JOLYPLSSahaj Digital Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $11,36 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹68,94 Mn | ₹68,76 Mn | ₹68,95 Mn | ₹68,70 Mn | ₹69,32 Mn | ₹68,44 Mn | ₹68,10 Mn | ₹68,80 Mn | ₹91,69 Mn | ₹74,72 Mn | ₹68,10 Mn | ₹73,70 Mn | ₹115,87 Mn | ₹99,36 Mn | ₹90,05 Mn | ₹10,47 Mn | ₹8,59 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹1,48 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹92.500 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹68,85 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 |
| Net Borç† | -₹1,48 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | ₹2,26 Mn | ₹1,70 Mn | ₹1,77 Mn | ₹1,95 Mn | ₹3,06 Mn | ₹308,78 Mn | ₹176,45 Mn | ₹1,43 Mn | ₹89,58 Mn | ₹930.000 | ₹1,46 Mn | ₹6,14 Mn | ₹57,39 Mn | ₹67,59 Mn | ₹5,98 Mn | ₹8,04 Mn | ₹0,00 |
| Brüt Kâr | -₹279.490 | -₹340.820 | -₹93.123 | -₹856.228 | -₹1,14 Mn | -₹3,19 Mn | -₹1,71 Mn | -₹1,63 Mn | -₹1,24 Mn | -₹625.956 | -₹424.097 | ₹177.488 | ₹47.519 | ₹310.905 | ₹278.419 | ₹269.670 | — |
| FAVÖK | -₹2,30 Mn | -₹4,20 Mn | -₹1,80 Mn | -₹1,73 Mn | -₹2,33 Mn | -₹3,40 Mn | -₹2,08 Mn | -₹2,12 Mn | -₹2,40 Mn | -₹1,14 Mn | -₹629.320 | ₹204.340 | ₹221.830 | ₹151.550 | ₹217.560 | ₹53.420 | -₹23.300 |
| Net Kâr | ₹106.470 | ₹176.960 | ₹72.587 | ₹129.304 | ₹390.726 | ₹9.292 | ₹71.588 | ₹90.426 | ₹97.956 | ₹294.825 | ₹22.843 | ₹724.647 | ₹120.574 | ₹22.472 | ₹323.453 | ₹1,59 Mn | -₹23.300 |
| Hisse Başı Kâr | 0,02 | 0,03 | 0,00 | 0,00 | 0,01 | 0,00 | 0,01 | 0,01 | 0,02 | 0,04 | 0,00 | 0,11 | 0,02 | 0,00 | 0,25 | 1,24 | -0,02 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹378.500 | -₹121.560 | ₹2,84 Mn | -₹3,34 Mn | ₹1,91 Mn | ₹10,25 Mn | -₹4,15 Mn | -₹19,61 Mn | -₹7,80 Mn | -₹7,92 Mn | -₹3,17 Mn | ₹4,56 Mn | ₹11,44 Mn | -₹69,69 Mn | ₹22,89 Mn | ₹1,22 Mn | -₹23.000 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,03 | 0,02 | 0,03 | 0,03 | 0,04 | 4,51 | 2,59 | 0,02 | 0,98 | 0,01 | 0,02 | 0,08 | 0,50 | 0,68 | 0,07 | 0,77 | 0,00 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,03 | 0,02 | 0,03 | 0,03 | 0,04 | 4,48 | 2,56 | 0,02 | 1,30 | 0,01 | 0,02 | 0,09 | 0,83 | 0,98 | 0,09 | 0,12 | 0,00 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -12,4% | -20,0% | -5,3% | -43,9% | -37,1% | -1,0% | -1,0% | -114,0% | -1,4% | -67,3% | -29,0% | 2,9% | 0,1% | 0,5% | 4,7% | 3,4% | — |
| FAVÖK Marjı | -101,9% | -247,0% | -101,6% | -88,7% | -76,3% | -1,1% | -1,2% | -148,0% | -2,7% | -122,1% | -43,0% | 3,3% | 0,4% | 0,2% | 3,6% | 0,7% | — |
| Net Kâr Marjı | 4,7% | 10,4% | 4,1% | 6,6% | 12,8% | 0,0% | 0,0% | 6,3% | 0,1% | 31,7% | 1,6% | 11,8% | 0,2% | 0,0% | 5,4% | 19,7% | — |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 16,8% | -7,1% | 160,8% | -171,2% | 62,3% | 3,3% | -2,4% | -1.371,6% | -8,7% | -851,5% | -216,5% | 74,2% | 19,9% | -103,1% | 383,1% | 15,2% | — |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 745,65 | +%1,56 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6820,25 | +%1,55 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3368,05 | +%5,33 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 72,50 | +%0,72 |