JULIENJulien Agro Infratech Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,49 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,66 Mr | ₹722,25 Mn | ₹425,02 Mn | ₹416,35 Mn | ₹10,55 Mn | ₹9,97 Mn | ₹39,96 Mn | ₹430,11 Mn | ₹431,02 Mn | ₹446,02 Mn | ₹446,22 Mn | ₹771,54 Mn | ₹1,51 Mr | ₹2,36 Mr | ₹869,74 Mn | ₹649,31 Mn | ₹397,57 Mn | ₹395,32 Mn | ₹192,80 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹11,53 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹967,51 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹694,07 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹8,73 Mn | ₹7,88 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹12,81 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹31,95 Mn | ₹33,00 Mn | ₹20,00 Mn | ₹337,16 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 |
| Net Borç† | -₹2,80 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | ₹2,28 Mr | ₹1,21 Mr | ₹213,47 Mn | ₹19,98 Mn | ₹1,48 Mn | ₹0,00 | ₹2,42 Mn | ₹740.800 | ₹2,76 Mn | ₹200,55 Mn | ₹314,46 Mn | ₹856,14 Mn | ₹1,68 Mr | ₹2,51 Mr | ₹2,36 Mr | ₹1,10 Mr | ₹107,15 Mn | ₹82,00 Mn | ₹84,68 Mn |
| Brüt Kâr | ₹10,95 Mn | ₹17,43 Mn | ₹3,13 Mn | ₹1,60 Mn | ₹142.000 | -₹19.071 | -₹425,28 Mn | -₹357.750 | -₹720.035 | -₹1,89 Mn | ₹3,70 Mn | ₹9,00 Mn | ₹8,12 Mn | ₹11,50 Mn | ₹22,13 Mn | ₹3,36 Mn | ₹305.000 | ₹398.000 | ₹918.000 |
| FAVÖK | ₹5,11 Mn | ₹13,74 Mn | ₹778.000 | ₹740.000 | -₹374.000 | -₹447.650 | -₹425,94 Mn | -₹1,34 Mn | -₹1,79 Mn | -₹3,25 Mn | ₹1,19 Mn | ₹6,72 Mn | ₹7,15 Mn | ₹8,66 Mn | ₹21,29 Mn | ₹2,88 Mn | ₹256.000 | ₹276.000 | ₹777.000 |
| Net Kâr | ₹3,85 Mn | ₹9,30 Mn | ₹486.000 | ₹424,28 Mn | -₹1,39 Mn | -₹2,12 Mn | -₹424,04 Mn | ₹31.050 | -₹111.347 | ₹312.674 | ₹873.783 | ₹4,55 Mn | ₹4,61 Mn | ₹5,75 Mn | ₹5,35 Mn | ₹2,26 Mn | ₹289.000 | ₹327.000 | ₹388.000 |
| Hisse Başı Kâr | 0,03 | 0,12 | 0,01 | 5,36 | -0,02 | -0,03 | -5,36 | 0,00 | -0,00 | 0,01 | 0,01 | 0,06 | 0,06 | 0,07 | 0,07 | 0,03 | 0,00 | 0,01 | 0,01 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹863,33 Mn | ₹227,75 Mn | ₹79,41 Mn | — | -₹105.000 | -₹28,20 Mn | -₹384,59 Mn | — | -₹8,83 Mn | ₹31,44 Mn | -₹41,97 Mn | ₹3,02 Mn | ₹43,16 Mn | ₹148,91 Mn | -₹303,22 Mn | ₹130,71 Mn | -₹9,29 Mn | -₹8,25 Mn | -₹3,53 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹157.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 0,5% | 1,1% | 0,0% | 0,0% | 121,3% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 4,1% | 2,2% | 0,8% | 38,8% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,37 | 1,67 | 0,50 | 0,05 | 0,14 | 0,00 | 0,06 | 0,00 | 0,01 | 0,45 | 0,70 | 1,11 | 1,11 | 1,06 | 2,72 | 1,69 | 0,27 | 0,21 | 0,44 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,28 | 1,74 | 0,31 | 0,03 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,29 | 0,45 | 1,23 | 2,42 | 3,62 | 3,41 | 1,58 | 0,15 | 0,12 | 0,12 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 0,5% | 1,4% | 1,5% | 8,0% | 9,6% | — | -17.592,5% | -48,3% | -26,1% | -0,9% | 1,2% | 1,1% | 0,5% | 0,5% | 0,9% | 0,3% | 0,3% | 0,5% | 1,1% |
| FAVÖK Marjı | 0,2% | 1,1% | 0,4% | 3,7% | -25,3% | — | -17.619,7% | -181,0% | -64,8% | -1,6% | 0,4% | 0,8% | 0,4% | 0,3% | 0,9% | 0,3% | 0,2% | 0,3% | 0,9% |
| Net Kâr Marjı | 0,2% | 0,8% | 0,2% | 2.123,2% | -93,7% | — | -17.541,0% | 4,2% | -4,0% | 0,2% | 0,3% | 0,5% | 0,3% | 0,2% | 0,2% | 0,2% | 0,3% | 0,4% | 0,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -37,9% | 18,9% | 37,2% | — | -7,1% | — | -15.909,3% | — | -319,5% | 15,7% | -13,3% | 0,4% | 2,6% | 5,9% | -12,8% | 11,9% | -8,7% | -10,1% | -4,2% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 747,55 | -%0,18 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6586,00 | -%0,77 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3560,10 | +%2,81 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,73 | +%4,99 |