KALPACOMMEKalpa Commercial Ltd
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $794.604 (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,10 Mr | ₹243,69 Mn | ₹255,88 Mn | ₹273,55 Mn | ₹484,54 Mn | ₹530,53 Mn | ₹529,83 Mn | ₹527,86 Mn | ₹534,09 Mn | ₹539,51 Mn | ₹538,63 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹341.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹867,55 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹228,18 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹752,19 Mn | ₹1,33 Mn | ₹6,06 Mn | ₹20,40 Mn | ₹150.000 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹10,00 Mn | ₹13,14 Mn |
| Net Borç† | ₹751,85 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||
| Ciro | ₹314,43 Mn | ₹28,13 Mn | ₹15,65 Mn | ₹335,52 Mn | ₹122,57 Mn | ₹0,00 | ₹600.360 | ₹14,59 Mn | ₹52,69 Mn | ₹46,41 Mn | ₹72,76 Mn |
| Brüt Kâr | ₹10,51 Mn | -₹478.365 | -₹645.000 | -₹1,48 Mn | -₹530.000 | ₹0,00 | -₹791.925 | ₹725.000 | ₹1.200 | -₹404.750 | ₹1,88 Mn |
| FAVÖK | ₹7,80 Mn | -₹7,53 Mn | — | -₹1,56 Mn | -₹17,16 Mn | -₹830.220 | -₹1,45 Mn | — | -₹3,72 Mn | ₹1,75 Mn | -₹2,58 Mn |
| Net Kâr | ₹6,15 Mn | -₹27,36 Mn | -₹2,02 Mn | -₹229,64 Mn | -₹47,86 Mn | ₹228.530 | ₹599.331 | ₹1,48 Mn | ₹1,07 Mn | ₹1,16 Mn | ₹787.512 |
| Hisse Başı Kâr | 0,60 | -2,67 | -0,20 | -22,40 | -4,67 | 0,02 | 0,06 | 0,01 | 0,10 | 0,11 | 0,08 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹777,30 Mn | ₹7,36 Mn | ₹14,95 Mn | -₹96,37 Mn | -₹335,42 Mn | ₹842.790 | ₹1,10 Mn | — | ₹5,98 Mn | ₹1,86 Mn | ₹16.780 |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||
| Borç / Aktif | 68,6% | 0,5% | 2,4% | 7,5% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 0,0% | 1,9% | 2,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,29 | 0,12 | 0,06 | 1,23 | 0,25 | 0,00 | 0,00 | 0,03 | 0,10 | 0,09 | 0,14 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,38 | 0,12 | 0,07 | 1,47 | 0,54 | 0,00 | 0,00 | 0,06 | 0,23 | 0,20 | 0,32 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 3,3% | -1,7% | -4,1% | -0,4% | -0,4% | — | -131,9% | 5,0% | 0,0% | -0,9% | 2,6% |
| FAVÖK Marjı | 2,5% | -26,8% | — | -0,5% | -14,0% | — | -240,8% | — | -7,1% | 3,8% | -3,5% |
| Net Kâr Marjı | 2,0% | -97,3% | -12,9% | -68,4% | -39,0% | — | 99,8% | 10,2% | 2,0% | 2,5% | 1,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 247,2% | 26,2% | 95,6% | -28,7% | -273,6% | — | 183,4% | — | 11,4% | 4,0% | 0,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 747,55 | -%0,18 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6586,00 | -%0,77 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3560,10 | +%2,81 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,73 | +%4,99 |