KANUNGOKanungo Financiers Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $670.579 (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹96,67 Mn | ₹289,04 Mn | ₹186,16 Mn | ₹125,70 Mn | ₹128,93 Mn | ₹194,60 Mn | ₹50,72 Mn | ₹58,39 Mn | ₹72,73 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹9,93 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹27,67 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹69,00 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹26,75 Mn | ₹225,65 Mn | ₹125,36 Mn | ₹67,45 Mn | ₹75,10 Mn | ₹142,82 Mn | ₹5,65 Mn | ₹14,15 Mn | ₹28,70 Mn |
| Net Borç† | ₹16,81 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||
| Ciro | ₹17,80 Mn | ₹16,18 Mn | ₹11,19 Mn | ₹7,17 Mn | -₹27,20 Mn | ₹5,10 Mn | ₹2,44 Mn | ₹1,35 Mn | ₹2,11 Mn |
| Brüt Kâr | ₹10,15 Mn | ₹4,69 Mn | ₹5,41 Mn | ₹4,55 Mn | -₹28,58 Mn | -₹178.000 | ₹2,44 Mn | — | ₹2,11 Mn |
| FAVÖK | ₹8,47 Mn | ₹3,25 Mn | ₹3,89 Mn | ₹3,08 Mn | -₹30,08 Mn | -₹1,44 Mn | ₹777.000 | — | — |
| Net Kâr | ₹6,30 Mn | ₹2,35 Mn | ₹2,62 Mn | ₹2,62 Mn | -₹34,58 Mn | -₹2,97 Mn | ₹558.000 | ₹123.000 | ₹467.521 |
| Hisse Başı Kâr | 1,36 | 0,51 | 0,57 | 0,57 | -7,46 | -0,64 | 0,12 | 0,03 | 0,10 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹7,03 Mn | ₹2,38 Mn | -₹2,79 Mn | ₹6,78 Mn | -₹19,95 Mn | -₹83,26 Mn | ₹5,74 Mn | ₹15,14 Mn | -₹9,70 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||
| Borç / Aktif | 27,7% | 78,1% | 67,3% | 53,7% | 58,3% | 73,4% | 11,1% | 24,2% | 39,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,18 | 0,06 | 0,06 | 0,06 | -0,21 | 0,03 | 0,05 | 0,02 | 0,03 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,26 | 0,23 | 0,16 | 0,10 | -0,39 | 0,07 | 0,04 | 0,02 | 0,03 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 57,0% | 29,0% | 48,4% | 63,5% | 105,1% | -3,5% | 100,0% | — | 99,9% |
| FAVÖK Marjı | 47,6% | 20,1% | 34,7% | 43,0% | 110,6% | -28,3% | 31,8% | — | — |
| Net Kâr Marjı | 35,4% | 14,6% | 23,4% | 36,6% | 127,1% | -58,2% | 22,9% | 9,1% | 22,1% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 39,5% | 14,7% | -24,9% | 94,6% | 73,3% | -1.633,8% | 235,2% | 1.122,0% | -459,0% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 747,55 | -%0,18 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6586,00 | -%0,77 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3560,10 | +%2,81 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,73 | +%4,99 |