KANSHSTKanishk Steel Industries Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $13,06 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,81 Mr | ₹1,82 Mr | ₹1,92 Mr | ₹1,72 Mr | ₹1,39 Mr | ₹1,03 Mr | ₹1,18 Mr | ₹1,28 Mr | ₹1,35 Mr | ₹1,38 Mr | ₹1,58 Mr | ₹1,43 Mr | ₹1,48 Mr | ₹1,90 Mr | ₹3,06 Mr | ₹2,68 Mr | ₹2,30 Mr | ₹1,93 Mr | ₹1,89 Mr | ₹1,37 Mr |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹1,17 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹701,26 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,11 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹284,57 Mn | ₹252,51 Mn | ₹544,57 Mn | ₹494,31 Mn | ₹183,11 Mn | ₹170,37 Mn | ₹170,41 Mn | ₹186,13 Mn | ₹92,23 Mn | ₹154,35 Mn | ₹215,34 Mn | ₹53,19 Mn | ₹177,96 Mn | ₹115,85 Mn | ₹846,37 Mn | ₹701,15 Mn | ₹576,05 Mn | ₹465,92 Mn | ₹282,01 Mn | ₹339,53 Mn |
| Net Borç† | ₹262,07 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹4,07 Mr | ₹3,60 Mr | ₹3,88 Mr | ₹4,02 Mr | ₹3,14 Mr | ₹2,45 Mr | ₹2,57 Mr | ₹3,30 Mr | ₹2,34 Mr | ₹2,29 Mr | ₹2,72 Mr | ₹3,04 Mr | ₹2,93 Mr | ₹4,40 Mr | ₹6,02 Mr | ₹4,22 Mr | ₹4,36 Mr | ₹3,74 Mr | ₹4,12 Mr | ₹3,39 Mr |
| Brüt Kâr | ₹171,22 Mn | ₹172,83 Mn | ₹44,44 Mn | ₹105,01 Mn | ₹223,45 Mn | ₹51,04 Mn | ₹33,71 Mn | ₹113,98 Mn | ₹79,41 Mn | ₹18,83 Mn | ₹18,12 Mn | ₹68,97 Mn | ₹6,76 Mn | ₹152,78 Mn | ₹196,65 Mn | ₹159,19 Mn | ₹112,14 Mn | ₹408,19 Mn | ₹447,25 Mn | ₹380,54 Mn |
| FAVÖK | ₹167,06 Mn | ₹154,53 Mn | ₹69,94 Mn | ₹129,96 Mn | ₹304,13 Mn | -₹127,65 Mn | ₹21,34 Mn | ₹105,86 Mn | ₹73,56 Mn | ₹20,43 Mn | ₹22,02 Mn | ₹87,15 Mn | ₹8,49 Mn | ₹95,21 Mn | ₹143,69 Mn | ₹110,16 Mn | ₹73,84 Mn | ₹161,21 Mn | ₹197,97 Mn | ₹159,48 Mn |
| Net Kâr | ₹51,00 Mn | ₹83,21 Mn | ₹26,00 Mn | ₹94,99 Mn | ₹262,85 Mn | ₹56,81 Mn | ₹20,27 Mn | ₹42,73 Mn | ₹15,79 Mn | ₹4,78 Mn | ₹50,14 Mn | ₹2,69 Mn | ₹12,22 Mn | ₹10,28 Mn | ₹26,18 Mn | ₹32,20 Mn | ₹20,60 Mn | ₹53,22 Mn | ₹115,50 Mn | ₹99,15 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 1,79 | 2,93 | 0,91 | 3,34 | 9,24 | 2,00 | 0,71 | 1,50 | 0,56 | 0,17 | 1,76 | 0,09 | 0,43 | 0,36 | 0,92 | 1,13 | 0,70 | 1,87 | 4,06 | 3,48 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹26,16 Mn | -₹260,13 Mn | -₹35,49 Mn | -₹475,64 Mn | -₹28,86 Mn | -₹50,33 Mn | ₹13,03 Mn | -₹92,98 Mn | -₹84,95 Mn | ₹139,19 Mn | -₹148,53 Mn | ₹107,23 Mn | ₹119,20 Mn | ₹19,29 Mn | -₹140,39 Mn | -₹83,25 Mn | -₹80,29 Mn | -₹438,23 Mn | ₹83,26 Mn | -₹120,61 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹30,50 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 15,7% | 13,9% | 28,4% | 28,7% | 13,1% | 16,5% | 14,5% | 14,5% | 6,9% | 11,2% | 13,6% | 3,7% | 12,0% | 6,1% | 27,7% | 26,1% | 25,0% | 24,1% | 14,9% | 24,8% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 2,25 | 1,98 | 2,02 | 2,34 | 2,25 | 2,37 | 2,19 | 2,57 | 1,74 | 1,66 | 1,72 | 2,12 | 1,98 | 2,31 | 1,97 | 1,57 | 1,89 | 1,94 | 2,18 | 2,47 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 3,67 | 3,25 | 3,51 | 3,63 | 2,84 | 2,22 | 2,32 | 2,98 | 2,12 | 2,07 | 2,46 | 2,75 | 2,64 | 3,97 | 5,44 | 3,82 | 3,94 | 3,38 | 3,73 | 3,06 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 4,2% | 4,8% | 1,1% | 2,6% | 7,1% | 2,1% | 1,3% | 3,5% | 3,4% | 0,8% | 0,7% | 2,3% | 0,2% | 3,5% | 3,3% | 3,8% | 2,6% | 10,9% | 10,8% | 11,2% |
| FAVÖK Marjı | 4,1% | 4,3% | 1,8% | 3,2% | 9,7% | -5,2% | 0,8% | 3,2% | 3,1% | 0,9% | 0,8% | 2,9% | 0,3% | 2,2% | 2,4% | 2,6% | 1,7% | 4,3% | 4,8% | 4,7% |
| Net Kâr Marjı | 1,3% | 2,3% | 0,7% | 2,4% | 8,4% | 2,3% | 0,8% | 1,3% | 0,7% | 0,2% | 1,8% | 0,1% | 0,4% | 0,2% | 0,4% | 0,8% | 0,5% | 1,4% | 2,8% | 2,9% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -0,6% | -7,2% | -0,9% | -11,8% | -0,9% | -2,1% | 0,5% | -2,8% | -3,6% | 6,1% | -5,5% | 3,5% | 4,1% | 0,4% | -2,3% | -2,0% | -1,8% | -11,7% | 2,0% | -3,6% |
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 751,45 | +%0,70 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6908,95 | +%1,12 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,00 | +%2,82 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,26 | +%5,00 |