JAYCHJayshree Chemicals Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,00 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹177,07 Mn | ₹181,15 Mn | ₹177,39 Mn | ₹250,06 Mn | ₹229,41 Mn | ₹232,47 Mn | ₹237,64 Mn | ₹269,96 Mn | ₹332,59 Mn | ₹416,48 Mn | ₹398,75 Mn | ₹1,83 Mr | ₹1,93 Mr | ₹2,10 Mr | ₹2,10 Mr | ₹1,93 Mr | ₹989,11 Mn | ₹274,52 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹84,38 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹72,55 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹104,52 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹5,45 Mn | ₹7,80 Mn | ₹5,58 Mn | ₹40,02 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹555.000 | ₹1,50 Mn | ₹11,00 Mn | ₹17,11 Mn | ₹0,00 | ₹1,41 Mr | ₹1,32 Mr | ₹1,16 Mr | ₹1,28 Mr | ₹1,04 Mr | ₹328,28 Mn | ₹20,79 Mn |
| Net Borç† | -₹79,99 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹209,09 Mn | ₹161,92 Mn | ₹128,03 Mn | ₹89,34 Mn | ₹67,12 Mn | ₹5,41 Mn | ₹17,77 Mn | ₹68,63 Mn | ₹47,62 Mn | ₹9,54 Mn | ₹529,58 Mn | ₹1,20 Mr | ₹1,21 Mr | ₹1,33 Mr | ₹1,13 Mr | ₹316,42 Mn | ₹506,69 Mn | ₹594,87 Mn |
| Brüt Kâr | ₹7,61 Mn | ₹4,88 Mn | ₹5,14 Mn | ₹4,18 Mn | ₹2,25 Mn | -₹7,86 Mn | -₹15,39 Mn | -₹25,21 Mn | -₹25,03 Mn | -₹8,88 Mn | -₹43,14 Mn | -₹23,11 Mn | ₹16,58 Mn | ₹194,71 Mn | ₹85,72 Mn | -₹15,38 Mn | ₹137,29 Mn | ₹75,74 Mn |
| FAVÖK | -₹7,16 Mn | -₹9,64 Mn | -₹27,04 Mn | -₹8,73 Mn | -₹7,32 Mn | -₹13,53 Mn | -₹33,24 Mn | -₹57,99 Mn | -₹59,51 Mn | -₹15,67 Mn | -₹136,10 Mn | -₹156,56 Mn | ₹62,08 Mn | ₹112,21 Mn | ₹122,48 Mn | -₹52,84 Mn | ₹86,14 Mn | ₹87,61 Mn |
| Net Kâr | ₹3,09 Mn | -₹2,66 Mn | -₹35,04 Mn | -₹2,02 Mn | -₹3,39 Mn | -₹2,37 Mn | -₹9,73 Mn | -₹46,87 Mn | -₹8,19 Mn | ₹6,32 Mn | ₹194,58 Mn | -₹285,39 Mn | -₹180,89 Mn | ₹8,44 Mn | ₹7,76 Mn | ₹10,78 Mn | ₹47,21 Mn | ₹48,99 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,11 | -0,09 | -1,19 | -0,07 | -0,12 | -0,08 | -0,33 | -1,60 | -0,28 | 0,22 | 6,63 | -9,73 | -6,17 | 0,29 | 0,26 | 0,37 | 7,13 | 4,31 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹7,07 Mn | -₹5,75 Mn | -₹348.000 | — | -₹18,10 Mn | ₹12,20 Mn | — | — | — | ₹16,88 Mn | ₹45,39 Mn | -₹42,25 Mn | -₹124,65 Mn | ₹64,01 Mn | -₹172,58 Mn | -₹1,08 Mr | -₹249,55 Mn | ₹20,49 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹84.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 3,1% | 4,3% | 3,1% | 16,0% | 0,0% | 0,0% | 0,2% | 0,6% | 3,3% | 4,1% | 0,0% | 77,0% | 68,4% | 55,4% | 60,9% | 53,6% | 33,2% | 7,6% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,18 | 0,89 | 0,72 | 0,36 | 0,29 | 0,02 | 0,07 | 0,25 | 0,14 | 0,02 | 1,33 | 0,65 | 0,63 | 0,63 | 0,54 | 0,16 | 0,51 | 2,17 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,00 | 1,55 | 1,22 | 0,85 | 0,64 | 0,05 | 0,17 | 0,66 | 0,46 | 0,09 | 5,07 | 11,45 | 11,60 | 12,73 | 10,83 | 3,03 | 4,85 | 5,69 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 3,6% | 3,0% | 4,0% | 4,7% | 3,3% | -145,2% | -86,6% | -36,7% | -52,6% | -93,1% | -8,1% | -1,9% | 1,4% | 14,6% | 7,6% | -4,9% | 27,1% | 12,7% |
| FAVÖK Marjı | -3,4% | -6,0% | -21,1% | -9,8% | -10,9% | -250,1% | -187,1% | -84,5% | -125,0% | -164,3% | -25,7% | -13,1% | 5,1% | 8,4% | 10,8% | -16,7% | 17,0% | 14,7% |
| Net Kâr Marjı | 1,5% | -1,6% | -27,4% | -2,3% | -5,1% | -43,7% | -54,8% | -68,3% | -17,2% | 66,3% | 36,7% | -23,9% | -14,9% | 0,6% | 0,7% | 3,4% | 9,3% | 8,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -3,4% | -3,5% | -0,3% | — | -27,0% | 225,5% | — | — | — | 177,1% | 8,6% | -3,5% | -10,3% | 4,8% | -15,2% | -342,9% | -49,3% | 3,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 748,90 | -%0,60 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6636,85 | -%3,52 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,65 | -%0,99 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,08 | -%0,46 |