ISHITADRIshita Drugs & Industries Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,19 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹126,04 Mn | ₹162,96 Mn | ₹108,09 Mn | ₹114,07 Mn | ₹112,54 Mn | ₹92,65 Mn | ₹95,45 Mn | ₹83,37 Mn | ₹71,55 Mn | ₹71,87 Mn | ₹81,90 Mn | ₹69,51 Mn | ₹66,09 Mn | ₹79,83 Mn | ₹54,36 Mn | ₹73,29 Mn | ₹60,95 Mn | ₹47,90 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹1,46 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹10,36 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹115,68 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹817.681 | ₹39,03 Mn | ₹0,00 | ₹9,60 Mn | ₹0,00 | ₹419.486 | ₹2,88 Mn | ₹2,05 Mn | ₹1,27 Mn | ₹72.229 | ₹11,31 Mn | ₹945.077 | ₹1,87 Mn | ₹1,87 Mn | ₹536.558 | ₹3,60 Mn | ₹732.197 | ₹272.758 |
| Net Borç† | -₹67,17 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹146,60 Mn | ₹149,97 Mn | ₹151,88 Mn | ₹120,72 Mn | ₹140,90 Mn | ₹139,49 Mn | ₹148,32 Mn | ₹90,87 Mn | ₹67,17 Mn | ₹58,39 Mn | ₹65,40 Mn | ₹69,69 Mn | ₹67,43 Mn | ₹117,63 Mn | ₹49,82 Mn | ₹80,28 Mn | ₹60,60 Mn | ₹45,82 Mn |
| Brüt Kâr | ₹30,71 Mn | ₹28,91 Mn | ₹25,75 Mn | ₹22,01 Mn | ₹24,88 Mn | ₹21,53 Mn | ₹18,14 Mn | ₹12,77 Mn | ₹6,93 Mn | ₹7,32 Mn | ₹4,76 Mn | ₹6,94 Mn | ₹8,74 Mn | ₹11,04 Mn | ₹5,29 Mn | ₹9,49 Mn | ₹7,33 Mn | ₹6,85 Mn |
| FAVÖK | ₹7,66 Mn | ₹10,01 Mn | ₹9,08 Mn | ₹7,62 Mn | ₹10,91 Mn | ₹9,18 Mn | ₹7,63 Mn | ₹5,16 Mn | ₹3,96 Mn | ₹3,61 Mn | ₹2,75 Mn | ₹3,10 Mn | ₹4,52 Mn | ₹5,41 Mn | ₹2,70 Mn | ₹6,03 Mn | ₹6,05 Mn | ₹5,77 Mn |
| Net Kâr | ₹7,78 Mn | ₹8,68 Mn | ₹7,49 Mn | ₹5,77 Mn | ₹8,05 Mn | ₹8,30 Mn | ₹5,47 Mn | ₹3,52 Mn | ₹2,48 Mn | ₹1,82 Mn | ₹1,37 Mn | ₹2,22 Mn | ₹2,04 Mn | ₹4,18 Mn | ₹2,08 Mn | ₹3,90 Mn | ₹3,88 Mn | ₹3,98 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 2,60 | 2,90 | 2,50 | 1,93 | 2,69 | 2,77 | 1,83 | 1,18 | 0,83 | 0,61 | 0,46 | 0,74 | 0,68 | 1,40 | 0,69 | 1,31 | 1,30 | 1,33 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹292.937 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹24,49 Mn | -₹35,58 Mn | ₹22,84 Mn | -₹28,85 Mn | ₹31,39 Mn | -₹3,98 Mn | ₹11,61 Mn | ₹6,22 Mn | ₹4,22 Mn | ₹5,83 Mn | ₹3,50 Mn | ₹1,49 Mn | ₹5,21 Mn | -₹4,04 Mn | ₹9,00 Mn | -₹93.920 | -₹267.540 | ₹8,60 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹18,51 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,6% | 24,0% | 0,0% | 8,4% | 0,0% | 0,5% | 3,0% | 2,5% | 1,8% | 0,1% | 13,8% | 1,4% | 2,8% | 2,3% | 1,0% | 4,9% | 1,2% | 0,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,16 | 0,92 | 1,41 | 1,06 | 1,25 | 1,51 | 1,55 | 1,09 | 0,94 | 0,81 | 0,80 | 1,00 | 1,02 | 1,47 | 0,92 | 1,10 | 0,99 | 0,96 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,27 | 1,30 | 1,31 | 1,04 | 1,22 | 1,21 | 1,28 | 0,79 | 0,58 | 0,50 | 0,57 | 0,60 | 0,58 | 1,02 | 0,43 | 0,69 | 0,52 | 0,40 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 21,0% | 19,3% | 17,0% | 18,2% | 17,7% | 15,4% | 12,2% | 14,1% | 10,3% | 12,5% | 7,3% | 10,0% | 13,0% | 9,4% | 10,6% | 11,8% | 12,1% | 15,0% |
| FAVÖK Marjı | 5,2% | 6,7% | 6,0% | 6,3% | 7,7% | 6,6% | 5,1% | 5,7% | 5,9% | 6,2% | 4,2% | 4,4% | 6,7% | 4,6% | 5,4% | 7,5% | 10,0% | 12,6% |
| Net Kâr Marjı | 5,3% | 5,8% | 4,9% | 4,8% | 5,7% | 5,9% | 3,7% | 3,9% | 3,7% | 3,1% | 2,1% | 3,2% | 3,0% | 3,6% | 4,2% | 4,9% | 6,4% | 8,7% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 16,7% | -23,7% | 15,0% | -23,9% | 22,3% | -2,9% | 7,8% | 6,8% | 6,3% | 10,0% | 5,4% | 2,1% | 7,7% | -3,4% | 18,1% | -0,1% | -0,4% | 18,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 747,55 | -%0,18 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6586,00 | -%0,77 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3560,10 | +%2,81 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,73 | +%4,99 |