KAMADGIRIKamadgiri Fashion Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $6,10 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹678,51 Mn | ₹811,88 Mn | ₹1,21 Mr | ₹1,55 Mr | ₹1,75 Mr | ₹1,48 Mr | ₹1,56 Mr | ₹1,51 Mr | ₹1,61 Mr | ₹1,40 Mr | ₹1,52 Mr | ₹1,42 Mr | ₹1,58 Mr | ₹1,33 Mr | ₹971,62 Mn | ₹958,46 Mn | ₹561,22 Mn | ₹509,97 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹642.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹285,77 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹392,74 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹160,68 Mn | ₹265,14 Mn | ₹417,36 Mn | ₹657,68 Mn | ₹743,63 Mn | ₹602,30 Mn | ₹648,74 Mn | ₹494,73 Mn | ₹538,49 Mn | ₹484,46 Mn | ₹565,66 Mn | ₹556,08 Mn | ₹566,27 Mn | ₹507,24 Mn | ₹361,08 Mn | ₹354,48 Mn | ₹184,23 Mn | ₹118,87 Mn |
| Net Borç† | ₹160,04 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||
| Ciro | ₹1,58 Mr | ₹1,78 Mr | ₹2,18 Mr | ₹2,81 Mr | ₹2,57 Mr | ₹1,40 Mr | ₹2,93 Mr | ₹3,19 Mr | ₹3,31 Mr | ₹3,01 Mr | ₹3,00 Mr | ₹2,56 Mr | ₹2,51 Mr | ₹2,00 Mr | ₹2,04 Mr | ₹1,46 Mr | ₹1,05 Mr | ₹824,81 Mn |
| Brüt Kâr | ₹126,34 Mn | ₹151,52 Mn | ₹164,08 Mn | ₹259,17 Mn | ₹244,90 Mn | ₹59,70 Mn | ₹176,93 Mn | ₹322,78 Mn | ₹347,35 Mn | ₹298,78 Mn | ₹363,57 Mn | ₹360,43 Mn | ₹406,10 Mn | ₹260,52 Mn | ₹271,48 Mn | ₹461,60 Mn | ₹108,97 Mn | ₹143,68 Mn |
| FAVÖK | ₹78,62 Mn | ₹80,88 Mn | ₹52,22 Mn | ₹150,16 Mn | ₹146,43 Mn | ₹38,19 Mn | ₹102,65 Mn | ₹189,68 Mn | ₹207,92 Mn | ₹167,12 Mn | ₹148,18 Mn | ₹125,23 Mn | ₹139,87 Mn | ₹90,83 Mn | ₹101,74 Mn | ₹112,18 Mn | ₹47,80 Mn | ₹43,31 Mn |
| Net Kâr | ₹30,83 Mn | ₹11,99 Mn | -₹14,09 Mn | ₹14,76 Mn | ₹3,29 Mn | -₹57,88 Mn | -₹39,57 Mn | ₹47,12 Mn | ₹65,13 Mn | ₹28,15 Mn | ₹19,01 Mn | ₹21,72 Mn | ₹29,26 Mn | ₹9,15 Mn | ₹16,81 Mn | ₹32,31 Mn | ₹16,76 Mn | ₹7,32 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 5,25 | 2,04 | -2,40 | 2,51 | 0,56 | -9,86 | -6,74 | 8,03 | 11,10 | 4,80 | 3,60 | 4,29 | 5,78 | 1,81 | 3,32 | 6,73 | 3,56 | 1,55 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹66,56 Mn | ₹168,62 Mn | ₹159,93 Mn | ₹74,13 Mn | -₹115,35 Mn | ₹824.000 | ₹14,87 Mn | ₹44,46 Mn | -₹63,55 Mn | ₹76,50 Mn | -₹75,90 Mn | -₹42,33 Mn | -₹144,38 Mn | -₹138,44 Mn | -₹8,52 Mn | -₹178,26 Mn | -₹94,00 Mn | -₹19,94 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹36,28 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 23,7% | 32,7% | 34,5% | 42,3% | 42,4% | 40,8% | 41,5% | 32,8% | 33,5% | 34,6% | 37,1% | 39,1% | 35,7% | 38,2% | 37,2% | 37,0% | 32,8% | 23,3% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 2,33 | 2,19 | 1,80 | 1,81 | 1,47 | 0,95 | 1,87 | 2,11 | 2,06 | 2,15 | 1,97 | 1,80 | 1,58 | 1,51 | 2,10 | 1,52 | 1,88 | 1,62 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 4,02 | 4,52 | 5,54 | 7,15 | 6,55 | 3,56 | 7,46 | 8,12 | 8,43 | 7,67 | 7,64 | 6,51 | 6,38 | 5,10 | 5,19 | 3,71 | 2,68 | 2,10 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 8,0% | 8,5% | 7,5% | 9,2% | 9,5% | 4,3% | 6,0% | 10,1% | 10,5% | 9,9% | 12,1% | 14,1% | 16,2% | 13,0% | 13,3% | 31,7% | 10,3% | 17,4% |
| FAVÖK Marjı | 5,0% | 4,6% | 2,4% | 5,3% | 5,7% | 2,7% | 3,5% | 5,9% | 6,3% | 5,5% | 4,9% | 4,9% | 5,6% | 4,5% | 5,0% | 7,7% | 4,5% | 5,3% |
| Net Kâr Marjı | 2,0% | 0,7% | -0,6% | 0,5% | 0,1% | -4,1% | -1,4% | 1,5% | 2,0% | 0,9% | 0,6% | 0,8% | 1,2% | 0,5% | 0,8% | 2,2% | 1,6% | 0,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 4,2% | 9,5% | 7,3% | 2,6% | -4,5% | 0,1% | 0,5% | 1,4% | -1,9% | 2,5% | -2,5% | -1,7% | -5,8% | -6,9% | -0,4% | -12,3% | -8,9% | -2,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 748,90 | -%0,60 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6636,85 | -%3,52 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,65 | -%0,99 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 73,08 | -%0,46 |