JATTAINDUSJattashankar Industries Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $26,30 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹205,29 Mn | ₹198,33 Mn | ₹208,75 Mn | ₹175,24 Mn | ₹171,87 Mn | ₹159,01 Mn | ₹153,69 Mn | ₹161,42 Mn | ₹144,84 Mn | ₹123,51 Mn | ₹122,59 Mn | ₹99,78 Mn | ₹68,12 Mn | ₹51,83 Mn | ₹52,66 Mn | ₹24,64 Mn | ₹23,61 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹941.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹10,63 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹194,66 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹314.000 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹152.345 | ₹9.441 | ₹12,00 Mn | ₹30,00 Mn | ₹34,00 Mn | ₹43,90 Mn | ₹42,62 Mn | ₹144,73 Mn | ₹152,23 Mn |
| Net Borç† | -₹627.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,29 Mr | ₹81,71 Mn | ₹163,13 Mn | ₹157,38 Mn | ₹194,63 Mn | ₹151,41 Mn | ₹166,39 Mn | ₹204,06 Mn | ₹266,09 Mn | ₹378,19 Mn | ₹357,28 Mn | ₹324,17 Mn | ₹252,73 Mn | ₹194,47 Mn | ₹36,11 Mn | ₹7,99 Mn | ₹20,98 Mn |
| Brüt Kâr | ₹13,31 Mn | ₹826.000 | ₹16,30 Mn | ₹18,36 Mn | ₹22,31 Mn | ₹6,85 Mn | ₹7,89 Mn | ₹24,02 Mn | ₹29,52 Mn | ₹44,98 Mn | ₹37,56 Mn | ₹39,44 Mn | ₹30,73 Mn | ₹11,16 Mn | ₹11,03 Mn | ₹4,24 Mn | ₹3,85 Mn |
| FAVÖK | ₹5,53 Mn | -₹14,15 Mn | ₹2,46 Mn | ₹4,84 Mn | ₹8,84 Mn | ₹5,58 Mn | ₹6,61 Mn | ₹21,20 Mn | ₹23,05 Mn | ₹24,81 Mn | ₹25,09 Mn | ₹28,78 Mn | ₹25,96 Mn | ₹6,34 Mn | ₹11,23 Mn | ₹6,22 Mn | ₹5,51 Mn |
| Net Kâr | ₹10,25 Mn | -₹11,89 Mn | ₹38,23 Mn | ₹5,25 Mn | ₹9,08 Mn | ₹5,87 Mn | ₹6,61 Mn | ₹18,39 Mn | ₹20,02 Mn | ₹17,57 Mn | ₹22,09 Mn | ₹27,75 Mn | ₹25,91 Mn | ₹11,99 Mn | ₹147,89 Mn | ₹6,06 Mn | ₹4,75 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 2,34 | -2,71 | 8,71 | 1,20 | 2,07 | 1,34 | 1,51 | 4,19 | 4,56 | 4,00 | 5,03 | 6,33 | 5,91 | 2,73 | 33,71 | 1,38 | 1,08 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | — | — | — | ₹1,26 Mn | ₹6,55 Mn | ₹22,05 Mn | -₹2,26 Mn | ₹2,91 Mn | ₹14,16 Mn | ₹35,39 Mn | ₹31,54 Mn | ₹4,27 Mn | ₹9,54 Mn | -₹8,46 Mn | — | — | — |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,2% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,1% | 0,0% | 9,8% | 30,1% | 49,9% | 84,7% | 80,9% | 587,3% | 644,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 6,30 | 0,41 | 0,78 | 0,90 | 1,13 | 0,95 | 1,08 | 1,26 | 1,84 | 3,06 | 2,91 | 3,25 | 3,71 | 3,75 | 0,69 | 0,32 | 0,89 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 6,65 | 0,42 | 0,84 | 0,81 | 1,00 | 0,78 | 0,85 | 1,05 | 1,37 | 1,94 | 1,84 | 1,67 | 1,30 | 1,00 | 0,19 | 0,04 | 0,11 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 1,0% | 1,0% | 10,0% | 11,7% | 11,5% | 4,5% | 4,7% | 11,8% | 11,1% | 11,9% | 10,5% | 12,2% | 12,2% | 5,7% | 30,5% | 53,1% | 18,4% |
| FAVÖK Marjı | 0,4% | -17,3% | 1,5% | 3,1% | 4,5% | 3,7% | 4,0% | 10,4% | 8,7% | 6,6% | 7,0% | 8,9% | 10,3% | 3,3% | 31,1% | 77,8% | 26,3% |
| Net Kâr Marjı | 0,8% | -14,6% | 23,4% | 3,3% | 4,7% | 3,9% | 4,0% | 9,0% | 7,5% | 4,6% | 6,2% | 8,6% | 10,3% | 6,2% | 409,6% | 75,8% | 22,6% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | — | — | — | 0,8% | 3,4% | 14,6% | -1,4% | 1,4% | 5,3% | 9,4% | 8,8% | 1,3% | 3,8% | -4,3% | — | — | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 751,45 | +%0,70 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6908,95 | +%1,12 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,00 | +%2,82 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,26 | +%5,00 |