KATRSPGKatare Spinning Mills Limited
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $2,86 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | |||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹1,19 Mr | ₹1,22 Mr | ₹1,23 Mr | ₹1,25 Mr | ₹1,32 Mr | ₹359,72 Mn | ₹376,40 Mn | ₹449,06 Mn | ₹448,30 Mn | ₹447,92 Mn | ₹463,04 Mn | ₹420,62 Mn | ₹399,16 Mn | ₹338,81 Mn | ₹315,48 Mn | ₹305,06 Mn | ₹334,25 Mn | ₹316,24 Mn | ₹304,59 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹800.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | |||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹50,52 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹1,14 Mr | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹40,37 Mn | ₹42,95 Mn | ₹35,96 Mn | ₹33,58 Mn | ₹5,73 Mn | ₹288,95 Mn | ₹290,09 Mn | ₹319,30 Mn | ₹299,91 Mn | ₹288,67 Mn | ₹274,60 Mn | ₹271,70 Mn | ₹213,02 Mn | ₹149,59 Mn | ₹111,41 Mn | ₹89,15 Mn | ₹85,93 Mn | ₹77,01 Mn | ₹67,19 Mn |
| Net Borç† | ₹39,57 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | |||||||||||||||||||
| Ciro | ₹27,86 Mn | ₹51,20 Mn | ₹40,05 Mn | ₹70,69 Mn | ₹34,62 Mn | ₹104,69 Mn | ₹312,86 Mn | ₹319,86 Mn | ₹324,08 Mn | ₹355,86 Mn | ₹327,11 Mn | ₹354,51 Mn | ₹362,60 Mn | ₹409,54 Mn | ₹420,66 Mn | ₹472,00 Mn | ₹349,56 Mn | ₹289,02 Mn | ₹215,64 Mn |
| Brüt Kâr | -₹18,31 Mn | -₹14,53 Mn | -₹17,36 Mn | -₹11,04 Mn | -₹18,25 Mn | -₹7,56 Mn | -₹13,48 Mn | -₹8,30 Mn | -₹5,24 Mn | ₹3,77 Mn | ₹421.722 | -₹812.486 | ₹23,53 Mn | ₹29,60 Mn | ₹8,62 Mn | ₹35,66 Mn | ₹24,15 Mn | ₹16,67 Mn | ₹15,76 Mn |
| FAVÖK | -₹7,18 Mn | -₹6,43 Mn | -₹8,24 Mn | -₹10,73 Mn | -₹72,03 Mn | -₹3,67 Mn | -₹9,04 Mn | -₹3,10 Mn | -₹29.590 | ₹54.280 | ₹4,46 Mn | -₹3,01 Mn | ₹19,64 Mn | ₹24,12 Mn | ₹5,61 Mn | ₹23,63 Mn | ₹17,13 Mn | ₹8,94 Mn | ₹8,97 Mn |
| Net Kâr | -₹21,64 Mn | -₹17,30 Mn | -₹18,73 Mn | -₹15,12 Mn | ₹79,20 Mn | -₹17,37 Mn | -₹22,27 Mn | ₹985.897 | -₹29,17 Mn | -₹26,13 Mn | -₹3,40 Mn | ₹1,85 Mn | -₹1,75 Mn | ₹4,48 Mn | -₹8,41 Mn | ₹16,08 Mn | ₹10,93 Mn | ₹8,36 Mn | ₹7,10 Mn |
| Hisse Başı Kâr | -7,59 | -6,07 | -6,57 | -5,30 | 27,79 | -6,09 | -7,81 | 0,35 | -10,23 | -9,17 | -1,19 | 0,65 | -0,61 | 1,57 | -2,95 | 5,64 | 3,84 | 2,93 | 2,49 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | ₹0,00 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | |||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹5,82 Mn | -₹10,21 Mn | -₹5,89 Mn | — | ₹37,99 Mn | -₹197.180 | -₹34,95 Mn | -₹10,39 Mn | -₹31,52 Mn | -₹11,10 Mn | -₹113,64 Mn | -₹51,03 Mn | -₹120,87 Mn | -₹39,73 Mn | -₹44,21 Mn | ₹41,24 Mn | -₹6,66 Mn | -₹8,81 Mn | ₹12,20 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹119.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 3,4% | 3,5% | 2,9% | 2,7% | 0,4% | 80,3% | 77,1% | 71,1% | 66,9% | 64,4% | 59,3% | 64,6% | 53,4% | 44,2% | 35,3% | 29,2% | 25,7% | 24,4% | 22,1% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | |||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 0,02 | 0,04 | 0,03 | 0,06 | 0,03 | 0,29 | 0,83 | 0,71 | 0,72 | 0,79 | 0,71 | 0,84 | 0,91 | 1,21 | 1,33 | 1,55 | 1,05 | 0,91 | 0,71 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 0,02 | 0,05 | 0,04 | 0,06 | 0,03 | 0,09 | 0,28 | 0,28 | 0,29 | 0,31 | 0,29 | 0,31 | 0,32 | 0,36 | 0,37 | 0,42 | 0,31 | 0,25 | 0,19 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | |||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | -65,7% | -28,4% | -43,3% | -15,6% | -52,7% | -7,2% | -4,3% | -2,6% | -1,6% | 1,1% | 0,1% | -0,2% | 6,5% | 7,2% | 2,0% | 7,6% | 6,9% | 5,8% | 7,3% |
| FAVÖK Marjı | -25,8% | -12,6% | -20,6% | -15,2% | -208,0% | -3,5% | -2,9% | -1,0% | -0,0% | 0,0% | 1,4% | -0,8% | 5,4% | 5,9% | 1,3% | 5,0% | 4,9% | 3,1% | 4,2% |
| Net Kâr Marjı | -77,7% | -33,8% | -46,8% | -21,4% | 228,8% | -16,6% | -7,1% | 0,3% | -9,0% | -7,3% | -1,0% | 0,5% | -0,5% | 1,1% | -2,0% | 3,4% | 3,1% | 2,9% | 3,3% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -20,9% | -19,9% | -14,7% | — | 109,7% | -0,2% | -11,2% | -3,2% | -9,7% | -3,1% | -34,7% | -14,4% | -33,3% | -9,7% | -10,5% | 8,7% | -1,9% | -3,0% | 5,7% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 748,00 | -%0,12 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6680,00 | +%0,65 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3545,00 | +%2,38 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,65 | +%4,89 |