IRONWOODIronwood Education Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $7,74 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,09 Mr | ₹1,08 Mr | ₹182,89 Mn | ₹241,49 Mn | ₹227,01 Mn | ₹238,67 Mn | ₹243,98 Mn | ₹230,11 Mn | ₹248,86 Mn | ₹301,27 Mn | ₹300,96 Mn | ₹299,60 Mn | ₹274,15 Mn | ₹267,08 Mn | ₹257,50 Mn | ₹278,54 Mn | ₹322,15 Mn | ₹286,31 Mn | ₹95,89 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹23,95 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹777,83 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹312,25 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹397,32 Mn | ₹172,59 Mn | ₹97,33 Mn | ₹107,09 Mn | ₹70,38 Mn | ₹57,67 Mn | ₹41,63 Mn | ₹8,63 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹1,00 Mn | ₹1,00 Mn | ₹782.683 | ₹12,93 Mn | ₹16,33 Mn | ₹20,90 Mn | ₹7,82 Mn |
| Net Borç† | ₹373,37 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | ₹525,79 Mn | ₹34,65 Mn | ₹40,65 Mn | ₹23,70 Mn | ₹21,91 Mn | ₹26,31 Mn | ₹55,82 Mn | ₹57,52 Mn | ₹73,07 Mn | ₹70,99 Mn | ₹75,90 Mn | ₹80,09 Mn | ₹96,90 Mn | ₹87,13 Mn | ₹87,60 Mn | ₹91,75 Mn | ₹76,83 Mn | ₹48,90 Mn | ₹9,77 Mn |
| Brüt Kâr | ₹130,18 Mn | ₹12,24 Mn | ₹10,27 Mn | -₹971.000 | ₹316.000 | -₹2,74 Mn | ₹14,32 Mn | ₹13,27 Mn | ₹27,33 Mn | ₹30,72 Mn | ₹40,33 Mn | ₹41,19 Mn | ₹52,40 Mn | ₹43,25 Mn | ₹38,83 Mn | ₹44,67 Mn | ₹39,17 Mn | — | — |
| FAVÖK | ₹82,81 Mn | -₹17,45 Mn | -₹4,88 Mn | -₹12,47 Mn | -₹12,32 Mn | -₹13,43 Mn | -₹7,76 Mn | -₹29,74 Mn | -₹16,58 Mn | -₹14,20 Mn | -₹1,05 Mn | ₹3,27 Mn | ₹1,82 Mn | ₹1,63 Mn | -₹6,89 Mn | -₹10,66 Mn | ₹3,80 Mn | -₹15,55 Mn | ₹21.110 |
| Net Kâr | ₹39,12 Mn | -₹101,52 Mn | -₹60,27 Mn | -₹18,84 Mn | -₹18,95 Mn | -₹20,19 Mn | -₹11,77 Mn | -₹28,48 Mn | -₹14,58 Mn | -₹7,71 Mn | ₹5,59 Mn | ₹9,32 Mn | ₹5,77 Mn | -₹2,64 Mn | -₹8,73 Mn | -₹55,07 Mn | -₹41.495 | -₹62,00 Mn | ₹1,23 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 2,52 | -11,84 | -7,62 | -2,38 | -2,40 | -2,55 | -1,49 | -3,60 | -1,84 | -0,98 | 0,71 | 1,18 | 0,96 | -0,35 | -1,19 | -9,17 | -0,01 | -13,77 | 0,32 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹245,36 Mn | -₹270,18 Mn | -₹8,53 Mn | -₹18,47 Mn | -₹17,79 Mn | -₹18,32 Mn | -₹15,89 Mn | -₹20,24 Mn | -₹15,27 Mn | -₹4,86 Mn | -₹430.450 | ₹6,11 Mn | ₹4,02 Mn | ₹10,65 Mn | -₹5,63 Mn | -₹21,10 Mn | ₹9,99 Mn | -₹2,89 Mn | -₹3,28 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹1,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 36,4% | 16,0% | 53,2% | 44,3% | 31,0% | 24,2% | 17,1% | 3,8% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,4% | 0,4% | 0,3% | 4,6% | 5,1% | 7,3% | 8,2% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,48 | 0,03 | 0,22 | 0,10 | 0,10 | 0,11 | 0,23 | 0,25 | 0,29 | 0,24 | 0,25 | 0,27 | 0,35 | 0,33 | 0,34 | 0,33 | 0,24 | 0,17 | 0,10 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,68 | 0,11 | 0,13 | 0,08 | 0,07 | 0,08 | 0,18 | 0,18 | 0,23 | 0,23 | 0,24 | 0,26 | 0,31 | 0,28 | 0,28 | 0,29 | 0,25 | 0,16 | 0,03 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 24,8% | 35,3% | 25,3% | -4,1% | 1,4% | -10,4% | 25,7% | 23,1% | 37,4% | 43,3% | 53,1% | 51,4% | 54,1% | 49,6% | 44,3% | 48,7% | 51,0% | — | — |
| FAVÖK Marjı | 15,8% | -50,4% | -12,0% | -52,6% | -56,2% | -51,0% | -13,9% | -51,7% | -22,7% | -20,0% | -1,4% | 4,1% | 1,9% | 1,9% | -7,9% | -11,6% | 5,0% | -31,8% | 0,2% |
| Net Kâr Marjı | 7,4% | -293,0% | -148,3% | -79,5% | -86,5% | -76,7% | -21,1% | -49,5% | -19,9% | -10,9% | 7,4% | 11,6% | 6,0% | -3,0% | -10,0% | -60,0% | -0,1% | -126,8% | 12,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -46,7% | -779,8% | -21,0% | -77,9% | -81,2% | -69,6% | -28,5% | -35,2% | -20,9% | -6,8% | -0,6% | 7,6% | 4,1% | 12,2% | -6,4% | -23,0% | 13,0% | -5,9% | -33,5% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 755,35 | +%0,26 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6676,60 | -%2,94 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3542,00 | +%1,28 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 77,09 | +%5,00 |