INNOCORPInnocorp Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $377.590 (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹67,96 Mn | ₹28,78 Mn | ₹32,63 Mn | ₹45,54 Mn | ₹31,50 Mn | ₹34,19 Mn | ₹26,50 Mn | ₹47,93 Mn | ₹51,24 Mn | ₹65,41 Mn | ₹89,02 Mn | ₹101,21 Mn | ₹135,25 Mn | ₹135,63 Mn | ₹124,49 Mn | ₹89,82 Mn | ₹97,22 Mn | ₹134,33 Mn | ₹352,60 Mn | ₹342,60 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹65.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹45,22 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹19,62 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹38,30 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹25,72 Mn | ₹24,37 Mn | ₹25,59 Mn | ₹35,62 Mn | ₹28,62 Mn | ₹40,90 Mn | ₹41,52 Mn | ₹34,95 Mn | ₹48,05 Mn | ₹44,73 Mn | ₹42,78 Mn | ₹7,28 Mn | ₹1,78 Mn | ₹35,33 Mn | ₹80,64 Mn | ₹69,14 Mn |
| Net Borç† | ₹38,23 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹2,13 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹1,49 Mn | ₹5,19 Mn | ₹4,82 Mn | ₹6,47 Mn | ₹14,45 Mn | ₹12,22 Mn | ₹21,61 Mn | ₹16,61 Mn | ₹109,93 Mn | ₹117,38 Mn | ₹133,08 Mn | ₹101,80 Mn | ₹64,46 Mn | ₹58,99 Mn | ₹103,98 Mn | ₹178,73 Mn | ₹273,54 Mn |
| Brüt Kâr | ₹1,77 Mn | -₹354.000 | -₹477.000 | -₹165.000 | ₹1,46 Mn | ₹2,79 Mn | -₹3,31 Mn | -₹7,44 Mn | -₹10,34 Mn | -₹4,87 Mn | -₹6,59 Mn | -₹13,91 Mn | ₹13,06 Mn | ₹15,33 Mn | ₹22,82 Mn | ₹7,39 Mn | ₹6,47 Mn | -₹114,20 Mn | ₹25,89 Mn | ₹12,23 Mn |
| FAVÖK | ₹376.000 | -₹2,08 Mn | -₹2,30 Mn | -₹7,50 Mn | ₹1,28 Mn | ₹1,88 Mn | -₹3,88 Mn | -₹5,00 Mn | -₹8,51 Mn | -₹2,29 Mn | -₹4,54 Mn | -₹29,15 Mn | ₹15,92 Mn | ₹18,15 Mn | ₹13,55 Mn | ₹6,29 Mn | ₹4,42 Mn | -₹108,72 Mn | ₹6,32 Mn | ₹16,82 Mn |
| Net Kâr | -₹419.000 | -₹3,76 Mn | -₹2,61 Mn | ₹38,54 Mn | -₹1,75 Mn | ₹5,39 Mn | -₹11,31 Mn | -₹9,88 Mn | -₹6,84 Mn | -₹26,22 Mn | -₹12,15 Mn | -₹27,73 Mn | ₹560.940 | ₹4,63 Mn | ₹3,54 Mn | ₹653.247 | -₹2,56 Mn | -₹106,26 Mn | ₹1,40 Mn | ₹207.664 |
| Hisse Başı Kâr | -0,05 | -0,47 | -0,33 | 4,85 | -0,22 | 0,68 | -1,42 | -1,24 | -0,86 | -3,30 | -1,53 | -3,49 | 0,07 | 0,58 | 0,45 | 0,08 | -0,32 | -13,38 | 0,18 | 0,03 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹38,28 Mn | -₹2,29 Mn | -₹2,00 Mn | -₹13,26 Mn | -₹1,46 Mn | -₹910.250 | -₹2,42 Mn | -₹8,81 Mn | -₹4,81 Mn | -₹8,37 Mn | ₹938.820 | ₹16,18 Mn | -₹2,84 Mn | -₹2,78 Mn | -₹33,06 Mn | -₹7,59 Mn | ₹28,86 Mn | -₹49,10 Mn | ₹2,11 Mn | -₹9,23 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 56,4% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 81,6% | 71,3% | 96,5% | 74,3% | 55,8% | 62,5% | 46,6% | 34,5% | 35,5% | 33,0% | 34,4% | 8,1% | 1,8% | 26,3% | 22,9% | 20,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,03 | 0,00 | 0,00 | 0,03 | 0,16 | 0,14 | 0,24 | 0,30 | 0,24 | 0,33 | 0,19 | 1,09 | 0,87 | 0,98 | 0,82 | 0,72 | 0,61 | 0,77 | 0,51 | 0,80 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,11 | 0,00 | 0,00 | 0,08 | 0,26 | 0,25 | 0,33 | 0,74 | 0,62 | 1,10 | 0,85 | 5,60 | 5,98 | 6,78 | 5,19 | 3,29 | 3,01 | 5,30 | 9,11 | 13,94 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 83,3% | — | — | -11,1% | 28,0% | 57,9% | -51,1% | -51,5% | -84,7% | -22,5% | -39,7% | -12,7% | 11,1% | 11,5% | 22,4% | 11,5% | 11,0% | -109,8% | 14,5% | 4,5% |
| FAVÖK Marjı | 17,7% | — | — | -504,0% | 24,6% | 39,0% | -59,9% | -34,6% | -69,7% | -10,6% | -27,3% | -26,5% | 13,6% | 13,6% | 13,3% | 9,8% | 7,5% | -104,6% | 3,5% | 6,1% |
| Net Kâr Marjı | -19,7% | — | — | 2.588,3% | -33,7% | 111,7% | -174,6% | -68,4% | -56,0% | -121,3% | -73,2% | -25,2% | 0,5% | 3,5% | 3,5% | 1,0% | -4,3% | -102,2% | 0,8% | 0,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -1.801,5% | — | — | -890,7% | -28,1% | -18,9% | -37,4% | -60,9% | -39,4% | -38,7% | 5,7% | 14,7% | -2,4% | -2,1% | -32,5% | -11,8% | 48,9% | -47,2% | 1,2% | -3,4% |
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 747,40 | -%0,20 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6602,45 | -%0,52 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3544,30 | +%2,36 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,73 | +%4,99 |