JETSOLARJet Solar Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $876.464 (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹221,64 Mn | ₹226,64 Mn | ₹72,27 Mn | ₹74,41 Mn | ₹67,23 Mn | ₹79,64 Mn | ₹81,13 Mn | ₹88,19 Mn | ₹87,66 Mn | ₹107,10 Mn | ₹105,73 Mn | ₹105,67 Mn | ₹92,05 Mn | ₹120,00 Mn | ₹22,97 Mn | ₹6,45 Mn | ₹2,05 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹3,65 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹13,91 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹207,73 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹3,03 Mn | ₹4,28 Mn | ₹4,44 Mn | ₹6,86 Mn | ₹3,79 Mn | ₹18,04 Mn | ₹16,38 Mn | ₹18,45 Mn | ₹19,75 Mn | ₹32,90 Mn | ₹37,75 Mn | ₹10,47 Mn | ₹51,17 Mn | ₹48,87 Mn | ₹12,71 Mn | ₹3,29 Mn | ₹2,31 Mn |
| Net Borç† | -₹105,02 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | ₹5,45 Mn | ₹5,44 Mn | ₹3,53 Mn | ₹4,58 Mn | ₹3,61 Mn | ₹1,50 Mn | ₹4,37 Mn | ₹27,49 Mn | ₹23,26 Mn | ₹25,34 Mn | ₹70,02 Mn | ₹84,37 Mn | ₹85,58 Mn | ₹0,00 | ₹7,68 Mn | ₹5,33 Mn | ₹0,00 |
| Brüt Kâr | -₹1,46 Mn | -₹1,96 Mn | -₹594.670 | ₹943.253 | ₹278.038 | -₹4,01 Mn | -₹5,80 Mn | ₹319.428 | ₹1,00 Mn | ₹2,68 Mn | ₹8,22 Mn | ₹16,75 Mn | ₹24,98 Mn | ₹43,72 Mn | ₹5,83 Mn | ₹6,84 Mn | — |
| FAVÖK | -₹14,90 Mn | -₹6,48 Mn | -₹1,61 Mn | -₹1,13 Mn | -₹760.030 | -₹5,56 Mn | -₹7,17 Mn | -₹2,88 Mn | -₹3,17 Mn | -₹792.270 | ₹2,39 Mn | ₹7,68 Mn | ₹12,00 Mn | ₹3,59 Mn | -₹2,55 Mn | ₹3,49 Mn | -₹127.000 |
| Net Kâr | ₹352.000 | ₹404.483 | ₹594.657 | ₹561.650 | ₹411.493 | -₹3,90 Mn | -₹4,06 Mn | ₹696.211 | ₹1,16 Mn | ₹1,29 Mn | ₹3,06 Mn | ₹5,45 Mn | ₹5,83 Mn | ₹634.000 | -₹2,98 Mn | ₹2,21 Mn | -₹88.000 |
| Hisse Başı Kâr | 0,03 | 0,04 | 0,14 | 0,13 | 0,10 | -0,93 | -0,97 | 0,17 | 0,28 | 0,31 | 0,73 | 1,69 | 1,39 | 0,15 | -0,71 | 0,53 | -0,02 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹34,58 Mn | -₹17,37 Mn | -₹606.300 | — | ₹11,20 Mn | ₹623.310 | -₹9,23 Mn | -₹8,96 Mn | ₹3,33 Mn | ₹11,82 Mn | -₹7,19 Mn | ₹35,46 Mn | -₹2,32 Mn | -₹1,36 Mn | ₹1,33 Mn | ₹522.000 | -₹224.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 1,4% | 1,9% | 6,1% | 9,2% | 5,6% | 22,6% | 20,2% | 20,9% | 22,5% | 30,7% | 35,7% | 9,9% | 55,6% | 40,7% | 55,3% | 51,0% | 112,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,02 | 0,02 | 0,05 | 0,06 | 0,05 | 0,02 | 0,05 | 0,31 | 0,27 | 0,24 | 0,66 | 0,80 | 0,93 | 0,00 | 0,33 | 0,83 | 0,00 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,03 | 0,03 | 0,02 | 0,02 | 0,02 | 0,01 | 0,02 | 0,13 | 0,11 | 0,12 | 0,34 | 0,41 | 0,41 | 0,00 | 0,04 | 0,03 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -26,7% | -36,0% | -16,8% | 20,6% | 7,7% | -266,9% | -132,7% | 1,2% | 4,3% | 10,6% | 11,7% | 19,9% | 29,2% | — | 75,8% | 128,4% | — |
| FAVÖK Marjı | -273,4% | -119,1% | -45,6% | -24,7% | -21,1% | -370,5% | -164,2% | -10,5% | -13,7% | -3,1% | 3,4% | 9,1% | 14,0% | — | -33,2% | 65,5% | — |
| Net Kâr Marjı | 6,5% | 7,4% | 16,8% | 12,3% | 11,4% | -259,7% | -92,9% | 2,5% | 5,0% | 5,1% | 4,4% | 6,5% | 6,8% | — | -38,8% | 41,4% | — |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -634,4% | -319,3% | -17,2% | — | 310,8% | 41,5% | -211,2% | -32,6% | 14,3% | 46,6% | -10,3% | 42,0% | -2,7% | — | 17,4% | 9,8% | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 755,35 | +%0,26 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6676,60 | -%2,94 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3542,00 | +%1,28 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 77,09 | +%5,00 |