JAGANLAMJagan Lamps Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $4,28 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹509,50 Mn | ₹534,05 Mn | ₹425,07 Mn | ₹398,62 Mn | ₹373,06 Mn | ₹311,73 Mn | ₹277,89 Mn | ₹267,20 Mn | ₹274,73 Mn | ₹264,21 Mn | ₹278,42 Mn | ₹297,72 Mn | ₹276,42 Mn | ₹183,31 Mn | ₹165,63 Mn | ₹133,47 Mn | ₹126,68 Mn | ₹134,04 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹2,15 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹157,44 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹352,06 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹40,79 Mn | ₹94,76 Mn | ₹54,72 Mn | ₹58,70 Mn | ₹44,50 Mn | ₹15,33 Mn | ₹12,18 Mn | ₹11,64 Mn | ₹29,62 Mn | ₹17,98 Mn | ₹34,27 Mn | ₹57,69 Mn | ₹47,36 Mn | ₹0,00 | ₹375.000 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 |
| Net Borç† | ₹38,41 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹420,40 Mn | ₹497,97 Mn | ₹511,72 Mn | ₹467,66 Mn | ₹446,99 Mn | ₹308,37 Mn | ₹231,40 Mn | ₹185,22 Mn | ₹145,48 Mn | ₹130,92 Mn | ₹127,57 Mn | ₹177,43 Mn | ₹171,96 Mn | ₹176,72 Mn | ₹191,06 Mn | ₹169,83 Mn | ₹113,42 Mn | ₹106,32 Mn |
| Brüt Kâr | ₹53,91 Mn | ₹59,78 Mn | ₹58,80 Mn | ₹56,69 Mn | ₹44,33 Mn | ₹43,20 Mn | ₹37,97 Mn | ₹23,54 Mn | ₹10,69 Mn | ₹12,14 Mn | ₹7,33 Mn | ₹28,82 Mn | ₹24,74 Mn | ₹19,81 Mn | ₹18,85 Mn | ₹14,04 Mn | ₹19,64 Mn | ₹17,46 Mn |
| FAVÖK | ₹43,11 Mn | ₹55,42 Mn | ₹48,38 Mn | ₹44,10 Mn | ₹32,83 Mn | ₹35,99 Mn | ₹29,95 Mn | ₹23,76 Mn | ₹14,98 Mn | ₹18,31 Mn | ₹9,74 Mn | ₹27,10 Mn | ₹25,83 Mn | ₹18,85 Mn | ₹18,65 Mn | ₹13,57 Mn | ₹12,16 Mn | ₹1,81 Mn |
| Net Kâr | ₹19,16 Mn | ₹28,37 Mn | ₹29,37 Mn | ₹26,65 Mn | ₹23,89 Mn | ₹20,84 Mn | ₹16,95 Mn | ₹9,67 Mn | ₹5,10 Mn | ₹5,43 Mn | ₹16.801 | ₹12,13 Mn | ₹11,86 Mn | ₹11,80 Mn | ₹8,54 Mn | ₹5,56 Mn | ₹2,39 Mn | ₹406.392 |
| Hisse Başı Kâr | 2,62 | 3,89 | 4,02 | 3,65 | 3,34 | 3,02 | 2,46 | 1,40 | 0,74 | 0,79 | 0,00 | 1,76 | 1,72 | 1,71 | 1,24 | 0,81 | 0,35 | 0,06 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹50,95 Mn | -₹38,26 Mn | -₹6,83 Mn | ₹6,20 Mn | -₹51,14 Mn | -₹4,68 Mn | ₹5,26 Mn | ₹20,11 Mn | -₹6,93 Mn | ₹3,09 Mn | ₹5,50 Mn | -₹11,18 Mn | -₹55,77 Mn | ₹11,59 Mn | -₹13,06 Mn | ₹13,54 Mn | -₹39,81 Mn | -₹188.780 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹1,51 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 8,0% | 17,7% | 12,9% | 14,7% | 11,9% | 4,9% | 4,4% | 4,4% | 10,8% | 6,8% | 12,3% | 19,4% | 17,1% | 0,0% | 0,2% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,83 | 0,93 | 1,20 | 1,17 | 1,20 | 0,99 | 0,83 | 0,69 | 0,53 | 0,50 | 0,46 | 0,60 | 0,62 | 0,96 | 1,15 | 1,27 | 0,90 | 0,79 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,19 | 1,41 | 1,45 | 1,33 | 1,27 | 0,88 | 0,66 | 0,53 | 0,41 | 0,37 | 0,36 | 0,50 | 0,49 | 0,50 | 0,54 | 0,48 | 0,32 | 0,30 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 12,8% | 12,0% | 11,5% | 12,1% | 9,9% | 14,0% | 16,4% | 12,7% | 7,3% | 9,3% | 5,7% | 16,2% | 14,4% | 11,2% | 9,9% | 8,3% | 17,3% | 16,4% |
| FAVÖK Marjı | 10,3% | 11,1% | 9,5% | 9,4% | 7,3% | 11,7% | 12,9% | 12,8% | 10,3% | 14,0% | 7,6% | 15,3% | 15,0% | 10,7% | 9,8% | 8,0% | 10,7% | 1,7% |
| Net Kâr Marjı | 4,6% | 5,7% | 5,7% | 5,7% | 5,3% | 6,8% | 7,3% | 5,2% | 3,5% | 4,1% | 0,0% | 6,8% | 6,9% | 6,7% | 4,5% | 3,3% | 2,1% | 0,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 12,1% | -7,7% | -1,3% | 1,3% | -11,4% | -1,5% | 2,3% | 10,9% | -4,8% | 2,4% | 4,3% | -6,3% | -32,4% | 6,6% | -6,8% | 8,0% | -35,1% | -0,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 748,90 | -%0,60 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6636,85 | -%3,52 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,65 | -%0,99 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,08 | -%0,46 |