KAYCEEIKaycee Industries Ltd.
Dönemsel getiriler
Özet Finansallar
2025 mali yılı sonu · tutarlar INR · 2026-09-21Özet Gelir Tablosu
Özet Görünüm
Çarpanlar
Tutarlar şirketin kendi para birimindedir. Piyasa değeri $26,46 Mn (USD).
Bilanço
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Bilanço Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Varlıklar | ||||||||||||||||||||
| Toplam Varlıklar | ₹479,37 Mn | ₹422,42 Mn | ₹358,27 Mn | ₹303,66 Mn | ₹215,95 Mn | ₹208,29 Mn | ₹201,21 Mn | ₹188,02 Mn | ₹207,22 Mn | ₹226,36 Mn | ₹273,25 Mn | ₹256,86 Mn | ₹229,13 Mn | ₹182,02 Mn | ₹179,08 Mn | ₹164,17 Mn | ₹154,99 Mn | ₹125,28 Mn | ₹121,03 Mn | ₹94,18 Mn |
| Nakit ve Nakit Benzerleri† | ₹12,10 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Yükümlülükler ve Özkaynak | ||||||||||||||||||||
| Toplam Yükümlülükler† | ₹146,21 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Özkaynaklar† | ₹333,16 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Toplam Finansal Borç | ₹30,51 Mn | ₹36,27 Mn | ₹41,34 Mn | ₹45,79 Mn | ₹0,00 | ₹0,00 | ₹3,50 Mn | ₹10,68 Mn | ₹24,84 Mn | ₹32,73 Mn | ₹69,20 Mn | ₹64,49 Mn | ₹30,07 Mn | ₹26,70 Mn | ₹32,20 Mn | ₹19,03 Mn | ₹21,68 Mn | ₹13,72 Mn | ₹12,34 Mn | ₹7,96 Mn |
| Net Borç† | ₹747.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Gelir Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Gelir Tablosu Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir Tablosu | ||||||||||||||||||||
| Ciro | ₹597,50 Mn | ₹529,76 Mn | ₹485,52 Mn | ₹415,17 Mn | ₹293,45 Mn | ₹227,13 Mn | ₹234,22 Mn | ₹250,17 Mn | ₹248,63 Mn | ₹230,94 Mn | ₹224,00 Mn | ₹218,60 Mn | ₹245,65 Mn | ₹230,47 Mn | ₹249,51 Mn | ₹268,37 Mn | ₹253,72 Mn | ₹207,11 Mn | ₹195,93 Mn | ₹166,06 Mn |
| Brüt Kâr | ₹110,02 Mn | ₹122,91 Mn | ₹91,05 Mn | ₹72,77 Mn | ₹48,10 Mn | ₹32,24 Mn | ₹46,11 Mn | ₹32,15 Mn | ₹41,70 Mn | ₹20,44 Mn | ₹18,44 Mn | ₹17,49 Mn | ₹31,51 Mn | ₹38,67 Mn | ₹45,99 Mn | ₹89,76 Mn | ₹84,89 Mn | ₹16,17 Mn | ₹15,09 Mn | ₹17,39 Mn |
| FAVÖK | ₹79,69 Mn | ₹87,30 Mn | ₹67,79 Mn | ₹47,61 Mn | ₹24,61 Mn | ₹12,25 Mn | ₹24,15 Mn | ₹9,37 Mn | ₹19,46 Mn | ₹2,47 Mn | -₹708.690 | -₹7,51 Mn | ₹9,49 Mn | ₹11,78 Mn | ₹16,03 Mn | ₹16,15 Mn | ₹17,19 Mn | ₹12,27 Mn | ₹12,30 Mn | ₹10,54 Mn |
| Net Kâr | ₹44,04 Mn | ₹57,71 Mn | ₹44,95 Mn | ₹34,94 Mn | ₹18,66 Mn | ₹8,48 Mn | ₹13,80 Mn | ₹13,52 Mn | ₹11,35 Mn | ₹6,46 Mn | -₹3,26 Mn | -₹11,34 Mn | ₹4,32 Mn | ₹6,06 Mn | ₹9,63 Mn | ₹10,09 Mn | ₹10,50 Mn | ₹7,92 Mn | ₹6,66 Mn | ₹5,71 Mn |
| Hisse Başı Kâr | 13,88 | 18,18 | 14,16 | 11,01 | 5,88 | 2,67 | 4,35 | 4,26 | 3,58 | 2,04 | -1,03 | -3,57 | 1,36 | 2,27 | 3,78 | 3,96 | 4,12 | 3,11 | 2,61 | 2,51 |
| Araştırma ve Geliştirme Gideri† | -₹4,20 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Nakit Akım Tablosu
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Nakit Akım Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nakit Akım Kalemleri | ||||||||||||||||||||
| Serbest Nakit Akışı | -₹6,28 Mn | ₹51,77 Mn | ₹40,53 Mn | -₹32,37 Mn | ₹4,40 Mn | ₹10,39 Mn | ₹6,32 Mn | ₹12,40 Mn | -₹3,66 Mn | ₹3,44 Mn | ₹2,37 Mn | -₹11,46 Mn | -₹37,98 Mn | -₹7,06 Mn | -₹12,59 Mn | ₹1,21 Mn | -₹8,43 Mn | -₹3,31 Mn | -₹398.880 | ₹1,27 Mn |
| Yatırım Harcamaları (CapEx)† | -₹49,54 Mn | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Sağlayıcı bu enstrüman için işletme/yatırım/finansman faaliyeti kırılımını vermiyor; serbest nakit akışı ve yatırım harcamaları gösterilir.
