JMDVLJMD Ventures Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,09 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹412,54 Mn | ₹406,39 Mn | ₹389,09 Mn | ₹371,72 Mn | ₹350,73 Mn | ₹347,30 Mn | ₹372,02 Mn | ₹396,57 Mn | ₹403,87 Mn | ₹744,98 Mn | ₹1,72 Mr | ₹1,83 Mr | ₹1,74 Mr | ₹1,22 Mr | ₹1,07 Mr | ₹934,17 Mn | ₹276,58 Mn | ₹150,41 Mn | ₹58,31 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹1,38 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹24,66 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹387,88 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹144.437 | ₹660.142 | ₹312.779 |
| Net Borç† | -₹1,38 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | ₹4,66 Mn | ₹16,10 Mn | ₹62,55 Mn | ₹31,36 Mn | ₹17,44 Mn | ₹37,91 Mn | ₹14,66 Mn | ₹29,89 Mn | ₹399,83 Mn | ₹615,69 Mn | ₹2,18 Mr | ₹5,03 Mr | ₹3,82 Mr | ₹2,50 Mr | ₹2,48 Mr | ₹998,57 Mn | ₹846,47 Mn | ₹683,57 Mn | ₹545,41 Mn |
| Brüt Kâr | ₹1,10 Mn | ₹5,39 Mn | ₹25,68 Mn | ₹7,95 Mn | ₹2,01 Mn | -₹21,49 Mn | -₹4,91 Mn | -₹12,08 Mn | -₹15,75 Mn | ₹112.442 | ₹1,98 Mn | ₹15,44 Mn | ₹2,00 Mn | ₹2,50 Mn | ₹33,90 Mn | ₹6,18 Mn | ₹6,98 Mn | ₹5,42 Mn | ₹2,97 Mn |
| FAVÖK | -₹1,81 Mn | ₹3,02 Mn | ₹23,36 Mn | ₹5,64 Mn | ₹1,57 Mn | -₹21,65 Mn | -₹5,36 Mn | -₹21,04 Mn | -₹22,62 Mn | -₹2,20 Mn | ₹1,90 Mn | ₹14,04 Mn | ₹4,47 Mn | ₹4,87 Mn | ₹18,46 Mn | ₹1,66 Mn | ₹4,52 Mn | ₹6,78 Mn | ₹3,46 Mn |
| Net Kâr | ₹4,39 Mn | ₹13,29 Mn | ₹20,95 Mn | ₹24,97 Mn | ₹1,41 Mn | -₹33,69 Mn | -₹1,87 Mn | -₹16,72 Mn | -₹20,39 Mn | -₹4,48 Mn | ₹1,28 Mn | ₹8,48 Mn | ₹6,87 Mn | ₹7,05 Mn | ₹18,81 Mn | ₹28,61 Mn | ₹15,22 Mn | ₹4,53 Mn | ₹1,84 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,15 | 0,46 | 0,73 | 0,87 | 0,05 | -1,17 | -0,06 | -0,58 | -0,71 | -0,15 | 0,05 | 0,30 | 0,25 | 0,25 | 0,65 | 1,00 | 0,55 | 0,16 | 0,23 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹433.000 | ₹45.000 | -₹3,17 Mn | ₹1,42 Mn | -₹5,08 Mn | ₹2,26 Mn | ₹5,25 Mn | — | -₹5,52 Mn | ₹14,81 Mn | -₹18,66 Mn | — | — | — | — | -₹142,25 Mn | ₹50,50 Mn | -₹21,82 Mn | -₹100,34 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹2,02 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,1% | 0,4% | 0,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,01 | 0,04 | 0,16 | 0,08 | 0,05 | 0,11 | 0,04 | 0,08 | 0,99 | 0,83 | 1,27 | 2,75 | 2,19 | 2,05 | 2,33 | 1,07 | 3,06 | 4,54 | 9,35 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,01 | 0,04 | 0,16 | 0,08 | 0,04 | 0,10 | 0,04 | 0,08 | 1,03 | 1,59 | 5,63 | 12,96 | 9,85 | 6,44 | 6,40 | 2,57 | 2,18 | 1,76 | 1,41 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 23,7% | 33,5% | 41,1% | 25,3% | 11,5% | -56,7% | -33,5% | -40,4% | -3,9% | 0,0% | 0,1% | 0,3% | 0,1% | 0,1% | 1,4% | 0,6% | 0,8% | 0,8% | 0,5% |
| FAVÖK Marjı | -38,8% | 18,8% | 37,3% | 18,0% | 9,0% | -57,1% | -36,6% | -70,4% | -5,7% | -0,4% | 0,1% | 0,3% | 0,1% | 0,2% | 0,7% | 0,2% | 0,5% | 1,0% | 0,6% |
| Net Kâr Marjı | 94,1% | 82,5% | 33,5% | 79,6% | 8,1% | -88,9% | -12,8% | -55,9% | -5,1% | -0,7% | 0,1% | 0,2% | 0,2% | 0,3% | 0,8% | 2,9% | 1,8% | 0,7% | 0,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 9,3% | 0,3% | -5,1% | 4,5% | -29,1% | 5,9% | 35,8% | — | -1,4% | 2,4% | -0,9% | — | — | — | — | -14,2% | 6,0% | -3,2% | -18,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 748,00 | -%0,12 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6680,00 | +%0,65 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3545,00 | +%2,38 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,65 | +%4,89 |