INDSILHYDIndsil Hydro Power & Manganese Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $11,28 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹2,27 Mr | ₹2,23 Mr | ₹2,33 Mr | ₹2,60 Mr | ₹2,88 Mr | ₹2,76 Mr | ₹7,59 Mr | ₹7,49 Mr | ₹6,95 Mr | ₹2,46 Mr | ₹2,55 Mr | ₹2,47 Mr | ₹1,74 Mr | ₹1,44 Mr | ₹977,78 Mn | ₹883,65 Mn | ₹756,22 Mn | ₹834,23 Mn | ₹731,49 Mn | ₹791,68 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹38,59 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹292,40 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,98 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹947,41 Mn | ₹1,05 Mr | ₹1,07 Mr | ₹1,40 Mr | ₹4,93 Mr | ₹4,10 Mr | ₹3,92 Mr | ₹1,13 Mr | ₹1,31 Mr | ₹1,04 Mr | ₹729,66 Mn | ₹313,38 Mn | ₹108,30 Mn | ₹58,82 Mn | ₹75,42 Mn | ₹135,15 Mn | ₹221,82 Mn | ₹290,81 Mn |
| Net Borç† | -₹378,94 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,52 Mr | ₹1,28 Mr | ₹1,17 Mr | ₹1,77 Mr | ₹2,08 Mr | ₹607,05 Mn | ₹5,17 Mr | ₹6,84 Mr | ₹7,43 Mr | ₹2,23 Mr | ₹1,71 Mr | ₹1,45 Mr | ₹1,14 Mr | ₹648,32 Mn | ₹888,74 Mn | ₹912,90 Mn | ₹652,60 Mn | ₹880,14 Mn | ₹524,27 Mn | ₹347,79 Mn |
| Brüt Kâr | ₹185,30 Mn | ₹13,58 Mn | ₹24,63 Mn | ₹207,59 Mn | ₹396,01 Mn | -₹189,82 Mn | -₹110,68 Mn | ₹854,03 Mn | ₹1,11 Mr | ₹198,86 Mn | ₹153,39 Mn | ₹61,35 Mn | -₹14,45 Mn | ₹106,24 Mn | ₹171,22 Mn | ₹240,19 Mn | ₹62,73 Mn | ₹212,29 Mn | ₹79,92 Mn | ₹70,90 Mn |
| FAVÖK | ₹154,78 Mn | -₹130,86 Mn | -₹9,62 Mn | ₹170,38 Mn | ₹344,96 Mn | -₹173,44 Mn | -₹115,31 Mn | ₹746,30 Mn | ₹963,11 Mn | ₹191,64 Mn | ₹107,34 Mn | ₹59,60 Mn | -₹11,10 Mn | ₹99,97 Mn | ₹148,22 Mn | ₹198,20 Mn | ₹96,98 Mn | ₹245,62 Mn | ₹111,50 Mn | ₹103,94 Mn |
| Net Kâr | ₹149,97 Mn | ₹760,79 Mn | -₹99,62 Mn | -₹90,36 Mn | ₹955,74 Mn | -₹467,65 Mn | -₹423,19 Mn | ₹87,72 Mn | ₹274,48 Mn | ₹15,13 Mn | ₹6,59 Mn | ₹50,76 Mn | -₹20,07 Mn | ₹98,42 Mn | ₹105,45 Mn | ₹135,90 Mn | ₹28,31 Mn | ₹178,32 Mn | ₹48,98 Mn | ₹35,80 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 5,40 | 27,38 | -3,58 | -3,25 | 34,39 | -16,83 | -15,23 | 3,16 | 9,89 | 0,95 | 0,42 | 3,20 | -1,26 | 6,19 | 7,55 | 8,60 | 1,79 | 11,32 | 3,11 | 2,27 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹36,44 Mn | -₹133,19 Mn | — | ₹143,05 Mn | — | — | -₹1,22 Mr | -₹581,57 Mn | -₹2,50 Mr | ₹223,83 Mn | ₹233,88 Mn | -₹874,51 Mn | -₹366,31 Mn | -₹200,99 Mn | -₹6,72 Mn | ₹84,92 Mn | -₹20,11 Mn | ₹242,58 Mn | ₹68,75 Mn | ₹74,70 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹32,92 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 40,7% | 40,4% | 37,0% | 50,6% | 65,0% | 54,7% | 56,5% | 45,9% | 51,4% | 41,9% | 41,9% | 21,8% | 11,1% | 6,7% | 10,0% | 16,2% | 30,3% | 36,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,67 | 0,57 | 0,50 | 0,68 | 0,72 | 0,22 | 0,68 | 0,91 | 1,07 | 0,91 | 0,67 | 0,59 | 0,65 | 0,45 | 0,91 | 1,03 | 0,86 | 1,06 | 0,72 | 0,44 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,77 | 0,64 | 0,59 | 0,89 | 1,05 | 0,31 | 2,61 | 3,46 | 3,76 | 1,13 | 0,87 | 0,73 | 0,58 | 0,33 | 0,45 | 0,46 | 0,33 | 0,44 | 0,27 | 0,18 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 12,2% | 1,1% | 2,1% | 11,7% | 19,0% | -31,3% | -2,1% | 12,5% | 14,9% | 8,9% | 8,9% | 4,2% | -1,3% | 16,4% | 19,3% | 26,3% | 9,6% | 24,1% | 15,2% | 20,4% |
| FAVÖK Marjı | 10,2% | -10,3% | -0,8% | 9,6% | 16,6% | -28,6% | -2,2% | 10,9% | 13,0% | 8,6% | 6,3% | 4,1% | -1,0% | 15,4% | 16,7% | 21,7% | 14,9% | 27,9% | 21,3% | 29,9% |
| Net Kâr Marjı | 9,9% | 59,6% | -8,5% | -5,1% | 45,9% | -77,0% | -8,2% | 1,3% | 3,7% | 0,7% | 0,4% | 3,5% | -1,8% | 15,2% | 11,9% | 14,9% | 4,3% | 20,3% | 9,3% | 10,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 2,4% | -10,4% | — | 8,1% | — | — | -23,6% | -8,5% | -33,7% | 10,0% | 13,6% | -60,2% | -32,1% | -31,0% | -0,8% | 9,3% | -3,1% | 27,6% | 13,1% | 21,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 753,40 | +%0,96 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6878,90 | +%0,68 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3497,15 | +%3,86 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,42 | +%1,09 |