Karlılık Oranları
Kaldıraç Oranları
Faaliyet Etkinlik Oranları
Büyüme
Değişim rozeti bir önceki mali yıla göredir; son 12 ay (TTM) oranlarında önceki dönem sağlayıcıda olmadığı için "%N/A" görünür. Marjlar yıllık serilerden hesaplanır (pay / payda × 100). Tutar gerektiren oran yoktur.
Piyasa Çarpanları
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21Çarpanlar
Çarpanlar güncel / son 12 ay anlık görüntüsüdür (sağlayıcı tarihsel çarpan serisi vermiyor). Piyasa değeri USD; hisse başı temettü şirketin kendi para birimindedir.
Kaldıraç
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Kaldıraç Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kaldıraç Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Borç / Aktif | 6,4% | 8,6% | 11,5% | 15,1% | 0,0% | 0,0% | 1,7% | 5,7% | 12,0% | 14,5% | 25,3% | 25,1% | 13,1% | 14,7% | 18,0% | 11,6% | 14,0% | 11,0% | 10,2% | 8,5% |
Son mali yıl
Özkaynak yalnız son mali yıl için verildiğinden Borç/Özkaynak ve Özkaynak/Aktif yıllık seri olarak çizilemez; bunlar son mali yıl kutusunda gösterilir.
Faaliyet
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Faaliyet Etkinlik Kalemleri | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faaliyet Etkinlik Oranları (yıllık) | ||||||||||||||||||||
| Aktif Devir Hızı | 1,25 | 1,25 | 1,36 | 1,37 | 1,36 | 1,09 | 1,16 | 1,33 | 1,20 | 1,02 | 0,82 | 0,85 | 1,07 | 1,27 | 1,39 | 1,63 | 1,64 | 1,65 | 1,62 | 1,76 |
| Özkaynak Devir Hızı† | 1,79 | 1,59 | 1,46 | 1,25 | 0,88 | 0,68 | 0,70 | 0,75 | 0,75 | 0,69 | 0,67 | 0,66 | 0,74 | 0,69 | 0,75 | 0,81 | 0,76 | 0,62 | 0,59 | 0,50 |
† işaretli kalemler için sağlayıcı yalnız son mali yıl değerini verir.
Aktif Devir Hızı = Ciro / Toplam Varlıklar (kez). Özkaynak Devir Hızı, özkaynak yalnız son mali yıl verildiği için tek yıl için hesaplanır (Ciro serisi / son mali yıl özkaynağı).
Karlılık
Kaynak: TradingView · tutarlar INR · 2026-09-21| Marjlar (yıllık) | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yıllık Marjlar (pay / payda × 100) | ||||||||||||||||||||
| Brüt Kâr Marjı | 18,4% | 23,2% | 18,8% | 17,5% | 16,4% | 14,2% | 19,7% | 12,9% | 16,8% | 8,9% | 8,2% | 8,0% | 12,8% | 16,8% | 18,4% | 33,4% | 33,5% | 7,8% | 7,7% | 10,5% |
| FAVÖK Marjı | 13,3% | 16,5% | 14,0% | 11,5% | 8,4% | 5,4% | 10,3% | 3,7% | 7,8% | 1,1% | -0,3% | -3,4% | 3,9% | 5,1% | 6,4% | 6,0% | 6,8% | 5,9% | 6,3% | 6,3% |
| Net Kâr Marjı | 7,4% | 10,9% | 9,3% | 8,4% | 6,4% | 3,7% | 5,9% | 5,4% | 4,6% | 2,8% | -1,5% | -5,2% | 1,8% | 2,6% | 3,9% | 3,8% | 4,1% | 3,8% | 3,4% | 3,4% |
| Serbest Nakit Akışı Marjı | -1,1% | 9,8% | 8,3% | -7,8% | 1,5% | 4,6% | 2,7% | 5,0% | -1,5% | 1,5% | 1,1% | -5,2% | -15,5% | -3,1% | -5,0% | 0,5% | -3,3% | -1,6% | -0,2% | 0,8% |
Son 12 ay
Yıllık marjlar gelir tablosu serilerinden hesaplanır; "Son 12 ay" kutusu sağlayıcının TTM oranlarıdır.
Benzer enstrümanlar
| Sembol | Ad | Kapanış | Günlük % |
|---|---|---|---|
NS NSDL | National Securities Depository Limited | 751,45 | +%0,70 |
ID IDREAM | IDream Film Infrastructure Company Limited | 491,90 | -%4,99 |
RR RRP | RRP Semiconductor Ltd | 8044,35 | -%1,99 |
AS ASMTEC | ASM Technologies Ltd | 6908,95 | +%1,12 |
TA TANFACIND | TANFAC Industries Limited | 3462,00 | +%2,82 |
MI MIT | Maple Infrastructure Trust | 145,00 | %0,00 |
| Mrugesh Trading Ltd. | 76,26 | +%5,00 |