KARNAVATIKarnavati Finance Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $1,41 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹652,60 Mn | ₹216,12 Mn | ₹287,31 Mn | ₹273,55 Mn | ₹144,62 Mn | ₹189,16 Mn | ₹244,25 Mn | ₹293,23 Mn | ₹269,49 Mn | ₹88,51 Mn | ₹80,05 Mn | ₹78,71 Mn | ₹33,73 Mn | ₹32,55 Mn | ₹40,83 Mn | ₹21,31 Mn | ₹21,15 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹1,07 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹609,34 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹43,26 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹598,99 Mn | ₹110,95 Mn | ₹155,46 Mn | ₹127,26 Mn | ₹12,12 Mn | ₹54,37 Mn | ₹112,95 Mn | ₹160,29 Mn | ₹145,18 Mn | ₹0,00 | ₹200.000 | ₹2,70 Mn | ₹304.000 | ₹304.000 | ₹304.000 | ₹304.000 | ₹304.000 |
| Net Borç† | ₹597,92 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||
| Ciro | ₹52,91 Mn | ₹15,60 Mn | ₹30,24 Mn | ₹28,07 Mn | ₹24,73 Mn | ₹10,30 Mn | ₹27,64 Mn | ₹32,40 Mn | ₹20,20 Mn | ₹9,47 Mn | ₹6,34 Mn | ₹4,76 Mn | ₹3,74 Mn | ₹1,50 Mn | ₹2,42 Mn | ₹1,32 Mn | ₹1,41 Mn |
| Brüt Kâr | ₹52,90 Mn | ₹15,40 Mn | ₹30,19 Mn | ₹26,54 Mn | ₹24,66 Mn | ₹10,18 Mn | ₹27,51 Mn | ₹16,49 Mn | ₹16,92 Mn | ₹8,12 Mn | — | — | — | — | — | — | — |
| FAVÖK | ₹47,03 Mn | ₹12,31 Mn | ₹20,95 Mn | ₹14,41 Mn | ₹4,44 Mn | ₹734.000 | ₹4,20 Mn | ₹11,59 Mn | ₹15,33 Mn | ₹9,96 Mn | ₹4,53 Mn | ₹222.160 | ₹1,06 Mn | -₹7,72 Mn | ₹156.000 | ₹40.000 | ₹383.000 |
| Net Kâr | -₹59,01 Mn | -₹16,81 Mn | -₹16,68 Mn | ₹5,61 Mn | ₹3,03 Mn | ₹1,24 Mn | ₹1,08 Mn | ₹7,22 Mn | ₹6,21 Mn | ₹7,54 Mn | ₹3,68 Mn | -₹3,75 Mn | ₹447.000 | -₹7,89 Mn | ₹17.000 | ₹8.000 | ₹70.000 |
| Hisse Başı Kâr | -0,59 | -0,17 | -0,17 | 0,56 | 0,03 | 0,01 | 0,01 | 0,07 | 0,06 | 0,09 | 0,04 | -0,07 | 0,01 | -0,09 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | ₹12,85 Mn | -₹9,12 Mn | ₹6,87 Mn | ₹17,36 Mn | ₹10,83 Mn | ₹1,73 Mn | ₹14,30 Mn | ₹12,14 Mn | -₹172,40 Mn | ₹3,37 Mn | -₹713.010 | -₹46,46 Mn | ₹1,94 Mn | -₹2,51 Mn | -₹17,06 Mn | -₹2,10 Mn | ₹3,38 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 91,8% | 51,3% | 54,1% | 46,5% | 8,4% | 28,7% | 46,2% | 54,7% | 53,9% | 0,0% | 0,2% | 3,4% | 0,9% | 0,9% | 0,7% | 1,4% | 1,4% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,08 | 0,07 | 0,11 | 0,10 | 0,17 | 0,05 | 0,11 | 0,11 | 0,07 | 0,11 | 0,08 | 0,06 | 0,11 | 0,05 | 0,06 | 0,06 | 0,07 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,22 | 0,36 | 0,70 | 0,65 | 0,57 | 0,24 | 0,64 | 0,75 | 0,47 | 0,22 | 0,15 | 0,11 | 0,09 | 0,03 | 0,06 | 0,03 | 0,03 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 100,0% | 98,7% | 99,9% | 94,5% | 99,7% | 98,8% | 99,5% | 50,9% | 83,8% | 85,8% | — | — | — | — | — | — | — |
| FAVÖK Marjı | 88,9% | 78,9% | 69,3% | 51,3% | 18,0% | 7,1% | 15,2% | 35,8% | 75,9% | 105,2% | 71,3% | 4,7% | 28,4% | -513,6% | 6,4% | 3,0% | 27,1% |
| Net Kâr Marjı | -111,5% | -107,7% | -55,2% | 20,0% | 12,3% | 12,0% | 3,9% | 22,3% | 30,8% | 79,7% | 58,0% | -78,9% | 11,9% | -524,4% | 0,7% | 0,6% | 5,0% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | 24,3% | -58,5% | 22,7% | 61,8% | 43,8% | 16,8% | 51,7% | 37,5% | -853,5% | 35,6% | -11,2% | -976,3% | 51,9% | -166,8% | -705,2% | -159,2% | 239,4% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 747,55 | -%0,18 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6586,00 | -%0,77 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3560,10 | +%2,81 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,73 | +%4,99 |