ₹2,34 Mr | ₹1,56 Mr | ₹514,01 Mn | ₹400,55 Mn | ₹514,74 Mn | ₹56.207 | ₹104.607 | ₹21.645 | ₹35,30 Mn | ₹35,25 Mn | ₹35,09 Mn | ₹35,56 Mn | ₹122,90 Mn | ₹95,52 Mn | ₹7,65 Mn | ₹10,19 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹42,56 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,51 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,02 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹1,28 Mr | ₹1,37 Mr | ₹1,13 Mr | ₹717,16 Mn | ₹187,94 Mn | ₹155,36 Mn | ₹137,41 Mn | ₹6,42 Mn | ₹6,00 Mn | ₹4,75 Mn | ₹4,00 Mn | ₹2,60 Mn | ₹1,45 Mn | ₹1,25 Mn | ₹18,50 Mn | ₹21,90 Mn | ₹2,63 Mn | ₹2,63 Mn |
| Net Borç† | ₹1,24 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,38 Mr | ₹1,30 Mr | ₹1,66 Mr | ₹1,63 Mr | ₹612,38 Mn | ₹207,92 Mn | ₹497,71 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹579,76 Mn | ₹392,58 Mn | ₹1,85 Mn | ₹2,35 Mn |
| Brüt Kâr | ₹252,95 Mn | ₹189,15 Mn | ₹355,20 Mn | ₹282,76 Mn | ₹96,13 Mn | -₹11,63 Mn | ₹49,92 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | -₹83.000 | -₹17.182 | -₹21.888 | ₹11,02 Mn | ₹9,35 Mn | -₹674.719 | -₹1,49 Mn |
| FAVÖK | ₹96,30 Mn | ₹64,52 Mn | ₹236,63 Mn | ₹173,10 Mn | ₹67,82 Mn | -₹49,43 Mn | ₹27,83 Mn | -₹1,37 Mn | -₹1,24 Mn | — | — | -₹927.630 | -₹680.660 | -₹546.820 | ₹7,70 Mn | ₹8,98 Mn | -₹2,03 Mn | -₹773.340 |
| Net Kâr | ₹21,60 Mn | -₹61,08 Mn | ₹104,22 Mn | ₹119,31 Mn | ₹44,40 Mn | -₹111,21 Mn | ₹8,07 Mn | -₹539.266 | -₹1,24 Mn | -₹1,04 Mn | -₹1,29 Mn | -₹1,01 Mn | -₹698.370 | -₹61.907 | -₹647.737 | -₹463.098 | -₹2,97 Mn | -₹1,27 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,48 | -1,34 | 2,29 | 3,49 | 1,30 | -3,25 | 2,22 | -0,15 | -0,34 | -0,28 | -0,35 | -0,28 | -0,19 | -0,02 | -0,18 | -0,13 | -4,17 | -1,83 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹178,84 Mn | -₹380,52 Mn | -₹643,71 Mn | -₹355,01 Mn | -₹26,37 Mn | -₹22,87 Mn | ₹13,48 Mn | -₹467.350 | -₹1,17 Mn | -₹1,03 Mn | -₹1,34 Mn | -₹913.190 | -₹651.770 | ₹658.850 | ₹13,56 Mn | -₹16,90 Mn | -₹1,43 Mn | -₹1,24 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹151,92 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 50,6% | 51,2% | 48,1% | 46,0% | 36,6% | 38,8% | 26,7% | 11.420,2% | 5.735,8% | 21.945,0% | 11,3% | 7,4% | 4,1% | 3,5% | 15,1% | 22,9% | 34,3% | 25,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,54 | 0,49 | 0,71 | 1,04 | 1,19 | 0,52 | 0,97 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 4,72 | 4,11 | 0,24 | 0,23 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,35 | 1,28 | 1,63 | 1,60 | 0,60 | 0,20 | 0,49 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,57 | 0,38 | 0,00 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 18,4% | 14,5% | 21,4% | 17,4% | 15,7% | -5,6% | 10,0% | — | — | — | — | — | — | — | 1,9% | 2,4% | -36,4% | -63,2% |
| FAVÖK Marjı | 7,0% | 5,0% | 14,2% | 10,6% | 11,1% | -23,8% | 5,6% | — | — | — | — | — | — | — | 1,3% | 2,3% | -109,8% | -32,9% |
| Net Kâr Marjı | 1,6% | -4,7% | 6,3% | 7,3% | 7,2% | -53,5% | 1,6% | — | — | — | — | — | — | — | -0,1% | -0,1% | -160,2% | -53,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 13,0% | -29,2% | -38,7% | -21,8% | -4,3% | -11,0% | 2,7% | — | — | — | — | — | — | — | 2,3% | -4,3% | -77,4% | -52,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 748,90 | -%0,60 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6636,85 | -%3,52 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,65 | -%0,99 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,08 | -%0,46 |