JAIMATAGJai Mata Glass Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $3,09 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹19,82 Mn | ₹22,37 Mn | ₹32,38 Mn | ₹29,50 Mn | ₹28,89 Mn | ₹47,71 Mn | ₹41,60 Mn | ₹43,67 Mn | ₹45,26 Mn | ₹47,32 Mn | ₹21,66 Mn | ₹23,32 Mn | ₹34,16 Mn | ₹91,10 Mn | ₹166,57 Mn | ₹197,31 Mn | ₹175,21 Mn | ₹190,21 Mn | ₹183,40 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹2,66 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹430.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹19,39 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹550.000 | ₹0,00 | ₹246.000 | ₹705.000 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹553.000 | ₹10.000 | ₹32,68 Mn | ₹21,39 Mn | ₹29,98 Mn | ₹53,64 Mn | ₹36,53 Mn | ₹70,42 Mn | ₹79,01 Mn | ₹122,54 Mn | ₹130,22 Mn |
| Net Borç† | -₹17,66 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,08 Mn | ₹4,33 Mn | ₹4,54 Mn | ₹3,17 Mn | ₹4,40 Mn | ₹698.000 | ₹0,00 | ₹1,64 Mn | ₹2,41 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹15.000 | ₹205,90 Mn | ₹581,70 Mn | ₹480,70 Mn | ₹461,29 Mn | ₹457,98 Mn | ₹459,05 Mn |
| Brüt Kâr | -₹368.000 | ₹2,73 Mn | ₹2,75 Mn | ₹1,34 Mn | — | — | -₹130.000 | -₹152.000 | ₹1,13 Mn | -₹458.000 | -₹626.000 | -₹945.000 | -₹1,65 Mn | -₹42,07 Mn | -₹20,75 Mn | ₹24,41 Mn | ₹26,03 Mn | ₹8,25 Mn | -₹15,51 Mn |
| FAVÖK | -₹2,56 Mn | ₹555.000 | ₹768.000 | -₹356.000 | -₹3,67 Mn | -₹3,19 Mn | -₹4,42 Mn | -₹2,48 Mn | -₹268.000 | -₹26,36 Mn | -₹762.000 | -₹3,45 Mn | -₹8,82 Mn | -₹44,80 Mn | -₹24,41 Mn | ₹20,48 Mn | ₹22,81 Mn | ₹7,77 Mn | ₹47,67 Mn |
| Net Kâr | -₹2,15 Mn | -₹5,07 Mn | ₹155.000 | ₹118.000 | -₹914.000 | ₹6,03 Mn | ₹184.000 | ₹2,29 Mn | ₹4,96 Mn | ₹82,64 Mn | -₹1,48 Mn | -₹3,04 Mn | -₹3,49 Mn | -₹60,90 Mn | -₹5,54 Mn | ₹15,16 Mn | ₹16,67 Mn | -₹3,49 Mn | -₹72,61 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -0,02 | -0,05 | 0,00 | 0,00 | -0,01 | 0,06 | 0,00 | 0,02 | 0,05 | 0,83 | -0,02 | -0,03 | -0,03 | -0,61 | -0,06 | 0,15 | 0,17 | -0,03 | -0,73 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹16,94 Mn | — | -₹1,75 Mn | -₹195.000 | -₹10,05 Mn | ₹2,72 Mn | -₹1,54 Mn | -₹1,90 Mn | ₹289.000 | -₹59,52 Mn | -₹11,80 Mn | ₹4,88 Mn | -₹18,52 Mn | -₹29,10 Mn | ₹10,18 Mn | ₹11,09 Mn | ₹19,35 Mn | ₹4,28 Mn | -₹3,51 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹27.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 1,7% | 0,0% | 0,9% | 1,5% | 0,0% | 0,0% | 1,2% | 0,0% | 150,9% | 91,7% | 87,8% | 58,9% | 21,9% | 35,7% | 45,1% | 64,4% | 71,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,05 | 0,19 | 0,14 | 0,11 | 0,15 | 0,01 | 0,00 | 0,04 | 0,05 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 2,26 | 3,49 | 2,44 | 2,63 | 2,41 | 2,50 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,06 | 0,22 | 0,23 | 0,16 | 0,23 | 0,04 | 0,00 | 0,08 | 0,12 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 10,62 | 29,99 | 24,79 | 23,78 | 23,61 | 23,67 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -33,9% | 63,0% | 60,6% | 42,4% | — | — | — | -9,3% | 46,9% | — | — | — | -11.020,0% | -20,4% | -3,6% | 5,1% | 5,6% | 1,8% | -3,4% |
| FAVÖK Marjı | -236,4% | 12,8% | 16,9% | -11,2% | -83,5% | -456,9% | — | -150,8% | -11,1% | — | — | — | -58.773,3% | -21,8% | -4,2% | 4,3% | 4,9% | 1,7% | 10,4% |
| Net Kâr Marjı | -198,3% | -116,9% | 3,4% | 3,7% | -20,8% | 863,3% | — | 139,4% | 206,1% | — | — | — | -23.253,3% | -29,6% | -1,0% | 3,2% | 3,6% | -0,8% | -15,8% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 1.561,2% | — | -38,5% | -6,2% | -228,7% | 389,4% | — | -115,8% | 12,0% | — | — | — | -123.486,7% | -14,1% | 1,7% | 2,3% | 4,2% | 0,9% | -0,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 748,20 | -%0,09 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6694,00 | +%0,86 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3545,00 | +%2,38 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,49 | +%0,56 |