INLCMIndian Link Chain Manufacturers Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $7,50 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹240,14 Mn | ₹37,18 Mn | ₹35,99 Mn | ₹35,21 Mn | ₹39,68 Mn | ₹45,62 Mn | ₹51,80 Mn | ₹59,80 Mn | ₹57,82 Mn | ₹58,37 Mn | ₹57,97 Mn | ₹70,43 Mn | ₹79,79 Mn | ₹24,49 Mn | ₹25,68 Mn | ₹23,85 Mn | ₹9,00 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹2,01 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹12,87 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹227,28 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹1,74 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹93.583 | ₹318.162 |
| Net Borç† | -₹278.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹2,21 Mn | ₹7,83 Mn | ₹4,19 Mn | ₹7,02 Mn | ₹9,16 Mn | ₹2,52 Mn | ₹2,28 Mn | ₹1,25 Mn | ₹1,32 Mn | ₹404.310 | ₹83.613 | ₹96.646 |
| Brüt Kâr | -₹132.000 | -₹133.000 | -₹133.000 | -₹133.000 | -₹139.000 | -₹5,22 Mn | -₹5,12 Mn | -₹1,88 Mn | -₹229.262 | ₹67.842 | -₹962.585 | -₹2,55 Mn | -₹234.617 | ₹9.535 | ₹18.547 | -₹13.154 | -₹408.291 |
| FAVÖK | -₹3,42 Mn | -₹1,35 Mn | -₹1,59 Mn | -₹5,84 Mn | -₹6,77 Mn | -₹6,70 Mn | -₹7,05 Mn | -₹3,35 Mn | -₹1,13 Mn | -₹804.000 | -₹1,79 Mn | -₹2,95 Mn | -₹844.430 | -₹731.210 | -₹845.330 | -₹1,08 Mn | -₹4,79 Mn |
| Net Kâr | -₹2,11 Mn | ₹1,09 Mn | ₹911.000 | -₹4,56 Mn | -₹4,62 Mn | -₹3,88 Mn | -₹3,57 Mn | ₹4,79 Mn | -₹165.002 | ₹1,45 Mn | -₹1,59 Mn | -₹2,37 Mn | ₹32,97 Mn | ₹9,02 Mn | ₹594.380 | -₹635.653 | ₹13.140 |
| Hisse Başı Kâr | -1,24 | 2,19 | 1,82 | -9,13 | -9,23 | -7,76 | -7,14 | 9,58 | -0,33 | 2,91 | -3,18 | -4,73 | 65,93 | 18,04 | 1,19 | -1,27 | 0,03 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | — | ₹1,30 Mn | ₹816.000 | -₹4,21 Mn | -₹4,89 Mn | -₹73.600 | -₹4,45 Mn | -₹47,24 Mn | -₹316.330 | ₹425.920 | -₹840.740 | ₹215.470 | -₹46,69 Mn | -₹1,99 Mn | ₹6,68 Mn | ₹9,57 Mn | ₹5,69 Mn |
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,7% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,4% | 3,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,05 | 0,15 | 0,07 | 0,12 | 0,16 | 0,04 | 0,03 | 0,02 | 0,05 | 0,02 | 0,00 | 0,01 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,03 | 0,02 | 0,03 | 0,04 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | — | — | — | — | — | -236,4% | -65,4% | -44,8% | -3,3% | 0,7% | -38,2% | -111,9% | -18,8% | 0,7% | 4,6% | -15,7% | -422,5% |
| FAVÖK Marjı | — | — | — | — | — | -304,0% | -90,1% | -80,0% | -16,1% | -8,8% | -71,0% | -129,5% | -67,6% | -55,2% | -209,1% | -1.288,0% | -4.954,3% |
| Net Kâr Marjı | — | — | — | — | — | -175,8% | -45,6% | 114,2% | -2,4% | 15,8% | -63,2% | -103,8% | 2.640,6% | 681,0% | 147,0% | -760,2% | 13,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | — | — | — | — | — | -3,3% | -56,8% | -1.126,6% | -4,5% | 4,6% | -33,4% | 9,5% | -3.739,7% | -150,2% | 1.652,5% | 11.450,6% | 5.883,3% |
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 755,35 | +%0,26 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6676,60 | -%2,94 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3542,00 | +%1,28 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 77,09 | +%5,00 |