IPOWERiPower Solutions India Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $896.926 (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹59,33 Mn | ₹60,97 Mn | ₹43,58 Mn | ₹43,71 Mn | ₹45,12 Mn | ₹72,08 Mn | ₹71,79 Mn | ₹72,21 Mn | ₹72,02 Mn | ₹73,30 Mn | ₹79,42 Mn | ₹87,07 Mn | ₹87,53 Mn | ₹86,75 Mn | ₹86,17 Mn | ₹83,06 Mn | ₹80,48 Mn | ₹77,29 Mn | ₹74,69 Mn | ₹71,01 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹4,60 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹5,55 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹53,78 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹442.000 | ₹21,39 Mn | ₹2,47 Mn | ₹1,03 Mn | ₹0,00 | ₹27,12 Mn | ₹26,96 Mn | ₹27,23 Mn | ₹0,00 | ₹28,68 Mn | ₹0,00 | ₹23,15 Mn | ₹23,15 Mn | ₹23,15 Mn | ₹23,15 Mn | ₹30,50 Mn | ₹28,50 Mn | ₹25,41 Mn | ₹22,47 Mn | ₹18,19 Mn |
| Net Borç† | -₹33,37 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹755.387 | ₹2,51 Mn | ₹2,08 Mn | ₹2,10 Mn | ₹1,67 Mn | ₹1,56 Mn | ₹1,76 Mn | ₹2,48 Mn | ₹2,60 Mn | ₹2,49 Mn | ₹3,23 Mn | ₹6,19 Mn | ₹4,20 Mn | ₹6,15 Mn | ₹9,05 Mn | ₹6,18 Mn | ₹8,70 Mn |
| Brüt Kâr | ₹0,00 | ₹0,00 | -₹126.529 | -₹724.853 | ₹1,38 Mn | ₹1,20 Mn | ₹1,35 Mn | ₹1,14 Mn | ₹907.815 | ₹1,06 Mn | ₹2,10 Mn | ₹2,15 Mn | ₹1,67 Mn | ₹1,89 Mn | ₹2,42 Mn | — | — | ₹3,92 Mn | ₹2,74 Mn | ₹4,45 Mn |
| FAVÖK | -₹2,02 Mn | -₹2,30 Mn | -₹1,48 Mn | -₹1,74 Mn | ₹352.820 | ₹253.770 | ₹190.080 | ₹472.610 | ₹380.460 | ₹272.570 | ₹326.790 | ₹485.790 | ₹586.660 | ₹447.180 | ₹817.100 | ₹758.090 | ₹1,56 Mn | ₹1,00 Mn | ₹572.820 | ₹1,89 Mn |
| Net Kâr | -₹10,03 Mn | -₹6,20 Mn | -₹1,59 Mn | -₹2,34 Mn | ₹144.806 | ₹85.848 | ₹14.458 | ₹182.661 | ₹54.190 | ₹40.319 | ₹42.660 | ₹165.983 | ₹76.717 | ₹70.349 | ₹123.758 | ₹100.859 | ₹280.228 | ₹94.839 | ₹174.329 | ₹107.455 |
| Hisse Başı Kâr | -1,79 | -1,39 | -0,36 | -0,53 | 0,03 | 0,02 | 0,00 | 0,04 | 0,01 | 0,01 | 0,01 | 0,04 | 0,02 | 0,02 | 0,03 | 0,02 | 0,06 | 0,02 | 0,04 | 0,02 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹24,49 Mn | -₹1,66 Mn | — | -₹1,11 Mn | -₹161.970 | -₹131.760 | ₹284.230 | ₹146.980 | ₹150.120 | -₹3,60 Mn | ₹1,66 Mn | -₹584.430 | -₹718.960 | -₹1,78 Mn | -₹2,94 Mn | -₹1,46 Mn | -₹3,01 Mn | ₹2,05 Mn | -₹4,50 Mn | -₹4,77 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,7% | 35,1% | 5,7% | 2,3% | 0,0% | 37,6% | 37,6% | 37,7% | 0,0% | 39,1% | 0,0% | 26,6% | 26,5% | 26,7% | 26,9% | 36,7% | 35,4% | 32,9% | 30,1% | 25,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,02 | 0,06 | 0,03 | 0,03 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,03 | 0,03 | 0,03 | 0,04 | 0,07 | 0,05 | 0,08 | 0,12 | 0,08 | 0,12 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,05 | 0,04 | 0,04 | 0,03 | 0,03 | 0,03 | 0,05 | 0,05 | 0,05 | 0,06 | 0,12 | 0,08 | 0,11 | 0,17 | 0,11 | 0,16 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | — | — | — | -96,0% | 55,2% | 57,5% | 64,5% | 68,3% | 58,0% | 60,1% | 84,6% | 82,9% | 67,2% | 58,6% | 39,2% | — | — | 43,4% | 44,3% | 51,1% |
| FAVÖK Marjı | — | — | — | -230,5% | 14,1% | 12,2% | 9,1% | 28,4% | 24,3% | 15,5% | 13,2% | 18,7% | 23,6% | 13,9% | 13,2% | 18,1% | 25,4% | 11,1% | 9,3% | 21,7% |
| Net Kâr Marjı | — | — | — | -309,9% | 5,8% | 4,1% | 0,7% | 11,0% | 3,5% | 2,3% | 1,7% | 6,4% | 3,1% | 2,2% | 2,0% | 2,4% | 4,6% | 1,0% | 2,8% | 1,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | — | — | — | -146,8% | -6,5% | -6,3% | 13,5% | 8,8% | 9,6% | -204,4% | 66,7% | -22,5% | -28,9% | -55,2% | -47,5% | -34,8% | -48,9% | 22,6% | -72,8% | -54,8% |
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 747,55 | -%0,18 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6586,00 | -%0,77 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3560,10 | +%2,81 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,73 | +%4,99 |