JTLDEFENCEJTL Defence Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $89,49 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹3,30 Mr | ₹914,13 Mn | ₹1,06 Mr | ₹1,09 Mr | ₹1,18 Mr | ₹1,95 Mr | ₹4,42 Mr | ₹5,94 Mr | ₹4,94 Mr | ₹5,07 Mr | ₹3,78 Mr | ₹2,72 Mr | ₹1,10 Mr | ₹816,80 Mn | ₹979,53 Mn | ₹648,68 Mn | ₹792,11 Mn | ₹733,40 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹14,57 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹1,34 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,96 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹598,16 Mn | ₹2,36 Mr | ₹2,36 Mr | ₹2,36 Mr | ₹2,34 Mr | ₹2,33 Mr | ₹2,38 Mr | ₹1,48 Mr | ₹1,21 Mr | ₹1,51 Mr | ₹1,02 Mr | ₹511,46 Mn | ₹261,87 Mn | ₹244,83 Mn | ₹292,26 Mn | ₹99,84 Mn | ₹91,80 Mn | ₹49,02 Mn |
| Net Borç† | ₹583,59 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹192,88 Mn | ₹9,80 Mn | ₹22,95 Mn | ₹230,19 Mn | ₹596,81 Mn | ₹708,00 Mn | ₹4,56 Mr | ₹19,97 Mr | ₹20,33 Mr | ₹17,31 Mr | ₹12,67 Mr | ₹9,67 Mr | ₹4,12 Mr | ₹2,75 Mr | ₹2,57 Mr | ₹1,89 Mr | ₹1,79 Mr | ₹1,85 Mr |
| Brüt Kâr | ₹34,47 Mn | -₹54,50 Mn | -₹97,43 Mn | -₹89,22 Mn | -₹298,87 Mn | -₹298,77 Mn | -₹814,23 Mn | ₹802,31 Mn | ₹624,34 Mn | ₹636,76 Mn | ₹441,32 Mn | ₹195,28 Mn | ₹33,84 Mn | ₹45,57 Mn | ₹32,79 Mn | ₹21,50 Mn | ₹48,19 Mn | ₹6,52 Mn |
| FAVÖK | ₹42,15 Mn | -₹11,55 Mn | -₹22,60 Mn | -₹69,31 Mn | -₹597,40 Mn | -₹1,42 Mr | -₹1,40 Mr | ₹806,36 Mn | ₹574,81 Mn | ₹529,11 Mn | ₹287,28 Mn | -₹4,67 Mn | -₹95,48 Mn | ₹36,13 Mn | ₹19,73 Mn | ₹17,14 Mn | ₹39,13 Mn | ₹899.000 |
| Net Kâr | ₹2,68 Mn | -₹64,40 Mn | -₹92,20 Mn | -₹171,93 Mn | -₹716,63 Mn | -₹1,57 Mr | -₹1,66 Mr | ₹366,66 Mn | ₹328,01 Mn | ₹358,40 Mn | ₹149,27 Mn | ₹61,85 Mn | ₹17,27 Mn | ₹10,40 Mn | ₹8,67 Mn | ₹18,84 Mn | ₹27,33 Mn | ₹4,82 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 0,19 | -4,11 | -5,88 | -10,97 | -45,71 | -100,12 | -106,12 | 23,39 | 24,41 | 31,29 | 13,70 | 5,67 | 2,14 | 1,29 | 1,08 | 2,34 | 3,39 | 0,60 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹246,26 Mn | -₹81,98 Mn | ₹56,31 Mn | -₹3,15 Mn | — | ₹10,28 Mn | ₹48,36 Mn | -₹290,82 Mn | -₹541,71 Mn | -₹340,65 Mn | -₹9,03 Mn | -₹419,55 Mn | -₹81,00 Mn | ₹42,75 Mn | -₹232,17 Mn | ₹24,51 Mn | ₹64,57 Mn | -₹47,90 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹78,70 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 18,1% | 258,0% | 223,0% | 216,6% | 197,2% | 119,3% | 53,8% | 24,9% | 24,4% | 29,8% | 27,0% | 18,8% | 23,9% | 30,0% | 29,8% | 15,4% | 11,6% | 6,7% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,06 | 0,01 | 0,02 | 0,21 | 0,50 | 0,36 | 1,03 | 3,36 | 4,12 | 3,41 | 3,35 | 3,55 | 3,76 | 3,37 | 2,63 | 2,92 | 2,26 | 2,52 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,10 | 0,00 | 0,01 | 0,12 | 0,30 | 0,36 | 2,32 | 10,18 | 10,36 | 8,82 | 6,45 | 4,93 | 2,10 | 1,40 | 1,31 | 0,96 | 0,91 | 0,94 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 17,9% | -556,2% | -424,5% | -38,8% | -50,1% | -42,2% | -17,9% | 4,0% | 3,1% | 3,7% | 3,5% | 2,0% | 0,8% | 1,7% | 1,3% | 1,1% | 2,7% | 0,4% |
| FAVÖK Marjı | 21,9% | -117,9% | -98,5% | -30,1% | -100,1% | -200,1% | -30,7% | 4,0% | 2,8% | 3,1% | 2,3% | -0,0% | -2,3% | 1,3% | 0,8% | 0,9% | 2,2% | 0,0% |
| Net Kâr Marjı | 1,4% | -657,3% | -401,7% | -74,7% | -120,1% | -221,7% | -36,5% | 1,8% | 1,6% | 2,1% | 1,2% | 0,6% | 0,4% | 0,4% | 0,3% | 1,0% | 1,5% | 0,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -127,7% | -836,7% | 245,4% | -1,4% | — | 1,5% | 1,1% | -1,5% | -2,7% | -2,0% | -0,1% | -4,3% | -2,0% | 1,6% | -9,0% | 1,3% | 3,6% | -2,6% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 738,20 | +%0,54 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6744,50 | +%0,42 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3323,90 | +%3,95 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 75,57 | +%4,99 |