KAIRAKaira Can Co. Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $13,34 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,33 Mr | ₹1,23 Mr | ₹1,17 Mr | ₹1,14 Mr | ₹1,10 Mr | ₹986,77 Mn | ₹990,31 Mn | ₹1,03 Mr | ₹1,01 Mr | ₹947,89 Mn | ₹957,52 Mn | ₹1,01 Mr | ₹969,63 Mn | ₹842,36 Mn | ₹601,17 Mn | ₹540,43 Mn | ₹476,30 Mn | ₹445,34 Mn | ₹578,71 Mn | ₹601,43 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹13,01 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹426,60 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹907,41 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹66,73 Mn | ₹38,05 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹9,16 Mn | ₹19,12 Mn | ₹64.000 | ₹100,64 Mn | ₹119,75 Mn | ₹103,24 Mn | ₹208,68 Mn | ₹173,40 Mn | ₹197,28 Mn | ₹194,64 Mn | ₹187,99 Mn | ₹149,29 Mn | ₹156,67 Mn | ₹146,32 Mn | ₹180,08 Mn | ₹144,40 Mn |
| Net Borç† | ₹53,73 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹2,46 Mr | ₹2,32 Mr | ₹2,24 Mr | ₹2,54 Mr | ₹2,35 Mr | ₹1,69 Mr | ₹1,57 Mr | ₹1,44 Mr | ₹1,45 Mr | ₹1,31 Mr | ₹1,25 Mr | ₹1,33 Mr | ₹1,21 Mr | ₹1,16 Mr | ₹1,09 Mr | ₹1,04 Mr | ₹937,24 Mn | ₹1,06 Mr | ₹1,63 Mr | ₹1,75 Mr |
| Brüt Kâr | ₹89,73 Mn | ₹100,80 Mn | ₹92,02 Mn | ₹158,86 Mn | ₹182,19 Mn | ₹118,82 Mn | ₹108,85 Mn | ₹118,17 Mn | ₹133,17 Mn | ₹95,57 Mn | ₹92,76 Mn | ₹7,25 Mn | ₹123,98 Mn | ₹119,47 Mn | ₹163,93 Mn | ₹113,96 Mn | ₹75,18 Mn | ₹25,18 Mn | ₹84,31 Mn | ₹69,29 Mn |
| FAVÖK | ₹67,65 Mn | ₹75,21 Mn | ₹75,97 Mn | ₹157,84 Mn | ₹192,39 Mn | ₹132,38 Mn | ₹115,84 Mn | ₹118,24 Mn | ₹123,91 Mn | ₹91,65 Mn | ₹84,08 Mn | ₹5,86 Mn | ₹98,73 Mn | ₹81,95 Mn | ₹55,88 Mn | -₹8,58 Mn | -₹12,92 Mn | -₹8,48 Mn | ₹21,64 Mn | ₹18,46 Mn |
| Net Kâr | ₹17,91 Mn | ₹38,45 Mn | ₹37,66 Mn | ₹80,40 Mn | ₹102,49 Mn | ₹59,11 Mn | ₹45,04 Mn | ₹35,36 Mn | ₹48,04 Mn | ₹27,35 Mn | ₹15,80 Mn | ₹37,34 Mn | ₹54,36 Mn | ₹196,44 Mn | ₹20,36 Mn | ₹13,74 Mn | ₹10,62 Mn | ₹1,11 Mn | ₹8,46 Mn | ₹8,38 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 19,43 | 41,69 | 40,84 | 87,19 | 111,14 | 64,10 | 48,85 | 38,35 | 52,10 | 29,66 | 17,13 | 40,50 | 58,95 | 213,02 | 22,08 | 14,90 | 11,52 | 1,20 | 9,17 | 9,09 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹40,87 Mn | -₹148,42 Mn | ₹11,71 Mn | ₹117,53 Mn | ₹7,74 Mn | -₹71,42 Mn | ₹185,11 Mn | ₹1,65 Mn | ₹45,96 Mn | ₹88,34 Mn | -₹43,16 Mn | ₹14,52 Mn | -₹143,53 Mn | -₹96,65 Mn | -₹62,12 Mn | ₹46,61 Mn | -₹39,88 Mn | ₹41,40 Mn | -₹12,53 Mn | ₹59,77 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹25,25 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 5,0% | 3,1% | 0,0% | 0,0% | 0,8% | 1,9% | 0,0% | 9,7% | 11,8% | 10,9% | 21,8% | 17,2% | 20,3% | 23,1% | 31,3% | 27,6% | 32,9% | 32,9% | 31,1% | 24,0% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,84 | 1,89 | 1,92 | 2,23 | 2,14 | 1,71 | 1,59 | 1,39 | 1,43 | 1,38 | 1,30 | 1,32 | 1,25 | 1,38 | 1,81 | 1,92 | 1,97 | 2,39 | 2,82 | 2,90 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 2,71 | 2,56 | 2,47 | 2,80 | 2,59 | 1,86 | 1,73 | 1,59 | 1,59 | 1,44 | 1,38 | 1,46 | 1,33 | 1,28 | 1,20 | 1,14 | 1,03 | 1,17 | 1,80 | 1,92 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 3,7% | 4,3% | 4,1% | 6,3% | 7,8% | 7,0% | 6,9% | 8,2% | 9,2% | 7,3% | 7,4% | 0,5% | 10,2% | 10,3% | 15,0% | 11,0% | 8,0% | 2,4% | 5,2% | 4,0% |
| FAVÖK Marjı | 2,8% | 3,2% | 3,4% | 6,2% | 8,2% | 7,8% | 7,4% | 8,2% | 8,6% | 7,0% | 6,7% | 0,4% | 8,2% | 7,1% | 5,1% | -0,8% | -1,4% | -0,8% | 1,3% | 1,1% |
| Net Kâr Marjı | 0,7% | 1,7% | 1,7% | 3,2% | 4,4% | 3,5% | 2,9% | 2,5% | 3,3% | 2,1% | 1,3% | 2,8% | 4,5% | 16,9% | 1,9% | 1,3% | 1,1% | 0,1% | 0,5% | 0,5% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -1,7% | -6,4% | 0,5% | 4,6% | 0,3% | -4,2% | 11,8% | 0,1% | 3,2% | 6,8% | -3,5% | 1,1% | -11,9% | -8,3% | -5,7% | 4,5% | -4,3% | 3,9% | -0,8% | 3,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 751,45 | +%0,70 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6908,95 | +%1,12 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,00 | +%2,82 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,26 | +%5,00 |