JAINCOJainco Projects (India) Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $450.663 (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹136,29 Mn | ₹299,50 Mn | ₹189,75 Mn | ₹175,64 Mn | ₹181,04 Mn | ₹178,10 Mn | ₹177,15 Mn | ₹247,58 Mn | ₹250,06 Mn | ₹368,66 Mn | ₹366,64 Mn | ₹336,28 Mn | ₹341,20 Mn | ₹156,93 Mn | ₹179,59 Mn | ₹219,77 Mn | ₹201,37 Mn | ₹107,25 Mn | ₹59,59 Mn | ₹59,63 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹44.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹29,66 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹106,64 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹28,87 Mn | ₹191,50 Mn | ₹65,65 Mn | ₹65,65 Mn | ₹65,55 Mn | ₹49,51 Mn | ₹49,54 Mn | ₹49,69 Mn | ₹50,35 Mn | ₹49,99 Mn | ₹53,50 Mn | ₹40,84 Mn | ₹107,62 Mn | ₹35,82 Mn | ₹35,98 Mn | ₹12,10 Mn | ₹11,28 Mn | ₹9,91 Mn | ₹5,28 Mn | ₹5,02 Mn |
| Net Borç† | ₹28,82 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹3,03 Mn | ₹2,81 Mn | ₹836.000 | ₹402.000 | ₹2,39 Mn | ₹57.000 | ₹420.000 | ₹898.000 | ₹28,09 Mn | ₹661,00 Mn | ₹634,46 Mn | ₹646,96 Mn | ₹255,60 Mn | ₹109,70 Mn | ₹310,26 Mn | ₹379,85 Mn | ₹286,43 Mn | ₹96,51 Mn | ₹5,07 Mn | ₹10,88 Mn |
| Brüt Kâr | ₹2,48 Mn | ₹2,17 Mn | -₹312.000 | -₹697.000 | ₹1,41 Mn | -₹173.000 | -₹374.000 | -₹2,13 Mn | -₹3,02 Mn | ₹2,85 Mn | ₹4,70 Mn | -₹5,30 Mn | ₹6,54 Mn | ₹5,49 Mn | ₹4,17 Mn | ₹2,97 Mn | ₹2,15 Mn | ₹600.066 | ₹248.972 | ₹241.610 |
| FAVÖK | ₹930.000 | ₹973.000 | -₹891.000 | -₹1,08 Mn | ₹157.000 | -₹818.000 | -₹776.000 | -₹3,59 Mn | -₹3,55 Mn | ₹1,66 Mn | ₹3,55 Mn | -₹7,35 Mn | ₹3,33 Mn | ₹4,56 Mn | ₹3,67 Mn | ₹1,17 Mn | ₹2,07 Mn | ₹494.560 | ₹292.560 | ₹146.350 |
| Net Kâr | ₹69.000 | ₹73.000 | ₹8.000 | ₹72.000 | ₹109.000 | ₹12.000 | ₹18.000 | ₹2.000 | ₹60.000 | ₹1,09 Mn | ₹957.000 | ₹1,01 Mn | ₹775.790 | ₹701.230 | ₹821.090 | ₹803.770 | -₹259.585 | ₹263.243 | ₹35.543 | -₹46.425 |
| Hisse Başı Kâr | 0,01 | 0,01 | 0,00 | 0,01 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,11 | 0,10 | 0,10 | 0,08 | 0,13 | 0,21 | 0,20 | -0,06 | 0,07 | 0,01 | -0,01 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹160,88 Mn | -₹124,25 Mn | -₹154.000 | — | — | -₹38.000 | ₹568.000 | -₹7,75 Mn | ₹15,36 Mn | -₹21,57 Mn | -₹21,56 Mn | ₹49,21 Mn | -₹74,79 Mn | -₹21,69 Mn | -₹24,30 Mn | ₹20,38 Mn | ₹11,24 Mn | ₹7,28 Mn | ₹1,42 Mn | ₹2,91 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 21,2% | 63,9% | 34,6% | 37,4% | 36,2% | 27,8% | 28,0% | 20,1% | 20,1% | 13,6% | 14,6% | 12,1% | 31,5% | 22,8% | 20,0% | 5,5% | 5,6% | 9,2% | 8,9% | 8,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,02 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,11 | 1,79 | 1,73 | 1,92 | 0,75 | 0,70 | 1,73 | 1,73 | 1,42 | 0,90 | 0,09 | 0,18 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,03 | 0,03 | 0,01 | 0,00 | 0,02 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,26 | 6,20 | 5,95 | 6,07 | 2,40 | 1,03 | 2,91 | 3,56 | 2,69 | 0,91 | 0,05 | 0,10 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 81,8% | 77,1% | -37,3% | -173,4% | 58,9% | -303,5% | -89,0% | -237,4% | -10,8% | 0,4% | 0,7% | -0,8% | 2,6% | 5,0% | 1,3% | 0,8% | 0,8% | 0,6% | 4,9% | 2,2% |
| FAVÖK Marjı | 30,7% | 34,6% | -106,6% | -269,7% | 6,6% | -1.435,1% | -184,8% | -399,6% | -12,6% | 0,3% | 0,6% | -1,1% | 1,3% | 4,2% | 1,2% | 0,3% | 0,7% | 0,5% | 5,8% | 1,3% |
| Net Kâr Marjı | 2,3% | 2,6% | 1,0% | 17,9% | 4,6% | 21,1% | 4,3% | 0,2% | 0,2% | 0,2% | 0,2% | 0,2% | 0,3% | 0,6% | 0,3% | 0,2% | -0,1% | 0,3% | 0,7% | -0,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 5.302,6% | -4.421,7% | -18,4% | — | — | -66,7% | 135,2% | -863,0% | 54,7% | -3,3% | -3,4% | 7,6% | -29,3% | -19,8% | -7,8% | 5,4% | 3,9% | 7,5% | 28,0% | 26,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 751,45 | +%0,70 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6908,95 | +%1,12 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,00 | +%2,82 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,26 | +%5,00 |