JETKINGQJetking Infotrain Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $7,68 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹531,00 Mn | ₹515,07 Mn | ₹463,10 Mn | ₹463,52 Mn | ₹440,48 Mn | ₹421,50 Mn | ₹456,10 Mn | ₹540,49 Mn | ₹544,85 Mn | ₹535,25 Mn | ₹525,37 Mn | ₹530,75 Mn | ₹526,43 Mn | ₹504,94 Mn | ₹528,58 Mn | ₹628,06 Mn | ₹681,49 Mn | ₹563,82 Mn | ₹407,30 Mn | ₹284,05 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹13,05 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹88,22 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹442,79 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹16,87 Mn | ₹19,90 Mn | ₹14,87 Mn | ₹16,56 Mn | ₹9,44 Mn | ₹4,39 Mn | ₹6,45 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹23,06 Mn | ₹17.795 | ₹117.829 | ₹207.219 | ₹34,71 Mn | ₹358.474 |
| Net Borç† | ₹3,61 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹222,21 Mn | ₹217,79 Mn | ₹189,15 Mn | ₹188,54 Mn | ₹126,25 Mn | ₹80,57 Mn | ₹186,81 Mn | ₹214,24 Mn | ₹209,19 Mn | ₹235,59 Mn | ₹245,32 Mn | ₹256,23 Mn | ₹284,85 Mn | ₹325,38 Mn | ₹332,68 Mn | ₹388,75 Mn | ₹445,79 Mn | ₹461,80 Mn | ₹369,12 Mn | ₹856,00 Mn |
| Brüt Kâr | ₹74,31 Mn | ₹77,61 Mn | ₹47,86 Mn | ₹58,85 Mn | ₹40,84 Mn | -₹8,89 Mn | ₹40,88 Mn | ₹66,90 Mn | ₹78,74 Mn | ₹97,59 Mn | ₹105,91 Mn | ₹105,22 Mn | ₹132,25 Mn | ₹140,87 Mn | ₹170,68 Mn | ₹220,75 Mn | ₹271,40 Mn | ₹314,44 Mn | ₹245,81 Mn | ₹786,29 Mn |
| FAVÖK | -₹6,61 Mn | ₹1,58 Mn | -₹24,79 Mn | -₹15,99 Mn | -₹13,80 Mn | -₹46,62 Mn | -₹43,97 Mn | -₹16,65 Mn | -₹18,09 Mn | -₹3,89 Mn | ₹26,26 Mn | ₹19,99 Mn | ₹28,13 Mn | ₹25,65 Mn | ₹54,87 Mn | ₹98,87 Mn | ₹145,02 Mn | ₹201,35 Mn | ₹145,28 Mn | ₹77,13 Mn |
| Net Kâr | -₹9,36 Mn | ₹31,55 Mn | -₹33,01 Mn | -₹1,48 Mn | ₹17,36 Mn | ₹535.000 | -₹70,75 Mn | -₹11,63 Mn | ₹4,63 Mn | ₹17,77 Mn | ₹6,69 Mn | ₹23,12 Mn | ₹26,09 Mn | ₹31,60 Mn | ₹21,89 Mn | ₹66,07 Mn | ₹98,09 Mn | ₹124,45 Mn | ₹106,60 Mn | ₹44,84 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -1,49 | 5,34 | -5,59 | -0,25 | 2,94 | 0,09 | -11,98 | -1,97 | 0,79 | 3,02 | 1,14 | 3,93 | 4,43 | 5,37 | 3,72 | 11,22 | 16,66 | 21,13 | 18,10 | 7,61 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹106,87 Mn | -₹92,61 Mn | -₹72,77 Mn | -₹10,46 Mn | -₹21,00 Mn | -₹5,93 Mn | -₹69,62 Mn | -₹69,85 Mn | -₹17,91 Mn | -₹2,41 Mn | ₹9,48 Mn | ₹20,24 Mn | ₹11,99 Mn | -₹88.370 | -₹73,47 Mn | ₹41,96 Mn | ₹100,48 Mn | ₹113,66 Mn | ₹23,42 Mn | ₹48,36 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹120,04 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 3,2% | 3,9% | 3,2% | 3,6% | 2,1% | 1,0% | 1,4% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 4,4% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 8,5% | 0,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,42 | 0,42 | 0,41 | 0,41 | 0,29 | 0,19 | 0,41 | 0,40 | 0,38 | 0,44 | 0,47 | 0,48 | 0,54 | 0,64 | 0,63 | 0,62 | 0,65 | 0,82 | 0,91 | 3,01 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,50 | 0,49 | 0,43 | 0,43 | 0,29 | 0,18 | 0,42 | 0,48 | 0,47 | 0,53 | 0,55 | 0,58 | 0,64 | 0,73 | 0,75 | 0,88 | 1,01 | 1,04 | 0,83 | 1,93 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 33,4% | 35,6% | 25,3% | 31,2% | 32,3% | -11,0% | 21,9% | 31,2% | 37,6% | 41,4% | 43,2% | 41,1% | 46,4% | 43,3% | 51,3% | 56,8% | 60,9% | 68,1% | 66,6% | 91,9% |
| FAVÖK Marjı | -3,0% | 0,7% | -13,1% | -8,5% | -10,9% | -57,9% | -23,5% | -7,8% | -8,6% | -1,7% | 10,7% | 7,8% | 9,9% | 7,9% | 16,5% | 25,4% | 32,5% | 43,6% | 39,4% | 9,0% |
| Net Kâr Marjı | -4,2% | 14,5% | -17,4% | -0,8% | 13,8% | 0,7% | -37,9% | -5,4% | 2,2% | 7,5% | 2,7% | 9,0% | 9,2% | 9,7% | 6,6% | 17,0% | 22,0% | 26,9% | 28,9% | 5,2% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -48,1% | -42,5% | -38,5% | -5,5% | -16,6% | -7,4% | -37,3% | -32,6% | -8,6% | -1,0% | 3,9% | 7,9% | 4,2% | -0,0% | -22,1% | 10,8% | 22,5% | 24,6% | 6,3% | 5,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 755,35 | +%0,26 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6676,60 | -%2,94 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3542,00 | +%1,28 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 77,09 | +%5,00 |